چین صفر گزارش coronavirus عفونت

ESCAPE. People wearing protective clothing and masks arrive at Hankou Railway Station in Wuhan, to board one of the first trains leaving the city in China's central Hubei province early on April 8, 2020. Photo by Hector Retamal/AFP

فرار. مردم با پوشیدن لباس های محافظ و ماسک می رسند Hankou ایستگاه راه آهن در ووهان به هیئت مدیره یکی از اولین قطار خروج از شهر مرکزی چین هوبئی استان در اوایل آوریل 8 سال 2020 است. عکس هکتور Retamal/AFP

پکن – چین گزارش دومین روز موارد جدید ابتلا به کروناویروس در ووهان در چهار شنبه, مارس 11 بعد از یک ماه بدون عفونت های جدید در بیماری همه گیر جهانی کانون ارائه استارک هشدار از خطرات ناشی از موج تازه.

این ویروس برای اولین بار پدید آمده در اواخر سال گذشته فراگیر از طریق این شهر و اطراف آن هوبئی استان کشتن هزاران نفر و مشمئز کننده بسیاری از.

پس از آن در سراسر جهان گسترش.

مقامات در ووهان اعمال محدودیت های شدیدی در سفر و حرکت در آنچه به نظر می رسد که موفق بوده است تلاش برای سرکوب شیوع.

که مستند شروع به سهولت در هفته های اخیر به مقامات گفت که این بیماری تحت کنترل اخیرا با بازگشت کودکان به مدرسه و سفر به و از شهر مجاز است. (بخوانید: در مدارس و ادارات و چین مراحل coronavirus آزمون)

اما در روز یکشنبه مقامات اذعان کرد یک نفر در حال آزمایش مثبت برای این ویروس در ووهان و یک روز بعد به آنها گفت: وجود 5 بیشتر موارد.

محلی مقامات بهداشت گفت: موارد جدید تمام شد از همان مسکونی ترکیب عمدتا افراد مسن است.

نیز وجود دارد 11 جدید “بدون علامت” موارد گزارش شده در گسترده تر هوبئی استان است. چین در حال ضبط علامت دار و بدون علامت موارد به طور جداگانه.

اخبار از عفونت های جدید در جهانی زمین صفر می آید به عنوان بسیاری از کشورهای اروپایی شروع به کار روی حیله و تزویر مرور از مستندات اعمال شده برای متوقف کردن گسترش ویروس.

آن را نیز می آید به عنوان swathes از ایالات متحده سهولت محدودیت در حرکت – هنوز هم با وجود افزایش نرخ عفونت – و به عنوان شهروندان ساییدگی تحت قوانین بسیاری می گویند دولت هستند نفس بیش از حد.

کارشناسان بهداشت هشدار می دهند که بیش از حد شتابزده بازگشت به حالت عادی می تواند جرقه موج دوم از عفونت است و محدودیت را به باقی می ماند تا زمانی که یک واکسن.

روز دوشنبه موارد جدید در چین نیز شامل 5 در شرق.

حداقل 11 نفر متصل به یک محلی رختشویی کارگر گزارش شده بیش از آخر هفته با توجه به دولت پخش دوربین مدار بسته, باعث سراسر شهر بود مستند از Shulan با جمعیت حدود 670,000 مردم است.

این ویروس در حال حاضر آلوده بیش از چهار میلیون نفر در سراسر جهان – این ادعا بیش از 280,000 زندگی – و فلج اقتصاد جهانی است.

تعداد کل آلوده در چین است که در اطراف 83,000 با بیش از 4,600 مرده است.

جدید مرگ و میر گزارش شده در سراسر کشور برای نزدیک به یک ماه از زندگی در چین به تدریج به حالت عادی بازگشت پس از چند ماه از اختلال.

دیزنی لند شانگهای بازگشایی دوشنبه در حالی که دولت ملی به چراغ سبز هفته گذشته برای سینما و سالن های ورزشی برای بازگشایی شده است.

چین مواجه شده است و انتقاد هر دو در خانه و خارج از کشور برای کم اهمیت جلوه دادن ویروس و پنهان کردن اطلاعات در مورد شیوع هنگامی که آن را برای اولین بار پدید آمده در ووهان. شک نیز بازیگران رسمی تلفات.

پکن اصرار آن همواره اطلاعات به اشتراک گذاشته شده با سازمان بهداشت جهانی و دیگر کشورها در به موقع. – Rappler.com

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de