مقامات چینی را به توییتر به گسترش CCP ویروس دروغ

چین شده است و با استفاده از ابزار—هر چیزی از توییتر به قتل عام میدان تیان آن من-مانند تئوری های توطئه به گسترش تهاجمی کمپین دروغ در مورد نقش و مسئولیت مرگبار CCP ویروس است که تهدید کننده جمعیت در سراسر جهان است.

چین طولانی چرخید و یک بی اساس تئوری توطئه که در سال 1989 تظاهرات در پکن پایان یافت و در قتل عام هزاران نفر از غیر مسلح شهروندان چینی بودند سوخت و پشتیبانی توسط “نیروهای خارجی” به ویژه در ایالات متحده است.

در حال حاضر در تلاش خود را برای منحرف کردن افزایش جزر و مد در سراسر جهان انتقاد برای آن coverup CCP ویروس چینی رژیم دوباره با استفاده از یک توطئه از نوع نظریه در این زمان نشان می دهد که این ویروس ممکن است کار از ارتش ایالات متحده.

در این نسخه مدرن از دروغ تحلیلگران که به دنبال چینی رژیم تکنیک های نشان می دهد که چین به تازگی تغییر تاکتیک اجازه رسمی دولت وزارتخانه ها و سخنگویان و سخاوتمندانه با استفاده از حساب توییتر به عنوان یک رسانه برای تبلیغات.

در این فضا فقط در سه ماهه آخر سال 2019 چین رفت و از داشتن 33 حساب رسمی توییتر به داشتن بیش از 100 می گوید بتنی آلن-Ebrahimian, یک روزنامه نگار را پوشش می دهد که چین دستگاه تبلیغاتی در میان دیگر مسائل.

به نظر می رسد او گفت که “آنها تصمیم گرفتند که همه در حال رفتن به یک حساب توییتر.”

آلن-Ebrahimian ارائه یافته مارس 2 در یک رویداد آنلاین اسپانسر شده از طرف قربانیان کمونیسم بنیاد یادبود در واشنگتن است. بحث خطاب به این موضوع از حزب کمونیست چین را (CCP) تلاش برای گسترش دروغ در CCP ویروس.

معترضان در هنگ کنگ

انگیزه برای این افزایش به یک پلت فرم رسانه های اجتماعی است که با دولت چین در ابتدا احساس “اعتماد به نفس” آلن-Ebrahimian گفت: چالش های چینی رژیم ارائه شده توسط مداوم هنگ کنگ تظاهرات لرزاند که اسمی در منطقه خودمختار برای بسیاری از نیمه 2019.

وجود دارد, البته عمیقی طنز در مقامات چینی را تصویب توییتر به عنوان وسیله ای برای گسترش “پیام مثبت” و تبلیغات در سراسر جهان است. توییتر است که معمولا همراه با یک فرمت از بیان فردی است که به طور بالقوه به رهبری دولت پیام.

به عنوان به رسمیت شناختن ضمنی توییتر قدرت رژیم چین ممنوعیت برنامه از استفاده توسط هر کسی که حضور فیزیکی در داخل مرزهای سرزمین اصلی چین است.

استثنا به نظر می رسد ساخته شده برای مقامات چینی که می تواند به اعتماد به صدای جیر جیر سیاسی-درست CCP-تایید پیام و که احتمالا در معرض خطر خراب شده و یا تحت تأثیر “نیروهای خارجی” که ممکن است صدای جیر جیر آنها را به عقب.

آلن-Ebrahimian اشاره کرد که در چین ساخته شده و خروج از آن نمونه تبلیغات, نمونه هنگامی که در تابستان سال 2019 آن را برپا سبک روسی کمپین دروغ است که با استفاده از رسانه های اجتماعی به هدف هنگ کنگ شهروندان و معترضان بودند که با موفقیت آوردن مستعمره سابق بریتانیا به وقفه.

روسی دروغ مبارزات آلن-Ebrahimian اشاره به طور معمول طراحی شده برای “بی ثبات کردن اطلاعات محیط زیست و ایجاد سردرگمی و هرج و مرج در کشورهای هدف.” روش روسیه شامل تبلیغ “چندگانه متضاد نظریه” و ساختمان های شخص ثالث “توطئه وب سایت” برای ترویج نظریه که دولت می خواهد به تقویت در حوزه عمومی ،

در نهایت توییتر به حالت تعلیق تا به هزاران نفر از حساب اعتقاد به به و هماهنگ با یک رژیم مورد حمایت کمپین دروغ کارگردانی از در چین است. Facebook نیز در زمان پایین حساب آن یافت مشکوک به همان دلیل.

تجربه با هنگ کنگ ممکن است تحت تاثیر چین رسمی استفاده از توییتر در حال حاضر که آن را به چرخد به پیام رسانی در CCP ویروس بحران است.

تجربه سه ماه گذشته نشان می دهد که چین در حال حاضر با استفاده از توییتر بیشتر با نکات دقیق وظریف و دقیق پیام از آن clumsier تلاش در هنگ کنگ بحران آلن-Ebrahimian گفت.

