چین می گوید Pompeo ‘دروغ’ در کروناویروس جدید clash

PROTECTION. A security guard wearing a face mask amid concerns over the spread of the COVID-19, watches over the entrance to a residential community in Beijing on March 20, 2020. Photo by Greg Baker/AFP

حفاظت. یک گارد امنیتی با پوشیدن یک ماسک صورت نگرانی بیش از این گسترش COVID-19 ساعت بیش از ورود به یک جامعه مسکونی در پکن در 20 مارس سال 2020 است. عکس گرگ بیکر/AFP

WASHINGTON DC, ایالات متحده آمریکا – ایالات متحده و چین در جمعه 20 مارس در زمان رو به رشد خود را clash بیش از coronavirus همه گیر به رسانه های اجتماعی با پکن گفتن وزیر امور خارجه مایک Pompeo او “دروغ گفتن را از طریق (خود) دندان است.”

در یک مصاحبه با فاکس نیوز Pompeo گفت: پکن “تلف ارزشمند روز” پس از شناسایی رمان coronavirus با اجازه “صدها هزار نفر” ترک کانون ووهان به مکان هایی از جمله ایتالیا که به پیشی گرفتن از چین به عنوان کشوری با کمترین تلفات.

“حزب کمونیست چین نمی توانید آن را حق قرار داده و زندگی های بی شماری در معرض خطر به عنوان یک نتیجه از که” Pompeo گفت.

چینی وزارت امور خارجه سخنگوی Hua Chunying ابراز خشم در توییتر نوشتن در زبان انگلیسی: “جلوگیری از دروغ گفتن را از طریق دندان های خود را!”

“به عنوان کسی که کارشناسان گفت: چین در تلاش جلوگیری صدها نفر از هزاران نفر از عفونت موارد” او هنوز توییتی.

او گفت که چین برای اولین بار گفت ایالات متحده از رمان شیوع کروناویروس در ژانویه 3, با وزارت خارجه هشدار به آمریکایی ها در ووهان در ژانویه 15.

“و در حال حاضر سرزنش چین برای تاخیر ؟ به طور جدی؟,” او نوشت.

سخنگوی وزارت خارجه مورگان Ortagus پاسخ داد: “توسط Jan. 3 مقامات چینی در حال حاضر دستور #COVID19 نمونه ویروس نابود سکوت ووهان پزشکان و سانسور نگرانی عمومی آنلاین است.”

هوآ “مناسب است: این است که یک جدول زمانی جهان کاملا باید مورد مداقه قرار,” Ortagus توییتی.

در حال حاضر روابط پر تنش بین دو قدرت را بدتر کرده اند بیش از همه گیر است که چین تا لاليگا را تحت کنترل است اما به شدت مختل زندگی در بسیاری از نقاط جهان و آلوده بیش از 10 ، 000 نفر در سراسر جهان.

ایالات متحده هفته گذشته با احضار سفیر جمهوری مردم چین پس از دیگری از سخنگوی وزارت امور خارجه توییتی یک بی اساس تئوری توطئه است که ارتش ایالات متحده به ارمغان آورد این ویروس به ووهان.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نوبه خود خشم پکن با اصرار بر اشاره به SARS-CoV-2 به عنوان “چینی ویروس” یک اصطلاحات دلسرد توسط سازمان بهداشت جهانی است. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net