زنان چینی پیروزی دوباره در مقدماتی المپیک مسابقات

سیدنی (AP) — چینی ها در فوتبال زنان تیم برنده back-to-back بازی در مقدماتی المپیک مسابقات پس از گذراندن تقریبا دو هفته قرنطینه در استرالیا هتل به دلیل نگرانی از شیوع کروناویروس.

چین پنج گل در نیمه اول با گل در 5-0 برنده بیش از تایوان روز دوشنبه به دنبال در یک 6-1 برنده بیش تایلند روز جمعه گذشته در منطقهای مقدماتی برای بازی های المپیک توکیو. چین آینده صورت استرالیا در روز پنج شنبه در یک بازی به احتمال زیاد برای تصمیم گیری نقطه بالا در گروه B. چین است که در حال حاضر مطمئن باشید در پایان در بالا و دو در این گروه و پیشروی به خانه و دور پلی آف در برابر دو تیم برتر از گروه یک به دو مکان در بازی های المپیک است.

تنگ Jiali را باز کرد به ثمر رساند در دقیقه پنجم در برابر تایوان قبل از وو Haiyan هدف در 25 برانگیخته چهار هدف پشت سر هم در 10 دقیقه, از جمله یک جفت از وانگ Shanshan به کنترل بازی.

جیا Xiuquan سر مربی تیم چین تیم زنان بود تحت تاثیر قرار با برنده.

“ما باید در مواجهه با برخی مشکلات از آنجایی که ما در اینجا وارد در استرالیا” Koa گزارش شده عنوان کرد و گفت توسط استرالیا آسوشیتد پرس. “این تیم نیست و در بهترین شکل اما ما قوی در ذهنیت و ما در حال قوی در کار گروهی است.”

چین برنامه ریزی شده بود میزبان مسابقات مقدماتی در ووهان کانون شیوع ویروسی مرگبار و سپس در نانجینگ قبل از مسابقات شد دوباره واقع به استرالیا برای سلامت و دلایل ایمنی.

تبلیغات

تیم ملی و کارکنان صرف تقریبا دو هفته محدود به یک هتل در Brisbane, Queensland, دولت, قبل از ورود به سیدنی در آستانه بازی خود را در برابر تایلند است.

چهار چینی بازیکنان در خانه ماند از جمله 2018 کنفدراسیون فوتبال آسیا بازیکن سال وانگ Shuang.

ویروسی شیوع آغاز شد که در چین آلوده کرده است بیش از 40,600 مردم در سطح جهان است. چین گزارش 908 مرگ و میر در میان 40,171 موارد تایید شده در سرزمین اصلی. بیش از 440 موارد تایید شده اند در خارج از سرزمین اصلی چین از جمله مرگ دو نفر در هنگ کنگ و فیلیپین.

__

بیشتر AP ورزشی: https://apnews.com/apf-sports و https://twitter.com/AP_Sports

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de