چینی رژیم رمپ تا جهانی تبلیغات در Coronavirus همه گیر

حزب کمونیست چین ramped تا تبلیغات خود را تلاش برای کنترل روایت اطراف رمان coronavirus—توسط آن زمان که قطراتش به دور از انتقاد و نقاشی یک تصویر است که پکن به طور موثر دست زدن به شیوع.

رژیم تبلیغ رفته از طریق چندین مرحله اول نادیده گرفتن شدت شیوع و سپس ایجاد مثبت پوشش و در حال حاضر, سرزنش, ایالات متحده است.

داخلی دولت اسناد و مدارک به دست آمده که قبلا توسط Epoch Times برجسته چگونه رژیم bungled داده های خود را ردیابی و سانسور بحث از شیوع دامن زدن به ویروس را گسترش.

عالی رتبه کمونیست مقامات را تحت فشار قرار دادند یک تعداد انگشت شماری از صحبت کردن امتیاز برای منحرف کردن سرزنش از جمله این که منشاء این ویروس مشخص نیست و ممکن است از ایالات متحده—توطئه اخیرا توسط چینی ها سخنگوی وزارت امور خارجه ژائو Lijian.

این ویروس برای اولین بار پدید آمده در مرکزی چین در شهر ووهان در دسامبر 2019.

“هنگامی که بیمار صفر شروع در ما ؟ چگونه بسیاری از مردم با آلوده می شود ؟ چه هستند نام بيمارستان? ممکن است ارتش آمریکا [sic] آورده است که این بیماری همه گیر به ووهان” ژائو در توییتر نوشت در مارس 12. “شفاف باشد! عمومی داده های خود را! ما مدیون [sic] ما توضیح!”

پکن نیز تحت فشار قرار دادند روایت است که تلاش خود را برای مهار این ویروس خریداری جامعه بین المللی زمان برای آماده سازی با حساب رسمی توییتر از چین, وزارت امور خارجه نوشتن که “چین در تلاش برای مبارزه با این بیماری همه گیر به خرید زمان برای int’l آمادگی. سهم ما است وجود دارد برای همه برای دیدن.”

این تکرار می شد توسط یک اقتصاددان دانشگاه هاروارد که گفت: در 9 مارس مصاحبه با NPR بازار برنامه که “چین واقعا کار بزرگ در خرید بقیه از ما ،

داستان ترجمه تا چین توانایی برای مهار این بیماری تحت فشار قرار گرفتند که با رسانه های دولتی در همان زمان که پکن را متهم کرد که ایالات متحده از ترس اطراف چین شیوع.

“وجود دارد یک تکرار بی امان علیه ایالات متحده شده است و مخرب غیر مسئولانه نادرست از دوره و خطرناک” نویسنده و چین متخصص گوردون چانگ گفت: بار عصر. “کل این مفهوم چین مفید بودن برای کمک به جهان غلط است و در واقع خطرناک است.”

چانگ گفت: پکن است خم در این روایت به دلیل این بیماری همه گیر تبدیل شده است “وجودی” بحران برای حزب کمونیست چین را رد. “از آنجا که مردم چین را داغ قهر آنها خواستار اساسی سیاسی را تغییر دهید و به طوری که کشور چین نیاز به تغییر موضوع نشان می دهد که حزب کمونیست است که منجر به دفاع.”

چانگ معتقد است بیشتر این قبیل تبلیغات مواد منتشر خواهد شد در روزهای آینده. “پکن در حال رفتن به بی وقفه دنبال آنها به دلیل آن را می بیند این به عنوان ضروری برای بقا” چانگ گفت:, و اضافه کرد که “ایالات متحده یک متحد است که مردم چین و ما هرگز نباید فراموش کنیم که دشمن ما است این رژیم است.”

پکن نیز متهم ایالات متحده ایجاد وحشت با اجرای محدودیت های مسافران از چین است.

Dr. Anthony Fauci, رئیس موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی در موسسه ملی سلامت اعلام کرده است که ممنوعیت سفر ساخته شده تفاوت در مبارزه با گسترش این ویروس در ایالات متحده است.

بازی سرزنش روایت در برابر ایالات متحده به دست آوردن بخار و به نظر می رسد یکی از موثر تر نقاط صحبت کردن نه فقط برای کشورهای خارج از چین, اما برای مردم در داخل چین با توجه به سارا کوک, تحلیلگر ارشد پژوهش برای چین و هنگ کنگ و تایوان در خانه آزادی آمریکا مبتنی بر حقوق بشر ،

“به نظر می رسد مانند آنها ممکن است تصادفا در یکی از آخرین این به طور تصادفی به عنوان تئوری های توطئه های مختلف در امتداد این خطوط آغاز شده گردش در رسانه های اجتماعی و پس از آن مقامات piggybacked در آن و تقویت این روایت پس از کشف آن بود که در واقع مردم قانع کننده” کوک گفت: عصر فردا از طریق ایمیل.

کوک گفت که این “ضد آمریکایی روایت” است و طنین انداز با بسیاری از در چین و به برخی از درجه “موفق به تمرکز مجدد خشم و سرخوردگی به دور از حزب است.” او گفت: روایت شد “ماهرانه دامن زده توسط بیانیه های رسمی دولت گزارش های رسانه ای و مناسب عدم وجود سانسور برای پست تغییر سرزنش به ایالات متحده است.”

در ایالات متحده بیش از 1200 نفر قرارداد ویروس و حداقل 33 نفر فوت کرده اند با توجه به اطلاعات وارد شده توسط این مرکز برای سیستم های علوم و مهندسی در جان هاپکینز در زمان نوشتن.

کاخ سفید و وزارت امور خارجه نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

دنبال بون در توییتر: @BowenXiao_

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im