چینی تسلط بر شبکه های شیمیایی, پول نقد, بخش های از کارتل مواد مخدر کسب و کار

واشنگتن—موذی چینی با حضور در قاچاق مواد مخدر عرصه در حال رشد بوده است ، آن را در حال حاضر غالب جهانی پول شویی کسب و کار و تولید مواد شیمیایی—هر دو مهم خدمات به کارتل عملیات در مکزیک, کلمبیا, و فراتر از آن.

چینی جنایی شبکه عرضه تن مواد مخدر-ساخت مواد شیمیایی و شستن میلیاردها دلار برای کارتل و در عین حال بسیاری از توجه متمرکز در سرزمینی جنگ تفنگ جنوبی از مرز و یا زمانی که یک شخص مهم در میان یکدسته مانند Joaquin “ال Chapo” Guzman دستگیر شده است.

“به وضوح چینی ها راه خطرناک تر, راه, پیچیده تر, راه های پیچیده تر و بیشتر از یک تهدید امنیت ملی برای امریکا—آن را حتی در مقایسه [با مکزیک کارتل],” Derek Maltz رئیس سابق اداره مبارزه با مواد مخدر را (DEA) عملیات ویژه بخش گفت: بار عصر.

موافقت نامه های بین کارتل رهبران و سران چینی پول شویی عملیات مستقر در مکزیک اند سمان روابط و ارائه شده زمینه مناسبی برای گسترش سریع با توجه به DEA.

“چین تجاری و صنایع تولیدی را تبدیل چین به یک کلید مرکز بین المللی کیفری و آهنربا برای پول شویی و فعالیت های غیر قانونی معاملات مالی” DEA سخنگو گفت: بار عصر.

در ماه ژوئن یک مرد چینی مجرم در ارتباط با قاچاق بیش از 4 میلیون دلار در درآمد حاصل از مواد مخدر تولید شده در مقیاس بزرگ قاچاق کوکائین در ایالات متحده به طور خاص ویرجینیا.

مرد Xueyong وو مشغول به کار با آمریکای لاتین قاچاق مواد مخدر سازمان به بازگرداندن پول به مکزیک از طریق “یک سری پیچیده از معاملات مالی بین المللی” با توجه به وزارت دادگستری (DOJ). وو به دریافت یک درصد از پول درگیر است.

Epoch Times Photo
یک صفحه نمایش از فنتانيل و مت ضبط شده توسط ایالات متحده گمرک و حفاظت از مرزها در نگلس بندر ورود در یک کنفرانس مطبوعاتی در آریزونا در Jan. 31, 2019. (Mamta Popat/Arizona Daily Star طریق AP)

در ماه مارس یکی دیگر از مرد چینی به اعدام محکوم شد هماهنگی مجموعه ای از مواد مخدر پول در شیکاگو برای مکزیک کارتل ها و انتقال آن به حساب های بانکی در چین با توجه به DOJ. Xianbing گن به کارگردانی نقل و انتقال پول در حالی که زندگی در گوادالاخارا, مکزیک دستگیر شد اما در فرودگاه لس آنجلس در طول یک توقفگاه بین راه از هنگ کنگ به مکزیک.

Maltz سنتی گفت: پول شویی سازمان شارژ حدود 8 درصد شویی فله اما چینی شبکه پیشی گرفت و این صنعت توسط undercutting رقابت و شارژ کمیسیون به عنوان کم به عنوان 1 درصد یا حتی هیچ چیز نیست.

“این یک کسب و کار درخشان ایده” Maltz گفت. “آنها بسیار پیچیده و پیچیده و تجارت-بر اساس طرح های پول شویی که در آن صدها میلیون دلار در حال برداشت و استفاده می شود به خرید کالاهای مصرفی در چین است. و پس از آن کالاهای مصرفی در حال حمل به آمریکای مرکزی و آمریکای جنوبی در سراسر منطقه آمریکای لاتین به پولشویی برای قاچاقچیان مواد مخدر در مکزیک به عنوان به خوبی.”

اتباع چینی در ایالات متحده نیز در عمل یک برنامه محبوب شناخته شده به عنوان چینی زیرزمینی سیستم بانکی که کار می کند نه تنها به شستن پول برای کارتل اما برای کمک به اتباع چینی در ایالات متحده زندگی دسترسی به حجم انبوهی از پول نقد با توجه به DEA.

برجسته مورد شامل سه اتباع چینی که متهم در سال 2019 اما بزرگ باقی می ماند. آنها هماهنگ مجموعه ای از پول نقد از کارتل مواد مخدر فروش در حدود 300 انتخاب مکان در ایالات متحده با توجه به DOJ. آنها سپس گفته عمل به عنوان کارگزاران به عرضه نقدی به ثروتمند مستقر در ایالات متحده چینی که محدود از انتقال بیش از 50000 دلار در هر سال از بانک های چینی به خارج از کشور.

