شهر چینی در جزئی مستند بیش از ‘خطر عمده’ از ویروس گسترش

SWAB SAMPLE. A medical staff member takes a swab sample from a child to test for the COVID-19 novel coronavirus in Jian in China's central Jiangxi province on May 13, 2020. Photo by Str/AFP

سواب نمونه. پزشکی عضو هیات طول می کشد یک سواب نمونه از یک کودک به آزمون برای COVID-19 رمان coronavirus در جیان در چین مرکزی جیانگشی استان در روز 13 مه سال 2020 است. عکس خ/AFP

پکن – یک شمال شرقی چین شهر نیمه تعطیل مرزهای خود و با قطع حمل و نقل پس از ظهور محلی coronavirus خوشه ای است که سوخت رو به رشد ترس از موج دوم از عفونت در چین است.

تلويزيون با جمعیت بیش از 4 میلیون معلق خدمات اتوبوس چهار شنبه, جولای 13, و گفت:, آن را تنها اجازه خواهد داد که ساکنان شهر را ترک کنند در صورتی که آزمایش منفی برای COVID-19 در 48 ساعت گذشته و تکمیل یک دوره مشخص از “سخت خود انزوا”.

همه سینماها و سالن ورزشگاه کافه های اینترنتی و دیگر محصور مکانهای تفریحی باید بسته بلافاصله و داروخانه ها باید گزارش فروش از تب و ضد ویروس داروها از دولت های محلی در بیانیه ای گفت.

این شهر واقع شده است و در eponymous استان جیلین.

خوشه ای از عفونت گزارش شده در حومه Shulan بیش از آخر هفته با تلويزيون معاون شهردار هشدار یکشنبه که وضعیت “بسیار شدید و پیچیده” و “وجود دارد که عمده خطر گسترش بیشتر”.

این شهرستان گزارش 6 مورد جدید در روز چهارشنبه همه مربوط به Shulan خوشه آوردن تعداد کل موارد مرتبط به محلی رختشویی کارگر به 21.

شولن تعطیل حمل و نقل عمومی و همچنین خروج از قطار شهر در یکشنبه, مه 10.

تلويزيون شهر, دومین, در, Jilin استان نیز به حالت تعلیق خدمات قطار از ایستگاه اصلی راه آهن صبح روز چهارشنبه دولت پخش دوربین مدار بسته گزارش شده است.

چین تا حد زیادی به ارمغان آورد این ویروس را تحت کنترل اما از آن شده است در لبه مورد پتانسیل موج دوم به عنوان آن را برداشته مستندات و محدودیت در سراسر کشور است.

ظهور موارد جدید در ووهان در روزهای اخیر پس از هفته بدون, تازه, عفونت, باعث شده است تا یک کمپین برای تست تمام 11 میلیون نفر در این شهر که در آن COVID-19 اولین ظهور در اواخر سال گذشته. – Rappler.com

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de