پکن نظامی صرف قدرت است تقریبا به عنوان بالا که واشنگتن با توجه به تجزیه و تحلیل جدید است که تلاش می کند به آهن از تفاوت در هزینه های نیروی کار محلی قدرت خرید و چین به عدم شفافیت.

در مقابل به طور کلی به نقل از topline مقایسه بیش از چند سال گذشته به طور معمول قرار دادن چین هزینه های نظامی در بین حدود 30 تا 40 درصد است که از ایالات متحده است.

اما کسانی که topline ارقام گمراه کننده با توجه به مارس 25 میراث بنیاد گزارش تخمین می زند که چین نظامی قدرت هزینه شد 87 درصد است که از ایالات متحده در سال 2017.

“من می دانم که بسیاری تغییر کرده است در دو یا سه سال پس از 2017 اما این بهترین شماره های ما” گفت: Frederico بارتلس نویسنده این گزارش است.

چین هزینه های نظامی داده است به شدت مات و سخت به اعتماد.

2017 سال گذشته بود که وجود دارد به اندازه کافی از یک شکست به شناسایی آنچه رفت به کلید دسته از هزینه های بارتلس گفت: بار عصر.

بارتلس محاسبه هزینه های قدرت با استفاده از روش های مختلف از معمول topline اعداد که بر اساس نرخ ارز در بازار تبدیل شده است.

گزارش خود منعکس کار از یک تعداد انگشت شماری از دیگر تحلیلگران می گویند که کسانی که topline مقایسه بسیار درک قدرت نظامی از کشورهای کمتر توسعه یافته به دلیل نرخ بازار حساب نمی برای پایین محلی دستمزد و هزینه های—چیزی نیز مطرح شده توسط رئیس ستاد مشترک.

آمار رسمی از سال 2017 قرار داده و ایالات متحده صرف در 600 میلیارد دلار و هزینه های خود را در 150 میلیارد دلار.

فکر می کنم مخازن مانند IISS و SIPRI به طور معمول چنین داده و تجدید نظر در آن را تا درجه یک با برآورد گم شده چینی داده است. برای مثال آمار و ارقام خود را برای سال 2017 هستند $208 و $227 میلیارد دلار بود.

Epoch Times Photo
(منبع: میراث بنیاد)

حزب کمونیست چین انباشته شده است موشک دوربرد حامل, کشتی های جنگی و هواپیماهای آن را به عنوان به دنبال ساخت یک نظامی به رقیب ایالات متحده است.

تقریبا هر سالانه مجموعه ای از داده ها نشان می دهد چینی نظامی صرف به طور پیوسته افزایش یافته است بیش از دو دهه در منطقه هشت به ده برابر.

Epoch Times Photo
(منبع: میراث بنیاد)

اما به طور مستقیم در مقایسه با کسانی که سالانه مجموعه داده در سراسر کشور در شرایط دلار کمتر معنی دار می گوید Bertels.

برای دفاع از تحلیلگران و ایالات متحده ژنرال تصویر از چین نظامی دلاوری می آید از fine-grained دانش دقیق کشتی شماره موشکی محدوده و سربازان اعداد و آنها را کمتر سهام در چنین خام مقایسه دفاعی هزینه ها.

“دفاع از هزینه های یک پروکسی برای عموم مردم و سیاستمداران به درک که در آن آنها و چگونه آنها را پشته می گوید:” بارتلس. اما کسانی که topline آمار و ارقام می تواند بسیار گمراه کننده بدون یک بحث مفصل او می گوید.

“شما باید مقدار زیادی از امنیت کاذب است که می آید تا زمانی که سیاستمداران فقط می گویند” اوه, ایالات متحده آمریکا همان است که بعد از هشت کشور همراه و بسیاری از آنها از متحدان ما,” او می گوید.

Epoch Times Photo
چینی خودروهای نظامی حامل DF-41 موشک های بالستیک رول در طول یک رژه به مناسبت 70 سالگرد تاسیس کمونیست چین در پکن در اکتبر. 1, 2019. (علامت Schiefelbein/عکس از آسوشیتدپرس)

مانند تقریبا تمام تحلیلگران بارتلس اذعان دارد که هر گونه مقایسه نظامی صرف نیست و برابر به یک مقایسه مستقیم نظامی و دلاوری که بستگی به انواع عوامل از جمله آموزش استراتژی رهبری, و تجهیزات با کیفیت است.

“هنگامی که گلوله ها شروع به پرواز آن را بی ربط است اگر هر یک از گلوله هزینه 1 $یا $1,000,” او می گوید. “نکته مهم این است که آنها کار می کنند و اهداف خود را. در همین راستا قیمت یک نسل پنجم جنگنده بی ربط است در مبارزه.”

سیب به سیب

بارتلس می گوید: وجود مشکلات متعدد با سادگی انباشته چین و دفاع آمریکا در بودجه.

برای اولین بار است که دو مجموعه از بودجه شامل نمی شود همان عناصر است. برای مثال چینی ارقام را شامل نمی شود تحقیق و توسعه است. آمریکا آمار و ارقام انجام دهد.