چینی خریدار خواهد, انتقال پول از بانک چینی به حساب کارگزار حساب بانکی در چین است. پس از انتقال ایالات متحده نقدی از فروش مواد مخدر خواهد بود به طور مستقیم منتشر شد به مردم چین در ایالات متحده است. برای تکمیل چرخه کارگزاران خواهد صادرات کالاهای چینی مانند الکترونیک و لباس به کارتل در مکزیک خواهد بود که به فروش می رسد برای استفاده است.

دیگر شویی کانال های شناسایی شده توسط DEA شامل تجارت مبتنی بر پول شویی (بیش از و یا underpricing کالا جعل صورتحساب از کشتی و آداب و رسوم اعلان و تقلبی قرارداد صادرات و واردات); معاملات اوراق بهادار (سهام و اوراق قرضه کالاها و فلزات گرانبها); معاملات املاک و مستغلات; کازینو مربوط به معاملات و نقل و انتقال سیم از طریق رسمی و زیرزمینی سیستم بانکی.

کشورهای متعدد شده اند بررسی چینی launderers پول ساکن در کلمبیا, مکزیک, کانادا, استرالیا و ایالات متحده آمریکا (DEA سخنگوی گفت. بعلاوه در هفت سال گذشته, چینی, بانک ها در, ایتالیا, اسپانیا و ایالات متحده شده اند تحت بررسی و در نتیجه بازداشت و جریمه های سنگین برای پول شویی و نقض.

“چین عظیم صادرات صنعت اجازه داده است صدها میلیارد دلار’ ارزش مواد مخدر حاصل می شود به راحتی متمرکز از طرف مکزیک و کلمبیا قاچاق مواد مخدر سازمان” سخنگوی گفت.

آن را سخت به تصور کنید که چینی رژیم کمونیستی نیست به نحوی درگیر در هر دو عملیات پول شویی و مربوط به مواد مخدر شیمیایی تولید Maltz گفت.

“چگونه می تواند آنها را از این فعالیت ؟ در حال حاضر آیا آنها پیشرو این که آیا آنها در حال سازماندهی آن این که آیا آنها در حال کارگردانی آن را که ناشناخته,” او گفت:.

کارتل های مواد مخدر در درجه اول انگیزه پول و قدرت اما چینی ها انگیزه های فراتر از آن Maltz گفت.

“من در این نگاه به عنوان یکی دیگر از خیابان در چین جهانی در برابر حمله دشمنان خود را,” او گفت:. “چه بهتر از راه برای صدمه زدن به آمریکا از سم بچه ها و علت تمام این مصرف بیش از حد, مرگ و میر, در همان زمان ساخت میلیاردها دلار ؟ من آن شکل شیمیایی جنگ در امریکا, چرا که شما در حال برخورد با این قوی کشنده شیمیایی که در حال تولید در این آزمایشگاه در چین است.”

Maltz گفت: این شبکه ها دشوار است برای نفوذ وجود دارد به عنوان یک کمبود عوامل مخفی و خبرچینان که نگاه چینی, زبان چینی صحبت و درک فرهنگ است.

“و سپس هنگامی که شما اضافه کردن در ارتباطات رمز شده و شما در اضافه کردن پول دیجیتال از آن می شود بسیار پیچیده است,” او گفت:.

افزایش نرخ ارز دیجیتال استفاده توسط سازمان های جنایی همزمان با افت فله تشنج نقدی در ایالات متحده است. در سال 2011 عوامل کشف و ضبط بیش از $741 میلیون دلار پول نقد در حالی که $234 میلیون دلار کشف و ضبط شد و در سال 2018 به گفته های اخیر DEA گزارش.

مواد شیمیایی توسط تن

به عنوان کوچکتر آزمایشگاه متامفتامین بودند در حال تعطیل در ایالات متحده در اواخر 1990s و 2000s اولیه این DEA شروع به هدف قرار دادن پیش ساز مواد شیمیایی که استفاده می شود برای تولید مواد مخدر است.

“در طول همین بازه زمانی نوابغ در کارتل سینالوآ مانند ‘تجاري’ گوزمان و دیگران بودند که هماهنگی خود را با چینی ها گروه هاي جرم سازمان يافته و آنها واردات چند تن محموله مواد شیمیایی از چین راست به مکزیک—به طور خاص برای تولید متامفتامین” Maltz گفت.

سوپر آزمایشگاه راه اندازی شد در مکزیک و جریان مت در سراسر مرز آمریکا همچنان ادامه دارد و به طور چشمگیری افزایش—همراه با قدرت از مواد مخدر است.

