پکن: تعداد موارد تایید شده از ویروس جدید رز دوباره در چین در حالی که مرگ و میر افزایش یافته و به 722 در روز شنبه به عنوان حزب حاکم کمونیست مواجه خشم و recriminations از بیش از مرگ یک پزشک که تهدید پلیس پس از تلاش برای صدای زنگ در مورد این بیماری بیش از یک ماه پیش.

دولت اعلام کرد که یکی دیگر از 3,399 مردم تشخیص داده شده بود بیش از 24 ساعت گذشته معکوس دو روز کاهش و افزایش مجموع انباشته تعداد موارد در سرزمین اصلی به 34,546.

مسافران کشتی کروز رو بیشتر وای به ژاپن گزارش سه مورد و در مجموع 64 در یک قرنطینه رگ و تبدیل دور دیگری

پس از آنلاین داد و بیداد بر سر دولت را درمان دکتر لی Wenliang حزب کمونیست زده آشتی جویانه توجه داشته باشید گفت آن است که با اعزام یک تیم به “به طور کامل بررسی مسائل مربوطه مطرح شده توسط مردم است.”

Li 34 ساله چشم پزشک طرف قرارداد این ویروس در حالی که درمان بیماران و مرگ او تایید شد اوایل جمعه. لی یکی از هشت متخصصان پزشکی در ووهان که در تلاش برای هشدار دادن به همکاران و دیگران زمانی که دولت نمی گفته بود که پلیس او را مجبور به امضای یک بیانیه اعتراف او گسترش دروغ.

حتی قاطعانه طرفدار دولت جهانی بار روزنامه گفت: درمان لی و دیگر خبرچین بود “شواهد از مقامات محلی’ بی کفایتی برای مقابله با یک بیماری مسری و کشنده است. virus.”

این قسمت مطرح دیرینه شکایت که حزب عدالت و دروغ و یا پوشش بیماری شیوع نشت مواد شیمیایی خطرناک مصرف کننده محصولات و یا تقلب های مالی. شهروندان چینی را می توان زندانی به اتهام شایعه اذهان عمومی یا ایجاد مشکل.

بسیاری از مرگ و میر ناشی از این ویروس شده اند افراد مسن با مشکلات بهداشتی موجود اما متخصصان بیماری های گفت Li کار _ چشم پزشکان نشستن بسیار نزدیک به بیماران خود را در طول امتحانات _ ممکن است در معرض او را به یک فوق العاده دوز زیادی از این ویروس ساخته شده است که بیماری او شدید تر است.

Qauarantined کشتی

در ژاپن سه بیشتر موارد تشخیص داده شد شنبه میان 3,700 مسافر و خدمه از قرنطینه الماس شاهزاده خانم. کسانی که در داخل باقی می ماند زير 14 روز در قرنطینه.

شینزو آبه گفت: مسافران خارجی در یکی دیگر از کشتی هلند امریکا Westerdam نمی شود مجاز به ژاپن است. او گفت مشکوک به ویروس بيماران در هیئت مدیره. کشتی با بیش از 2000 نفر در نزدیکی اوکیناوا شد و به دنبال یکی دیگر از پورت خارج از کشور گفت: آژانس مسافرتی رسمی Mie ساکایی.

“ما در حال گرفتن جان” او گفت:. “ما امیدواریم که ما می تواند در جایی به طوری که مسافران می توانند زمین است.”

هنگ کنگ شروع به اجرای یک 14 روز در قرنطینه برای ورود از سرزمین اصلی چین روز شنبه.

“اگر شما با ثبت نام در این فرم شما نیاز به ماندن در خانه. آنها همچنین هشدار داد که من نمی توانید بیرون بروید. من باید در خانه بماند برای 14 روز گفت:” جنیفر چونگ که وارد هنگ کنگ بندر از استان هنان.

هنگ کنگ خودداری کرده است به طور کامل مهر و موم را داده است اما امیدوار قرنطینه خواهد منصرف کردن مسافران از سرزمین اصلی است.

اما یکی از مرگ و میر در شیوع این بیماری شده است در چین. ملی چین کمیسیون بهداشت گفت: در مورد 6,101 از کسانی که تحت درمان و یا نزدیک به 17 درصد در شرایط جدی هستند. اکثریت قریب به اتفاق از آلوده در چین; حدود 290 دیگران هستند و در حدود دو دوجین دیگر کشورها از جمله ژاپن و تایلند و سنگاپور و کره جنوبی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im