چینی حزب کمونیست باید پرداخت غرامت برای همه گیر Coverup پارچه مبلی. بانک می گوید

پکن رژیم باید پرداخت “شدید قیمت” برای پوشش مرگبار CCP ویروس همه گیر و تحمیل بزرگ مالی و بهداشت و میر در ایالات متحده و آمریکایی Rep. جیم بانک (R-Ind.) گفت: بار عصر.

به “ایران” می تواند در انواع اشکال از جمله وادار کردن چین به بخشش تمام یا قسمتی از بدهی ملی ایالات متحده آمریکا که از چین خریداری کرده است تا موسسه تعرفه بر کالاهای چینی به عنوان مجازات و کشیدن دولت به صندوق های بازنشستگی از سرمایه گذاری چینی با توجه به بانک.

“ما باید برای نگه داشتن چین پاسخگو و آنها را پرداخت او گفت:” در عصر تایمز آمریکا رهبران فکری برنامه.

بار عصر اشاره به پاتوژن معمولا شناخته شده به عنوان رمان coronavirus به عنوان CCP ویروس به این دلیل که حزب coverup و سوء مدیریت اجازه آن را به گسترش در سراسر چین و ایجاد یک جهانی همه گیر.

پکن Coverup

در طول مرحله اولیه CCP شیوع ویروس در ژانویه چینی رژیم مسدود کارشناسان ایالات متحده در مراکز ایالات متحده برای کنترل بیماری و پیشگیری از چین بازدید به مطالعه و بررسی چگونگی ایالات متحده باید آماده برای شیوع.

آن را تنها در Feb. 10 که یک تیم بین المللی از متخصصان سلامت به رهبری سازمان بهداشت جهانی از جمله دو از ایالات متحده آمریکا وارد چین است.

“آن زمان ما بیش از حد طولانی برای دریافت این کارشناسان پزشکی به کشور است. ما آرزو می کنیم که می تواند اتفاق افتاده اند با سرعت بیشتری” وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo گفت: در یک Feb. 18 کنفرانس مطبوعاتی افزود که او امیدوار است برای دیدن شفافیت بیشتر از طرف چینی در طول آن پاسخ اولیه به وقوع.

آمریکا مشاور امنیت ملی رابرت اوبراین در طول یک مه فکر می کنم تانک رویداد همچنین با انتقاد از چینی رژیم برای خاموش کردن خبرچین و جلوگیری از اطلاعات در مورد این ویروس از گرفتن. اولیه coverup از ویروس اوبراین گفت: “احتمالا هزینه به جامعه جهانی در دو ماه پاسخ دهند.”

چنین سانسور به حال عواقب خطرناک در بانک ها گفت: در طول مصاحبه.

“این بدان معناست که دو ماه ما از دست داده ایم و در تلاش برای آماده شدن برای این و در حالی که همه من اقتصاد محلی ترکیبات در منطقه در حال دیدن ویران است که در نتیجه چین انگاری.”

یک مارس مطالعه توسط محققان دانشگاه ساوتهمپتون در حال حاضر در preprint و هنوز کارشناسی پیشنهاد داد که مقامات در چین می تواند به کاهش تعداد کل عفونت های پایین 95 درصد آنها تصویب اقدامات برای مهار این ویروس را گسترش سه هفته زودتر از آن انجام داد. چین قطعات قرار داده شده از این کشور در مستند آغاز on Jan. 23.

“چین باید پرداخت شدید قیمت که انگاری برای نقش آنها در این ماده اجازه می دهد این اتفاق می افتد” بانک ها گفت.

سرزنش ما

به تازگی رژیم ramped تا دروغ مبارزات هدف قرار دادن ایالات متحده با برخی از مقامات چینی تقویت تئوری های توطئه در رسانه های اجتماعی در تلاش برای تغییر توجه بین المللی به دور از آن botched حمل از چین بیماری همه گیر.

در توییتر ژائو Lijian چینی سخنگوی وزارت خارجه پیشنهاد کرد که ارتش ایالات متحده مسئول معرفی ویروس به شیوع کانون ووهان.

یک هفته پیش در ایالات متحده این کشور برای شروع یک انسان آزمایش یک واکسن علیه ویروس. در سخن گفتن نیز insinuated که این ویروس تا به حال ایالات متحده ریشه چن Xuyan مدیر ICU بخش در دولت وابسته به پکن Tsinghua Changgeng بیمارستان گفت: دولت-پخش دوربین مدار بسته است که چنین اقدامی بود “راه بیش از حد سریع است.”

چن افزود که او گمان ایالات متحده مشغول به کار بود در آن “خیلی زود” و “تا به حال ویروس فشار در اختیار داشتن حتی پیش از آن.”

بانک ها گفت: این رژیم است فشار این روایت “از آنجا که آنها می دانند که آنها مقصر هستند و آنها می دانند که این coronavirus را همیشه در ارتباط با رژیم فعلی و CCP رهبری در چین امروز” بانک ها گفت.

او گفت: واکسن تبلیغات را نشان می دهد “عمق دروغ که احتمالا ما در حال رفتن به دیدن یک کل خیلی بیشتر از در روز و هفته و ماه آمده است.”

در مارس 17, چین همچنین اعلام کرد قصد دارد برای لغو رسانه اعتبار ایالات متحده کار برای روزنامه نگاران نیویورک تایمز وال استریت ژورنال و واشنگتن پست در چین یک حرکت است که بانک ها به نام “یک عمل از اطلاع رسانی به بقیه جهان است که آنها هیچ قصد بر اینکه شفاف است.”

“ما باید به آسانی رد هر چیزی که ما به عنوان خوانده شده از چین در آینده,” او گفت:.

“چینی تبلیغ ماشین در حال رفتن به ما بگویید که چه می خواهند بقیه جهان برای شنیدن و نه لزوما آنچه که در واقعیت است.”

به جای “کسب و کار به طور معمول” با چین بانک به نام “بازسازی فرایند” به “رها کردن” از اقتصاد چین ،

“این یک لحظه در زمان در تاریخ آمریکا که در آن ما در حال یادگیری واقعا درس مهم است که من امیدوارم که ما هرگز تکرار کنید.”

دنبال اوا در توییتر: @EvaSailEast

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im