در سال 2007 یک چینی ملی دستگیر شد و به اتهام جرائم مواد مخدر برای نقش خود در تولید متامفتامین در مکزیک توزیع شده در ایالات متحده است. مرد Zhenli یه Gon دستگیر شد در مریلند زندگی می کردند اما در مکزیک است. زمانی که مقامات مکزیکی جستجو محل اقامت خود را داشت و حداقل $205 میلیون در ایالات متحده آمریکا ارز انباشته در یک اتاق.

“است که یک مرد نشسته در مکزیک” Maltz گفت. “که به شما می دهد درک درستی از قدر آنچه که ما در حال صحبت کردن در مورد. که فقط از مواد شیمیایی فروش.”

Epoch Times Photo
پشته $205 میلیون نقد نشسته در یک اتاق از یک توزیع کننده مواد شیمیایی در مکزیک زندگی می کنند. (DOJ)

در سال های اخیر میزان مت قاچاق می شود به طور چشمگیری افزایش یافته. تا کنون این سال مالی با سه ماه به گمرک و حفاظت مرزی کشف و ضبط شده است تقریبا 104,000 پوند مت قاچاق می شود از طریق بنادر از ورود. در مقایسه تقریبا 20 ، 000 پوند کشف و ضبط شد در سال مالی 2014.

فوق العاده labs تکیه بر واردات پیش ساز مواد شیمیایی از چین و همچنین هند با توجه به 2019 DEA گزارش.

“محموله های شیمیایی خواهد بود برچسب های تقلبی در چین, حمل به شرکت های مشروع در مکزیک و آمریکای مرکزی و سپس منحرف شده توسط [کارتل] و قاچاق زمینی به مخفی آزمایشگاه” گزارش متحده است.

در تابستان گذشته Maltz گفت: مقامات مکزیک کشف و ضبط یک آزمایشگاه روش در مکزیک بود که قادر به تولید هفت تن از مت در سه روز.

“چینی نیز عامل بیش از همه [در] پاناما و مناطق مرکزی امریکا و همچنین کار بر روی بزرگ محموله های کوکائین به آسیا و دیگر نقاط جهان” Maltz گفت. “مردم درک نمی کنند که قومی چینی در حال پایین وجود دارد در ترانشه سازماندهی در مقیاس بزرگ محموله های کوکائین به عنوان به خوبی.”

Epoch Times Photo
ظروف حمل و نقل در حال لود در کشتی کانتینر در بندر چینگدائو در چین در شرق استان شاندونگ در 8 آوریل سال 2018 است. (خبرگزاری گتی ایماژ)

فنتانيل

چین است که شاید بهترین و شناخته شده برای اتصال آن به قوی مصنوعی مخدر فنتانيل. تن از فنتانيل تولید شده در آزمایشگاه و از طریق پست به طور مستقیم به خانه های مردم در ایالات متحده از طریق سیستم پستی. بیشتر آورده شده است از طریق مکزیک در طول مرز جنوبی.

مکزیک کارتل نیز افزایش تولید خود را از فنتانيل-محصولات مرتبط اما هنوز تکیه بر چین برای پیش ساز مواد شیمیایی.

فنتانيل در اصل به عنوان یک داروی مسکن و بیهوشی. این 50 تا 100 برابر قوی تر از هروئین بسیار اعتیاد آور و کشنده است. آن است که اغلب به فشرده تقلبی تجویز اکسی کدون قرص, و یا مخلوط به هروئین, کوکائین و حتی ماری جوانا. خریداران ممکن است غافل از مواد مخدر آنها خرید حاوی مخدر فنتانيل که 2 میلی گرم دوز می تواند کشنده باشد.

Epoch Times Photo
کشنده دوز فنتانيل نمایش داده شده در کنار یک پنی. (DEA)

آن را نیز بسیار سودآور مواد مخدر است. یک کیلوگرم از فنتانيل در مورد هزینه $5,000 در چین با توجه به Maltz. اگر این کارتل را که کیلوگرم به آزمایشگاه خود را و قطع آن با داروهای دیگر و یا فشار آن را به قرص, آنها می توانند $2 میلیون یا بیشتر و سپس فروش آن در خیابان های آمریکا.

فنتانيل تشنج فقط در آریزونا بیش از سه برابر شده هر سال از سال 2016.

در ماه اوت سال 2019 مکزیک نیروی دریایی ره 25 تن shipload از فنتانيل نشات گرفته از چین و محدود برای Culiacán, Sinaloa—خانه پایه کارتل سینالوآ در مکزیک است.

