این نهاد ملی در مجموع در بیش از 27,300

منتشر شده 7:35 AM, فوریه 06, 2020

به روز شده در 7:46 ق. ظ, فوریه 06, 2020

SOLO. A woman wearing a face mask travels on a ferry in Hong Kong on February 5, 2020, as a preventative measure following a virus outbreak which began in the Chinese city of Wuhan. Photo by Philip Fong/AFP

انفرادی. یک زن با پوشیدن یک ماسک صورت سفر در کشتی در هنگ کنگ در فوریه 5 سال 2020 به عنوان یک اقدام پیشگیرانه پس از شیوع ویروس آغاز شد که در شهر ووهان. عکس از فیلیپ Fong/AFP

پکن – تعداد تایید مرگ و میر از چین شیوع کروناویروس رز به حداقل 560 پس از مقامات در سخت ترین ضربه هوبئی استان گزارش 70 جدید مرگ و میر در پنج شنبه, مه 6.

در آن روزانه به روز رسانی کمیسیون بهداشت و درمان در هوبئی نیز تایید دیگری 2,987 موارد جدید.

قرار می دهد که ملی مجموع در بیش از 27,300 بر اساس شماره های که قبلا صادر شده توسط دولت مرکزی.

این بیماری همه گیر است که spiralled به اورژانس بهداشت جهانی است که اعتقاد به ظهور در ماه دسامبر از یک بازار به فروش می رسد که وحشی بازی در هوبئی سرمایه ووهان.

هو Lishan رسمی در ووهان هشدار داد پنج شنبه, فوریه 5 که با وجود ساخت یک بیمارستان از ابتدا و تبدیل ساختمان های عمومی به جای هزاران اضافی بیماران هنوز هم وجود دارد یک “شدید” کمبود تخت در این منطقه است.

نیز وجود دارد یک کمبود “تجهیزات و مواد,” او گفت:, و اضافه کرد که مقامات به دنبال تبدیل دیگر هتل ها و مدارس در این شهر به درمان مراکز.

مقامات در چندین شهر دیگر در چین قرار داده شده اند محدودیت در تعداد افراد مجاز به ترک خانه های خود.

جهانی نگرانی هایی نیز در مورد افزایش یافته است این ویروس با موارد تایید شده در بیش از 20 کشور. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de