یک جدول زمانی از CCP ویروس تبلیغات

مرکز سیاست امنیتی در واشنگتن قرار داده است با هم یک جدول زمانی است که به ترتیب اطلاعات را با دروغ و پیام های تبلیغاتی و روش های است که دولت چین در شهری, استانی و در سطح ملی شده است با استفاده از پس اولین نکته که یک سارس-نوع coronavirus شناسایی شد در ووهان.

جدول زمانی را با هم و به طور منظم به روز شده توسط این مرکز J. مایکل والر نشان می دهد که یک درک جدید برای قدرت و رسیدن به توییتر به ویژه weaponized CCP تعیین برای منحرف کردن مقصر در سراسر جهان فاجعه از خود به ایالات متحده است.

بین Jan. 20 Feb. 10, جدول زمانی, گزارش یک مطالعه انجام شده توسط وزارت امور خارجه ایالات متحده جهانی تعامل مرکز در بر داشت یک “موج عظیم” از 2 میلیون توییتهایی ترویج تئوری های توطئه و دروغ در ویروس. برخی از سرزنش ایالات متحده برای ساخت این ویروس; برخی از آنها هماهنگ است که نشان می دهد توییت ها بخشی از یک برنامه ریزی کمپین.

جدول گزارش که توسط هفته مارس 2, با توجه به گزارش در مقاله La Croix این CCP در زمان فوق العاده ای گام.

با توجه به یک گزارش محرمانه ذکر شده توسط La Croix را دوریان Malovic این CCP صدور یک فرمان به آن در خارج از کشور دانست. حاکی از فرانسه “این ضروری است که همه چینی سفرای خارج از کشور گسترش پیام زیر از حساب توییتر خود و یا در رسانه های خارجی” دیپلمات دستور به می گویند که “واقعی مبدا” ویروس “ناشناخته باقی مانده است.”

“ما در حال تلاش برای پیدا کردن دقیقا همان جایی که آن را از می آید” آنها دستور می گویند.

انگیزه? “همه چیز که لینک های چین به این ویروس باید مورد سوال و ناپدید می شوند از تمام کتاب های تاریخ” حکم می گوید.

سفارتخانه های چینی در خارج از کشور نیز گفت: برای شروع تماس ویروس با نام هر کشور میزبان. بنابراین سفارت چین در توکیو باید با مراجعه به “ژاپنی ویروس”; سفارت در رم باید با استفاده از “ایتالیایی ویروس” و غیره.

آلن-Ebrahimian اشاره کرد که در مارس 9, چین, وزارت امور خارجه ایران در توئیتر خود نوشت که “چین در تلاش برای مبارزه با این بیماری همه گیر به خرید زمان برای بین المللی آمادگی.”

نه محتوا فقط به بازیگران چین به عنوان ناجی و نه از تبه کار از همه گیر در مارس 12, یک مقام ارشد چینی تصمیم به نشان می دهد که که واقعی تبه شد.

نوشتن دوباره در توییتر ژائو Lijian سخنگوی وزارت خارجه چین پیشنهاد در یک شرکت بدنام جیر که ارتش ایالات متحده “آورده این بیماری همه گیر به ووهان.”

آلن-Ebrahimian اظهار نظر که ژائو Lijian “دو برابر کردن در آن و دیگران آن را برداشت.”

“این تکان دهنده بود برای من,” او گفت:. “این اولین بار من تا به حال شنیده [چینی] رسمی خارج می گردند ضد خارجی تئوری های توطئه” که مربوط به سلامت عمومی است.

“رهبران در پکن در حال استقرار یک استراتژی دیده نمی شود به هیچ وجه قابل توجهی پس از جنگ سرد” آلن-Ebrahimian گفت: چین پیشنهاد کرد که ایالات متحده به عمد ایجاد شده و منتشر CCP ویروس.

او با اشاره به 1950s-عصر اتهام که در چین ساخته شده ادعا که ایالات متحده با استفاده از سلاح های بیولوژیکی در طول جنگ کره. مقالات از معتبر چینی منبع که رد این اتهام منتشر شد در چین تنها در سال 2013 با توجه به مقاله نوشته شده است در سال 2016 توسط میلتون Leitenberg برای دانشگاه جانز هاپکینز.

چین در سال های اخیر گرفته دیپلماتیک وضعیت خودداری از آشکارا هدف قرار دادن و یا انتقاد از رفتارها و سیاست های کشورهای دیگر در تلاش برای دریافت متقابل درمان در بازگشت.

“اثر” آلن-Ebrahimian گفت: “به درک که آمریکا و چین در ارتباط به آمار پایین, پایین ترین در دهه.”

“چرا آنها تغییر استراتژی خود را?” او گفت:.

“این نشان می دهد که چگونه عمیقا نگران آنها هستند و در مورد نقش آنها و چگونه آنها را درک و خود را coverup که این حمله یک بار-در-یک-قرن بیماری همه گیر از چین آمد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im