چین می کشد پیش از ایالات متحده آمریکا و سایر نقاط جهان در جام ملتهای

VIRTUAL BATTLE. Wesley So and Team USA tackle Russia and Rest of the World next. File photo from FIDE

نبرد مجازی. وسلی پس و تیم ایالات متحده آمریکا در مقابله با روسیه و سایر نقاط جهان بعدی. فایل عکس از فیده

مانیل فیلیپین – چین زندگی می کردند تا اعتیاد به مواد مخدره به عنوان آن را خرد و بقیه جهان (ردیف) و اروپا برای پیش کشیدن در FIDEChess.com آنلاین جام ملتهای اواخر سهشنبه, مه 5.

قابل توجه در پایین تخته بالا-کشت چینی روت بین المللی انتخاب 3-1 در مراسم تحلیف دور ریخته سپس اروپایی ها 3-1 به 4 امتیاز مسابقه بکسل آمریکایی ها و ردیف شرط با 3 هر.

تیم ایالات متحده آمریکا است که شامل فیلیپین متولد استاد بزرگ وسلی پس از حل و فصل برای یک تساوی 2-2 هند در بازکن قبل از thumping روسیه 3-1 در دور 2. دوره نقاهت بعد از آن بی مهارت شروع ردیف سرمازده هند 2.5-1.5.

هند به رهبری پنج بار قهرمان جهان Viswanathan آناند بود که در نقطه 1 با روسیه و اروپا در شش تیم $180,000 سریع مسابقات توسط سازمان های بین المللی فدراسیون شطرنج.

روسیه و اروپا به توافق 2-2 آتش بس در دور 2.

در دور اول وانگ هائو و Wei Yi بازی تخته 1 و 2 و درو با آذربایجان Teimour Radjabov و ایران احساس علیرضا Firouzja بود.

یو ینگی و Yifan Hou, چهار-زمان زنان قهرمان جهان تصمیم به مطابقت با ضرب و شتم پایین تر دارای باسم امین و ماریا Myzychuk روی تخته و 3 و 4.

دینگ Liren جایگزین وانگ در برابر اروپا و درو با فرانسه Maxime Vachier Lagrave. وی تا به حال یکی دیگر از قرعه کشی با ارمنستان Levon Aronian.

یو بریده دوم خود را راست برنده در هزینه هلندی Anish Giri در حالی که زمان زنان قهرمان جهان Ju Weijun گرفت در هیئت مدیره 4 و سیم گرجستان نانا Dzagnidze.

در هند ما تقل, آناند و ناکامورا نصف نقطه در هیئت مدیره 1 و بنابراین Leinier Dominguez پرز و Pentala Harikrishna در هیئت مدیره 3.

Humpy Koneru جای کسی را گرفتن آنا Zatonskih در هیئت مدیره 4 برای فشار روی سرخپوستان در پیش رو اما Fabiano Caruana استقامت به اهلی Santosh Gujrathi پس از 119 حرکت می کند.

علیه روسیه ناکامورا و Caruana غالب بیش از ایان Nepomniachtchi و ولادیسلاو Artemiev.

بنابراین برای اولین بار در جهان شطرنج تصادفی فیشر قهرمان و دیمیتری Andreikin درو در هیئت مدیره 3 و بنابراین ایرینا Krush و Aleksandra Goryachkina در هیئت مدیره 4.

هند و ردیف برخورد را دیدم تساوی توسط Radjabov و آناند Firtouzja و Harikrisna و Muzychuk و Humpy Koneru قبل از پرو کری Jorgi بی حس کردن B. Adhiban در هیئت مدیره 3.

دور 3 و 4 برگزار خواهد شد روز شنبه با چین مصرف در هند و روسیه در پی. تیم ایالات متحده آمریکا خواهد شد برخورد با ردیف و اروپا بعدی. هند و اروپا در برخورد دور 3 در حالی که روسیه و ردیف برخورد در دور 4. – Rappler.com

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de