چین گزارش 71 بیشتر coronavirus مرگ و میر

یک کارشناس هشدار می دهد که از شیوع بیماری در کشورهای دیگر افزایش در نرخ رشد نمایی’

منتشر شده 9:33 AM فوریه 25 سال 2020

به روز شده در 9:33 AM فوریه 25 سال 2020

FAMILY. A mother adjusts her child's protective mask to help stop the spread of the deadly virus. Photo by Nicolas Asfouri/AFP

خانواده. یک مادر تنظیم می کند او فرزند ماسک محافظ برای کمک به جلوگیری از گسترش این ویروس مرگبار است. عکس نیکولاس Asfouri/AFP

پکن – چین روز سه شنبه 25 فوریه گزارش داد یکی دیگر از 71 مرگ و میر ناشی از رمان coronavirus کمترین روزانه تعداد مرگ و میر بیش از دو هفته است که افزایش تلفات به 2,663.

ملی کمیسیون بهداشت نیز گزارش داد 508 جدید تایید موارد با همه اما 9 در سخت ضربه هوبئی استان است.

آن است تا از روز دوشنبه 409 مورد در سراسر کشور.

چند استان چین گزارش کرده اند صفر در موارد جدید برای چند روز در یک ردیف در حال حاضر با سازمان بهداشت جهانی گفت که روز شنبه coronavirus اپیدمی “اوج” در چین است.

که رئیس Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: اوج در چین رخ داده بین 23 ژانویه و فوریه 2 و تعداد موارد جدید وجود دارد “شده است به طور پیوسته در حال کاهش پس از آن.”

با این حال که متخصص بروس Aylward رهبر مشترک که چین ماموریت کارشناسان روز دوشنبه هشدار داد شیوع بیماری در کشورهای دیگر “افزایش در نرخ رشد نمایی.”

با وجود روند رو به پایین در مورد اعداد چین همچنان به مبارزه برای از سرگیری فعالیت طبیعی پس از این ویروس به ارمغان آورد و در جهان دومین اقتصاد متوقف.

این کشور همچنین تصمیم گرفت برای به تعویق انداختن سالانه آن جلسه پارلمان برای اولین بار پس از انقلاب فرهنگی.

دهها میلیون نفر از مردم باقی می ماند تحت مستند در هوبئی استان که در آن ویروس است که بر این باور سرچشمه گرفته در اواخر سال گذشته.

اندکی کاهش مستند در ووهان هوبئی پایتخت بود پس گرفت و در مدت کوتاهی پس از اعلام روز دوشنبه, فوریه 24. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de