کارشناسان چینی می رسند در PH برای کمک به در coronavirus پاسخ

'LABAN PILIPINAS'. A team of experts from China, holding a banner with the text 'Laban Pilipinas!' (Philippines, fight!) in Filipino and Chinese, arrive in the Philippines on Sunday, April 5, 2020. Photo from Twitter/@teddyboylocsin

‘لابان فیلیپین’. یک تیم از کارشناسان از چین, برگزاری یک بنر با متن ” لابان فیلیپین!’ (فیلیپین مبارزه!) در فیلیپینی و چینی وارد فیلیپین روز یکشنبه 5 آوریل سال 2020 است. عکس از توییتر/@teddyboylocsin

مانیل فیلیپین – یک تیم از پزشکان و کارشناسان از چین وارد فیلیپین روز یکشنبه 5 آوریل برای کمک به در پاسخ به شیوع کروناویروس در کشور است.

در یک صدای جیر جیر وزارت امور خارجه (DFA) وزیر Teodoro اهسته Jr گفت: کارشناسان با آنها را “ارزشمند دست اول تجربه برای به اشتراک گذاشتن در مبارزه و شامل” COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس.

اهسته استقبال 10 متخصصان پزشکی و دو مقام در Ninoy Aquino فرودگاه بین المللی (NAIA) گفت: DFA در جدا کردن صدای جیر جیر.

سفارت چینی در فیلیپین اعلام کرد در پنج شنبه, آوریل 2 نظر کارشناسان اعزام و پس از فیلیپین مقامات بهداشت درخواست چین برای افرادی که می توانید به اشتراک گذاری ویژگی های مشاوره در مورد “پیشگیری از بیماری همه گیر” را به عنوان به خوبی به عنوان تجربه خود را در درمان coronavirus بیماران.

12-فرد تیم است “خوب در هر دو سنتی چینی و طب غربی شامل COVID-19 درمان, تست, کنترل بیماری و جنبه های دیگر گفت:” سفارت چین.

سفیر فیلیپین به چین خوزه سانتیاگو Sta Romana زودتر به ذکر است که پزشکان چینی را به عنوان یک پانل مشاوره و نمی خواهد عمل دارو و درمان بیماران در کشور است.

به عنوان روز شنبه, آوریل 4 وجود دارد 3,094 coronavirus موارد در فیلیپین با 144 کشته و 57 بهبود. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de