چین می گوید آن را به فروش نزدیک به 4 میلیارد ماسک در خارج از کشور

MASK. Workers produce face masks for export at a factory in Lianyungang in China's eastern Jiangsu province on March 26, 2020. Photo by STR/AFP

ماسک. کارگران تولید ماسک صورت برای صادرات در یک کارخانه در Lianyungang در چین در شرق استان جیانگ سو در مارس 26 سال 2020 است. عکس خ/AFP

پکن – چین به فروش می رسد نزدیک به 4 میلیارد ماسک به کشورهای خارجی از ماه مارس مقامات روز جمعه گفت: به عنوان آنها سعی بنیادی گسترده ترس بیش از کیفیت پزشکی صادرات است.

با وجود چینی موارد رو به کاهش پکن تشویق کارخانجات به افزایش تولید لوازم پزشکی به عنوان بیماری همه گیر کشته شدن بیش از 60 ، 000 در سطح جهان و نقاط جهان صورت کمبود تجهیزات حفاظتی.

چین صادر شده است 3.86 میلیارد ماسک 37.5 میلیون قطعه از لباس های محافظ, 16,000 هواکش و 2.84 میلیون COVID-19 تست کیت از مارس 1, گمرک رسمی Jin Hai گفت: با سفارشات به بیش از 50 کشور.

او اضافه پزشکی کشور عرضه صادرات شدند به ارزش 10.2 میلیارد یوان (معادل 1.4 میلیارد دلار).

با این حال کشورهای متعدد – از جمله هلند فیلیپین کرواسی و ترکیه و اسپانیا – در مورد شکایت کرده اند عام و یا معیوب محصولات پزشکی حمل از چین.

هفته گذشته دولت هلند به یاد می آورد 600,000 ماسک از چین حمل و نقل از 1.3 میلیون است نه دیدار با استانداردهای کیفیت.

چین اعلام کرد تولید کننده “اظهار داشت: واضح است که (ماسک) های غیر جراحی.”

اسپانیا نیز رد کرد هزاران نفر از rapid test, کیت ارسال شده توسط غیرمجاز شرکت چینی پس از آن در بر داشت که آنها غیر قابل اعتماد هفته گذشته است.

مقامات چینی ضربه به عقب در روز یکشنبه در گزارش های رسانه ها بیش از معیوب تجهیزات پزشکی و گفت که آنها “نه منعکس کننده حقایق”.

“در واقعیت وجود دارد به عوامل مختلف مانند چین با داشتن استانداردهای مختلف و متفاوت استفاده عادات به کشورهای دیگر است. حتی استفاده نادرست می تواند منجر به شک و تردید بیش از کیفیت و گفت:” جیانگ فن رسمی با وزارت بازرگانی.

نظرات تکرار سخنان از وزارت امور خارجه سخنگوی Hua Chunying که در طول هفته گذشته بارها و بارها خواست رسانه های غربی به “سیاسی” و یا “اعتیاد به مواد مخدره” این مسئله است.

در اوایل این هفته, پکن, سفت مقررات صادر coronavirus تجهیزات پزشکی نیاز به محصولات خود را به تحقق هر دو داخلی صدور مجوز و استانداردهای آن خود را به مقصد کشورهای.

چین نیز افزایش یافته است تولید آن از ظرفیت COVID-19 تست کیت به بیش از 4 میلیون نفر در روز گفت: ژانگ چی رسمی با ملی محصولات پزشکی دولت. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de