مشکل دیگر این است که داده های چینی هزینه های بسیار محدود و سخت به اعتماد.

مسئله سوم این است که مقایسه نرخ ارز در بازار را منعکس نمی کند محلی قدرت خرید دستمزد بسیار پایین تر از هزینه های نیروهای نظامی در چین است.

برای آمریکایی ها که می خواهند بدانند که چگونه مالیات خود را صرف مقایسه هزینه در ایالات متحده بودجه دولت با دلار حس می کند می گوید: بارتلس.

“هر کس می تواند درک آنچه یک دلار است صرف نظر از اینکه که دلار است که اختصاص داده شده به تامین اجتماعی به بهداشت و درمان و یا به دفاع و یا هر چیز دیگری که شما می خواهید. این یک نمایندگی از زمانی که مردم درک کنند و درک است.”

اما دلار به دلار مقایسه می شکند که در مقایسه با هزینه های بین ملت ها.

دستمزد را تشکیل می دهند بخش بزرگی از هر گونه هزینه های نظامی و همچنین تاثیر هزینه های تولید.

یکی از راه های جبران است به استفاده از چیزی شناخته شده به عنوان قدرت برابری خرید (PPP) که در مقایسه با چه ارزهایی میتوان خرید به صورت محلی با ایجاد شاخص های مختلف برای سبد کالا.

PPP اقدامات شده اند اجتناب تا کنون توسط بسیاری از فکر می کنم تانک به دلیل وجود دارد هیچ شاخص استاندارد برای مصارف نظامی.

دیگر تحلیلگران crunched اعداد و می گویند که نفت خام PPP محاسبات در حالی که ناقص هستند برتر اندازه گیری.

یک مقایسه جدید

برای محاسبات خود بارتلس می گوید او ساخته شده با استفاده از این واقعیت است که چینی ارقام برای سال 2017 می تواند شکسته به سه دسته: تجهیزات; آموزش و تقویتی و پرسنل.

بارتلس با استفاده از PPP اندازه گیری برای هر دو آموزش و تقویتی و تجهیزات.

سپس برای پرسنل او توسعه یافته تنظیم شاخص با استفاده از دولت حقوق.

که به او در کل چینی ها قدرت خرید دلار و 467 میلیارد.

Epoch Times Photo
(منبع: میراث بنیاد)

اما بارتلس اشاره می کند که این هم نمی دهد یک سیب به سیب مقایسه با ایالات متحده صرف به این دلیل که 600 میلیارد دلار بودجه آمریکا شامل چیزهایی است که در بودجه مهمترین تحقیق و توسعه است.

اما او نمی سعی کنید به برآورد گم رقم برای چین در تحقیق و توسعه است. به جای او در زمان ایالات متحده برای آن وجود دارد بسیار دقیق تفکیک و حذف بخش تحقیق و توسعه. که کشیده اعداد ایالات متحده به $534 میلیارد دلار است.

Epoch Times Photo
(منبع: میراث بنیاد)

مانند دیگر تحلیلگران بارتلس اذعان می کند که محدودیت وجود دارد برای هر محاسبه است. اما او می گوید که آنچه واقعا مهم است این است که به عادت حفاری پایین به جزئیات چگونه هر شکل وارد—به درک آنچه که واقعا در رفتن است.

پس از پایان سال 2017 نظامی ایالات متحده شده است نوسازی خود refitting آن ضد شورش نیروی مسلح با جنگ سرد با تجهیزات مدرن و نیروی قادر به مقابله با قدرت های بزرگ رقابت با روسیه و چین است.

اما با وجود آن تغییر اطلاعات و بحث و گفتگو در چینی بودجه از دست رفته است می گوید: بارتلس.

او اشاره می کند که در دوران جنگ سرد وجود دارد یک کتاب کامل اختصاص داده شده به شکستن و بحث در مورد اتحاد جماهیر شوروی دفاع صرف.

در مقايسه با سال گذشته ایالات متحده-چین اقتصادی و امنیتی بررسی کمیسیون گزارش سالانه (pdf) و آژانس اطلاعاتی وزارت دفاع چین قدرت نظامی (pdf) تجزیه و تحلیل در پکن بودجه دفاعی به در مجموع پنج صفحه.

“راستش این بحث که فاقد آن است راست, در حال حاضر,” او می گوید.

او می گوید که می تواند آمرزیده نمی شود تا به سرعت با نظامی تغییر جهت به مقابله با تمدید بزرگ قدرت رقابت در چند سال گذشته است.

“اما وجود دارد بسیاری از مناطق از دولت ایالات متحده است که صرف مقدار زیادی از زمان به دنبال در چین قبل از وجود یک استراتژی امنیت ملی که به نام چین و روسیه به عنوان همکار رقبا است.”

روسیه و ایران بیش از حد

یک تعداد انگشت شماری از تحلیلگران دیگر نیز گفت که سیاستگذاران و عموم مردم باید با احتیاط از topline مقایسه بودجه به عنوان یک کل.

