چین و ایالات متحده spar بیش از منشاء coronavirus

Artwork by Angelina Bambina/Shutterstock.com

آثار هنری توسط آنجلینا Bambina/شاتر.com

پکن – یک دولت چین کمپین شک و تردید در منشا بیماری همه گیر کوروناویروس است دامن زدن یک ردیف با ایالات متحده با پکن رسمی ترویج تئوری های توطئه و واشنگتن خواستار آن “ووهان ویروس.”

این تف می آید که چین در تلاش برای منحرف کردن مقصر برای انتقال و reframe خود را به عنوان یک کشور است که در زمان تعیین مراحل خرید جهان زمان با قرار دادن swathes بزرگی از جمعیت آن تحت قرنطینه.

با موارد سقوط در چین و افزایش خارج از کشور پکن است که در حال حاضر رد به طور گسترده ای برگزار ارزیابی که در شهر ووهان زادگاه شیوع.

سخنگوی وزارت امور خارجه ژائو Lijian رفت یک گام بیشتر در روز پنج شنبه گفت در توییتر که “ممکن است ما ارتش آورده است که این بیماری همه گیر به ووهان” – بدون ارائه هیچ گونه شواهد است.

او دو برابر کردن بر ادعای خود را در روز جمعه با ارسال یک لینک به یک مقاله از یک وب سایت شناخته شده برای انتشار تئوری های توطئه در مورد 9/11 حملات.

بازرسان معمولا هوشیار در برابر شایعات نیز مجاز, چینی, کاربران رسانه های اجتماعی برای گسترش ادعاهای مشابه در مورد ما که پشت این ویروس.

یک ویدیو نشان دادن ما رسمی بهداشت گفت: برخی از قربانیان آنفلوانزای شد و پس از مرگ تشخیص داده شد که داشتن تا به حال COVID-19 بود میان بالا جستجو اقلام در چین توییتر-مانند Weibo این هفته با برخی از کاربران و گفت شواهد ویروس سرچشمه در ایالات متحده است.

ژائو ارسال شده کلیپ در توییتر.

دالی یانگ, یک استاد علوم سیاسی در دانشگاه شیکاگو گفت که او معتقد است ژائو “به tweeting در ظرفیت رسمی.”

چین قصد در ترویج تئوری توطئه است “برای منحرف کردن از نارضایتی داخلی” بیش از دست زدن به شیوع است که به کشته شدن بیش از 3,100 مردم در کشور است.

پرسید: اگر ژائو به نمایندگی از دولت در نظر, همکار, سخنگوی وزارت امور خارجه Geng Shuang روز جمعه به خبرنگاران گفته است که “جامعه بین المللی از جمله (مردم) در ایالات متحده آمریکا باید دیدگاه های مختلف در منبع ویروس است.”

“چین از ابتدا فکر می کند این یک علمی موضوع و این که ما نیاز به گوش دادن به علمی و حرفه ای, مشاوره” Geng گفت.

بازار غذاهای دریایی

فشار به سوال منشا این بیماری در تضاد چین خود ارزیابی اولیه در مورد منبع ویروس است که در حال حاضر به کشته شدن نزدیک به 5000 نفر در سراسر جهان است.

گائو فو از چین مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: در ماه ژانویه “ما در حال حاضر می دانیم که منبع ویروس است, حیوانات وحشی به فروش می رسد در بازار غذاهای دریایی” در ووهان.

مقامات چینی خود دیدم ووهان و بقیه از استان هوبی به عنوان یک تهدید آنها قرار داده شده در این منطقه از 56 میلیون نفر تحت سخت قرنطینه برای جلوگیری از بیماری همه گیر.

اما در پکن آغاز شد کاشت شک و تردید در اواخر ماه فوریه زمانی که زونگ اتباع یک کارشناس محترم وابسته و ملی سلامت, کمیسیون به خبرنگاران گفت: “این بیماری همه گیر به نظر می رسد برای اولین بار در چین اما نمی لزوما سرچشمه در چین است.”

دانشمندان با این حال مدت طولانی است که مشکوک است که این ویروس شروع به پریدن کرد از یک حیوان در ووهان بازار به یک انسان قبل از گسترش در سراسر جهان.

سازمان بهداشت جهانی گفته است که در حالی که مسیر دقیق این ویروس در زمان بین خود حیوانات منبع و انسان هنوز مشخص نیست COVID-19 بود “ناشناخته قبل از وقوع آغاز شد و در ووهان چین در ماه دسامبر 2019.”

Christl Donnelly, یک استاد جامعه آماری و اپیدمیولوژی در امپریال کالج لندن گفت: تجزیه و تحلیل ژنتیکی coronavirus نمونه های جمع آوری شده از سراسر جهان نشان می دهد یک جد مشترک در چین است.

“این است که در هر راه سرزنش یک کشور خاص” او به خبرگزاری فرانسه گفت.

‘ووهان ویروس’

ایالات متحده در ضمن خشمگین کرده است چین با استفاده از زبان به طور مستقیم ارتباط این ویروس به کشور است.

وزیر خارجه آمریکا مایک Pompeo است آن را به نام “ووهان” ویروس باعث پکن به رد این اصطلاح به عنوان “نفرت” و “بی احترامی علم است.”

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آغاز تلویزیونی آدرس به ملت خود روز چهارشنبه با صحبت کردن در مورد شیوع بیماری “آغاز شده است که در چین است.”

زبان “بخشی از سگ خود را-سوت سیاست” گفت: دانشگاه ملی استرالیا محقق یون جیانگ.

که هشدار نامگذاری بیماری های عفونی در راه است که تشویق می کند تبعیض علیه گروه های قومی.

رابرت اوبراین آمریکا مشاور امنیت ملی روز چهارشنبه اصرار داشت که این ویروس سرچشمه در ووهان.

سرزنش بیماری همه گیر در عدم همکاری مقامات چینی و پوشش تا زمانی که شیوع اول پدید آمده است اوبراین گفت این بود “هزینه به جامعه جهانی در دو ماه به پاسخ” به این تهدید است.

پکن به نام وی این اظهارات را “بسیار غیر اخلاقی و هم غیر مسئولانه است.”

جیانگ گفت که “با کاشت شک و تردید را در ذهن مردم در مورد که در آن ویروس منشأ آنها در حال تلاش برای منحرف کردن بخشی از تقصیر را به گردن برای شیوع.” – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im