چین گزارش 1,300 بدون علامت ویروس موارد پس از نگرانی عمومی در

VIRUS. A woman wearing a hazmat suit walks along a street in Wuhan, in China's central Hubei province on April 1, 2020. Photo by Noel Celis/AFP

VIRUS. یک زن با پوشیدن hazmat کت و شلوار پیاده روی در امتداد یک خیابان در ووهان در چین هوبئی استان مرکزی در تاریخ 1 آوریل سال 2020 است. Photo by Noel Celis/AFP

پکن – چین روز شنبه, آوریل 1 گفت: بیش از 1,300 بدون علامت coronavirus موارد اولین بار آن را منتشر کرده است چنین داده ها در پی نگرانی بیش از افرادی که آزمایش مثبت اما نه نشان دادن علائم.

مقامات بهداشت همچنین گزارش اولین وارداتی مورد از خارج از کشور در ووهان – کانون جایی که این ویروس برای اولین بار پدید آمده در اواخر سال گذشته – تشدید ترس از عفونت های آورده شده به چین از کشورهای دیگر است.

از 36 مورد جدید گزارش روز شنبه, 35 وارد شد از خارج از کشور.

ملی کمیسیون بهداشت (NHC) گفت: 1,367 بدون علامت در بيماران تحت آزمایشات پزشکی با 130 موارد جدید اضافه شده در آخرین روز.

این NHC اعلام کرد که این امر پاسخ “به نگرانی عمومی” شروع به انتشار داده های روزانه در موارد بدون علامت است که در آن گفته بودند عفونی.

وجود توده تماس آنلاین تماس برای اطلاعات پس از مقامات نشان داد بیش از آخر هفته که یک زن آلوده در استان هنان شده بود در تماس نزدیک با سه موارد بدون علامت.

بدون علامت موارد را نمی توان به اضافه کلی شمارش مگر در مواردی که آنها بعد از علائم بالینی نشان می دهد.

اعلام آمار و ارقام جدید در روز شنبه به نظر می رسید کمی برای فرونشاندن ترس.

بسیاری در رسانه های اجتماعی گفت: آنها وحشت زده بودند از تعداد بالا بدون علامت حمل و برخی به نام برای مقامات بهداشت به شکستن داده ها توسط استان.

“این کاملا ضروری است به گزارش محل بدون علامت موارد آنها مانند مخفیکاری حامل آن را ترسناک” خوانده شده یکی از محبوب دهید.

کارشناسان معتقدند که بیماران بدون علامت هستند و به احتمال زیاد عفونی, اما آن ناشناخته باقی می ماند که چگونه مسئول آنها برای گسترش این ویروس مرگبار است.

پکن اعلام کرده است یک سری از اقدامات چشمگیر به کنترل وارداتی موارد — از جمله آزمایش مردم ورود از خارج از کشور — برای تعیین کسانی که آلوده می شوند اما علائم نشان می دهد. (بخوانید: چین مستند ممکن است مسدود شده 700,000 ویروس موارد – محققان)

چین می گوید همه شناسایی موارد بدون علامت و نزدیک خود را با مخاطبین باید تحت 14 روز در قرنطینه.

چینی تنفسی متخصص زونگ اتباع گفت: در دولت رسانه ها مصاحبه هفته گذشته که حامل بدون علامت می تواند به طور بالقوه آلوده “3 به 3.5 مردم هر”.

بسیاری از کشورهای دیگر از جمله کره جنوبی و ژاپن تعداد موارد بدون علامت در ملی خود برگه از تایید تشخیص.

وجود دارد در حال حاضر شده است 81,554 عفونت در چین با 3,312 مرگ و میر — عمدتا متمرکز در مرکز ووهان و اطراف هوبئی استان است.

هفت وجود دارد بیشتر مرگ و میر شنبه, شش استان هوبئی.

اولین وارداتی مورد تایید در ووهان در روز چهارشنبه بود, چینی, ملی, تحصیل در بریتانیا است که در این شهرستان وارد شده در هفته گذشته آن را به عنوان شروع به تدریج آسانسور سفر از محدودیت های اعمال شده برای کنترل شیوع. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de