پروفسور پیتر رابرتسون دین و سر از مدرسه کسب و کار در دانشگاه وسترن استرالیا معتقد است که نرخ ارز بر اساس صرف آمار و ارقام گمراه کننده هستند و PPP-بر اساس آمار و ارقام یک گزینه بهتر است.

با توجه به تجزیه و تحلیل خود را در چین-بخش دفاع در مورد دو بار به عنوان بزرگ به عنوان نرخ ارز را اندازه گیری.

ریچارد Connolly مدیر مرکز مطالعات روسیه و اوراسیا مطالعات در دانشگاه بیرمنگام در انگلستان انجام داده است PPP-بر اساس تخمین می زند برای بسیاری از کشورها است.

Epoch Times Photo
هزینههای نظامی در کشورهای منتخب (میلیارد دلار) نرخ ارز در بازار. منبع: SIPRI. (ریچارد کانلی)
Epoch Times Photo
مخارج نظامی از قدرت انتخاب در PPP نرخ ارز 2005-2018 (میلیارد دلار)
منبع: SIPRI; صندوق بین المللی پول WEO; محاسبات توسط ریچارد Connolly. (ریچارد کانلی)

چهره های خود را قرار داده و نظامی روسیه هزینه در $159 میلیارد 2018 سال گذشته به جای $61 میلیارد دلار از نرخ ارز ،

او می گوید که نوسانات نرخ ارز و هزینه بالاتر از دستمزد بسیار درک هزینه های نظامی در کشورهای در حال توسعه. با توجه به Connolly را PPP محاسبات ایران صرف خواهد بود نزدیک به 50 میلیارد دلار در سال گذشته به عنوان مخالف به 13 میلیارد دلار ارز شکل که او اشاره می کند که نقل قول شده در ایالات متحده آمریکا آژانس اطلاعاتی وزارت دفاع گزارش سال گذشته است.

رئیس ستاد مشترک ارتش ژنرال علامت Milley تا این موضوع هنگامی که به چالش در یک سال 2018 سنا شنوایی.

“ما بهترین-پرداخت نظامی در جهان توسط یک شات طولانی. هزینه سربازان روسی یا چینی سربازان است بخش کوچکی,” او گفت:.

“من فکر می کنم شما را پیدا کنید که چین و روسیه سرمایه گذاری و نوسازی سیستم های سلاح های جدید و…. خود را [تحقیق و توسعه]—است که تمام متعلق به دولت و همچنین بسیار ارزان تر است—من فکر می کنم شما می خواهم پیدا کردن بسیار نزدیک مقایسه” به این نتیجه رسیدند Milley.

هیچ فرمول مشترک

اما برخی از تحلیلگران می گویند که در حالی که نرخ ارز مقایسه ناقص آنها مزایای خود را دارند.

مشکل با PPP وجود دارد که معمولا مورد توافق فرمول برای هزینه های نظامی ریچارد Bitzinger بازدید عضو ارشد نظامی تحولات برنامه در S. Rajaratnam مدرسه مطالعات بین المللی. “بنابراین طبیعی است که بسیاری از تجزیه و تحلیل های نظامی صرف خواهد با استفاده از استاندارد نرخ ارز.”

او می گوید که این استدلال در مورد اینکه آیا برای استفاده از PPP شده است در اطراف در حالی که برای.

“مزیت اصلی این است که یک PPP اگر درست انجام شود می تواند با ارائه دقیق تر و رقم در مقایسه با دفاع صرف بازتاب واقعی صرف قدرت” Bitzinger گفت: بار عصر. “معایب هستند که می توانید آن را غلو صرف قدرت و شکست را به حساب ناملموس مانند آموزش رهبری, روحیه کیفیت تجهیزات و غیره.”

حتی اگر شما می توانید کشف کردن چه هزینه شکل است که اکثر تحلیلگران نظامی می گویند آن است که تنها یک گسترده ای نشانه ای از قدرت نظامی و حتی بیشتر از هر تجزیه و تحلیل چگونه هر دو دشمنان خواهد کرایه در هر یک از دیگر چمن و یا در هر زمینه داده.

“در حالی که اکثر تحلیلگران و دولت را در درک که در چین منتشر شده نظامی صرف ارقام استارک داستان آنها استفاده می شود به ارائه حداقل یک نوع از “رسمی” شاخص رشد چین هزینه های نظامی” ریک Fisher ارشد بین المللی ارزیابی و استراتژی مرکز قبلا گفته بار عصر.

اضافه کردن به مشکل ارزیابی چین مصارف نظامی است که به طور فزاینده ای تار خط بین نظامی و غیر نظامی صرف می گوید فیشر.

“تحت مدنی-نظامی فیوژن شما در حال حاضر گسترده تر مورد نیاز برای اقتصاد به خدمت نظامی است. در اصل هر چیزی را تحت کنترل حزب کمونیست چین است که آن را بداند لازم است برای قدرت نظامی ساخت و ساز می توان گفت که پایان. بنابراین ممکن است بپرسید: آیا آن را در حال حاضر اساسا غیر ممکن است برای هر کسی حتی چینی به شما بگویم یک عدد حقیقی برای مخارج نظامي?”

دنبال سیمون در توییتر: @SPVeazey

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im