چینی رژیم عدم شفافیت در Coronavirus شیوع کاهش جهانی راه حل: کنگره

Rep. خواهد هرد (R-تگزاس) در هوستون مزمن سرمقاله انتقاد از حزب کمونیست چین را از دست داده و از شیوع کروناویروس در سرزمین اصلی گفت که محرمانه بودن آن و کنترل اطلاعات به خطر انداختن چینی در زندگی شهروندان و ساخت آن را سخت تر برای جامعه جهانی به طور موثر جلوگیری از گسترش ویروس.

“عدم شفافیت دولت از حزب کمونیست چین (CCP) در برخورد با کروناویروس جهانی اضطراری برای بهداشت عمومی است که کمک های جامعه جهانی را ناتوانی در حل و فصل بحران” گفت: هرد.

“پرداختن به این بحران باید یک تلاش جهانی, اما چین رکورد کدورت است مانع تلاش ها با هدف درک ریشه های آن و کاهش اثر آن.”

هرد مواخذه رژیم برای پاسخ آن زمانی که شیوع اول رفت, عمومی به عنوان مقامات نمایندگی از حقایق در مورد کسانی که آلوده کاهش شدت از وضعیت و سکوت پزشکان که در تلاش برای هشدار دادن به مردم در مورد شیوع سارس-مانند بیماری است.

“تعداد موارد تایید شده در چین سر به فلک کشید به بیش از 40 ، 000 و جهانی مرگ و میر افزایش یافته است به تقریبا 2000 با همه اما دو تا از مرگ و میر رخ داده در سرزمین اصلی چین گفت:” هرد. “اعداد در حال افزایش است به طوری سریع است که آن را دشوار است برای حفظ تعداد دقیق. در پاسخ به این شیوع دولت چین امادگی برای پنهان کاری و در کل کنترل دولت تهدید کرده است که زندگی شهروندان خود را به خطر انداخته و امنیت جهان است.”

هرد ستایش ایالات متحده در پاسخ به بحران و سریع تخلیه شهروندان آمریکایی از ووهان و همچنین اقدامات در محل برای quarantining مسافران است. او همچنین با تمجید از ایالات متحده آمریکا برای ارائه کمک به رژیم چین در شروع بحران.

“من از نزدیک شاهد نمونه تلاش های ساخته شده توسط مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) وزارت بهداشت و خدمات انسانی (HHS) و دیگران برای اطمینان از سلامت و ایمنی از همه آمریکایی,” او گفت:.

هرد ضربه در چین اتهام که ایالات متحده انجام داده است و نه به اندازه کافی و یا ارائه کمک به مبارزه با این بیماری همه گیر.

“ایالات متحده برای اولین بار ارائه شده برای ارسال کمک کارشناس و منابع به چین در ژانویه. 6 و در آن زمان دولت چین بیش از یک ماه اجازه می دهد تا یک پیشرفت تیم از کارشناسان که به کشور است.”

این کنگره بیشتر برجسته CCP عدم یکپارچگی در به اشتراک گذاری اطلاعات در مورد ویروس با جهانی جامعه علمی و تاکید کرد که چگونه این نگرش است که جلوگیری از راه حل است که پتانسیل صرفه جویی در زندگی.

“این عدم شفافیت آمده است و حتی به عنوان آکادمی ملی علوم مهندسی و پزشکی منتشر شد نامه ای اصرار دارد که جامعه علمی نیاز بیشتر ترتیب داده و نمونه برای درک بهتر ویروس ها و ریشه های خود را. به تأخیر انداختن درک درستی از ویروس است و تاخیر در توسعه موثر واکنش جهانی.”

اولین مورد از coronavirus در ایالات متحده ارائه شده در Jan. 19, 2020, و از سال به 15 افزایش یافته است.

سازمان بهداشت جهانی دارای برچسب وقوع به عنوان یک اورژانس جهانی.

در خارج از سرزمین اصلی چین وجود دارد 447 موارد در 24 کشور و هشت مرگ و میر. دو اخیر مرگ و میر گزارش شده از یک بیمارستان در شهر قم ایران. دو بيمار مسن اول مرگ و میر ناشی از این ویروس در خاورمیانه است. مرگ نیز گزارش شده در فیلیپین و تایوان و هنگ کنگ و ژاپن و فرانسه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de