چینی ساخته شده DJI Mavic هواپیماهای بدون سرنشین ممکن است در نظر گرفته شود ما در بازار بیش از نقض حق ثبت اختراع

محبوب Mavic سری از هواپیماهای بدون سرنشین ساخته شده توسط تولید کننده چینی DJI ممکن است yanked از بازار ایالات متحده در اوایل ماه ژوئیه پس از حکم کمیسیون تجارت بین المللی (ITC) یافت می شود دستگاه های تجاوز در ثبت اختراع برگزار می شود توسط یک شرکت آمریکایی.

DJI, بزرگترین سازنده هواپیماهای بدون سرنشین در نقض حق ثبت اختراع برگزار می شود Autel با توجه به Steptoe, قانون شرکت نمایندگی Autel قبل از کمیسیون تجارت. رئیس اداری قانون قاضی ITC توصیه می شود که متخلف محصولات از جمله Mavic Pro, Mavic Pro Platinum, Mavic 2 Pro, Mavic 2 زوم Mavic هوا و جرقه—ممنوع از واردات به ایالات متحده است.

“اگر رئیس اداری قانون قاضی تعیین شده است تایید توسط کمیسیون این محصولات می تواند در نظر گرفته شود بازار ایالات متحده در اوایل ماه جولای” Autel قانون شرکت در بیانیه ای گفت.

Autel نیز ثبت دادخواست برای گسترش ممنوعیت واردات به دیگر DJI, دستگاه از جمله فانتوم 4 و الهام بخش سری هواپیماهای بدون سرنشین است.

DJI نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر.

حکم وارد در میان افزایش نظارت فدرال اجرای قانون بیش از سرقت مالکیت معنوی (IP) توسط چینی رژیم کمونیستی. وزارت دادگستری چین ابتکار است به طور قابل توجهی یافت تا تحقیقات به سرقت IP و امور مرتبط با موارد باز در هر کشور ایالات متحده آمریکا.

DJI نیز رو به یک تحقیق کنگره بیش از اتهاماتی که به آن دستگاه ارسال اطلاعات به چین است. گروهی از قانونگذاران جمهوریخواه در کمیته قضایی مجلس با ارسال نامه به وزارت امنیت داخلی و وزارت دادگستری در 14 ماه مه به عنوان بخشی از پرس و جو.

A DJI Mavic Zoom drone flies
یک DJI Mavic زوم هواپیماهای بدون سرنشین پرواز در طول یک محصول راه اندازی رویداد در بروکلین نیروی دریایی حیاط در شهر نیویورک در تاریخ Aug. 23, 2018. (درو Angerer/گتی ایماژ)

DJI جلب توجه از کنگره, اخبار, گزارش های پدید آمده در مورد آن وام 100 هواپیماهای بدون سرنشین به دولت های محلی و سازمان های اجرای قانون برای کمک به اجرای اجتماعی فاصله دستورالعمل میان حزب کمونیست چین (CCP) ویروس همه گیر. همانطور که از ماه مارس این سال حدود 1,100 دولت و سازمان های محلی تا به حال حداقل یک DJI هواپیماهای بدون سرنشین در ناوگان خود را با توجه به مطالعه انجام شده توسط کالج بارد حسابداری برای حدود 90 درصد از هواپیماهای بدون سرنشین در حال استفاده توسط دولت و مقامات محلی.

این Mavic سری از هواپیماهای بدون سرنشین در حال محبوب ترین DJI, دستگاه. شرکت بازیکن در غالب در آمریکا و جهانی مصرف کننده هواپیماهای بدون سرنشین در بازار است.

“این حکم منی است و ممکن است مبنایی برای تعیین اقدام قانونی در برابر دیگر پیشتاز شرکت CCP اقتصادی در سراسر جهان تاثیر مبارزات انتخاباتی. این جایی است که عقبگرد CCP آغاز می شود” جان میلز سابق دستیار ویژه برای امنیت سایبر در پنتاگون در بیانیه ای گفت: برای بار عصر.

تعدادی از آژانس های فدرال را گرفته و مراحل را به هشدار می دهند در برابر و یا آشکار ممنوعیت استفاده از DJI هواپیماهای بدون سرنشین است.

ارتش ایالات متحده به نظر می رسد به استفاده DJI, دستگاه حداقل تا مرداد سال 2017, زمانی که هواپیماهای بدون سرنشین ممنوع شد “با توجه به افزایش آگاهی سایبری آسیب پذیری های مرتبط با محصولات DJI” با توجه به اطلاع قبلی به دست آمده توسط sUAS اخبار. در آن زمان DJI هواپیماهای بدون سرنشین بودند به طور گسترده استفاده می شود off-the-shelf هوایی بدون سرنشین دستگاه در ارتش, اطلاع اعلام کرد.

این تحقیقات امنیت داخلی در لس آنجلس رفت و یک گام بیشتر در یک طبقه بندی نشده بولتن (pdf) صادر شده در سال گذشته بیان کرد “با اعتماد به نفس بالا” که “زیرساخت های حیاتی و اجرای قانون اشخاص با استفاده از DJI سیستم های جمع آوری حساس هوش است که دولت چین می تواند با استفاده از رفتار فیزیکی یا حملات سایبری علیه ایالات متحده و جمعیت آن است.”

وزارت امنیت داخلی منتشر مشابه اطلاع در ماه مه سال 2019 هشدار داد که مقامات ایالات متحده باید “قوی نگرانی در مورد هر محصول فن آوری که آمریکا داده به قلمرو یک دولت استبدادی است که مجوز آن سرویس های اطلاعاتی به دسترسی نامحدود به آن داده و یا در غیر این صورت نقض حقوق بشر که دسترسی به” رویترز گزارش داد.

وزارت کشور (DOI) به طور رسمی پایه آن ناوگان هواپیماهای بدون سرنشین در اوایل این سال به جز ماموریت های اورژانس. گروه متوجه نمی تنها از چینی ساخته شده, هواپیماهای بدون سرنشین, اگر چه سخنگوی گفت وال استریت ژورنال سه ماه قبل از آن که پایه بود که در پاسخ به نگرانی های امنیت ملی در سراسر چینی ساخته شده هواپیماهای بدون سرنشین است. قبل از پایه های DOI پاک کرده بود DJI را “دولت edition” هواپیماهای بدون سرنشین در سال 2019 پس از مطالعه گسترده.

دنبال ایوان در توییتر: @ivanpentchoukov

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de