“چین و مکزیک کارتل بسیار مرگبار رابطه در حال حاضر” گفت: Maltz. “چرا کسی در امریکا صحبت کردن در مورد سطح مصرف بیش از حد مرگ و میر ناشی از این سم هر روز؟”

Epoch Times Photo
Montgomery County Sheriff نمایندگان و پرسنل اورژانس پاسخ به یک مظنون مواد مخدر مصرف بیش از حد در یک ایستگاه گاز پارکینگ در Harrison Township از دیتون اوهایو در Nov. 1, 2019. (شارلوت Cuthbertson/The Epoch Times)

در سال 2018 وجود دارد به طور متوسط 184 منجر به مرگ مصرف بیش از حد هر روز در ایالات متحده با توجه به داده ها از مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC). کل برای سال بیش از 67,000 مواد مخدر مصرف بیش از حد مرگ و میر کمی پایین از بیش از 70 ، 000 در سال 2017 به گفته CDC.

حدود 70 درصد از مواد مخدر استعمال بیش از حد هستند مخدر-مرتبط از جمله تجویز قرص هروئین و فنتانيل.

در ماه اوت سال 2018 به DOJ, unsealed 43-تعداد کیفرخواست در کلیولند, اوهایو است که به اتهام دو شهروندان چینی با عامل یک توطئه است که تولید و حمل مرگبار فنتانيل آنالوگ و 250 داروهای دیگر به حداقل 25 کشور و 37 متحده است.

در جولای 17, وزارت خزانه داری قرار می گیرد, تحریم ها در چهار اتباع چینی و سازمان خود را در زیر شخص مهم در میان یکدسته عمل برای نقش خود را به عنوان قابل توجهی خارجی قاچاقچیان مواد مخدر.

چهار با استفاده از یک شرکت به نام جهانی ایالات بیوتکنولوژی, Inc. به منظور تسهیل خرید مواد مخدر فنتانيل و داروهای دیگر برای جلو ژنگ Fujing با توجه به خزانه است.

سازمان متمرکز آن درآمد حاصل از مواد مخدر در قسمت با استفاده از ارز دیجیتال مانند بیت کوین و انتقال درآمد حاصل به داخل و خارج از حساب های بانکی در چین و هنگ کنگ است. این شخص مهم در میان یکدسته تعیین معنی تمام اموال این افراد و سازمان هایی که در ایالات متحده باید مسدود شود و گزارش شده است.

یک عمل نادر توسط چین در ماه نوامبر سال 2019 دیدم نه فنتانيل قاچاقچیان محکوم به نقش خود در تولید و توزیع مواد مخدر. این دستگیری ها ساخته شد از یک نکته توسط ایالات متحده در اجرای قانون.

اما چین متخصص و بازنشسته نیروی هوایی ایالات متحده Brig. ژنرال رابرت Spalding ابراز شک و تردید بیش از چین حرکت در توییتر ارسال در تاریخ Nov. 8, 2019.

“اگر شما می دانید هر چیزی در مورد فنتانیل و CCP شما می دانید که این همه طراحی شده برای رسانه ها. آن را نشان دهنده واقعی هیچ تغییر در سیاست. CCP خوشحال است به قربانی کردن چند چینی برای یک توافقنامه تجارت. پس ما را درک نمی کنند و این از آن خواهد شد مورد ستایش قرار داد به عنوان یک معامله بزرگ” Spalding نوشت.

رژیم چین نیز متعهد است که آن را گسترش کنترل خود را از فنتانيل آنالوگ به سعی کنید برای جلوگیری از قاچاق و تولید و توزیع.

قوی تر از همیشه

همکاری بین شبکه های جنایتکار و مکزیک کارتل قوی تر از همیشه است. هر کدام از آن بخش از کسب و کار با چینی ها تامین مواد شیمیایی و شویی, خدمات, در حالی که مکزیک کارتل مراقبت از بقیه.

“محرومیت قابل توجه تغییرات پیش بینی نشده به مواد مخدر در بازار, مکزیک [کارتل] را ادامه خواهد داد و در کوتاه مدت به تسلط عمده فروشی واردات و توزیع کوکائین هروئین ماری جوانا, متامفتامین و فنتانيل در بازارهای ایالات متحده,” 2019 DEA گزارش. “هیچ دیگر سازمان های جنایی در حال حاضر دارای زیرساخت های لجستیکی به رقیب که از مکزیک [کارتل].”

با استفاده از این چینی سازمان به شستن پول نیز ایجاد ایمنی مانع برای کارتل گفت: Maltz.

“آنها تشخیص دهند که قرار دادن چینی از جلو—که می دانم بسیار کمی در مورد خود سازمان و ساختار خود را—در حال رفتن به یک کاهش خطر در سازمان خود را اگر یکی از این بچه ها دستگیر می شود با پول,” او گفت:.

“به یاد داشته باشید مواد شیمیایی و اجزای حیاتی برای کارتل. بدون مواد شیمیایی و بدون مواد مخدر تولید می شود. بدون پول آنها از کسب و کار. آنها میلیاردها دلار و در همان زمان کشتن آمریکایی ها در سطح بی سابقه است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort fud crypter istanbul duşakabin kusadasi escortkusadasi escortbahis siteleriElektronik sigara