BATTLING AN OUTBREAK. A worker wearing a protective suit carries a fogging machine as others prepare to disinfect a business establishment in Shanghai, China, on February 9, 2020. Photo by Noel Celis/AFP

مبارزه با شیوع. یک کارگر با پوشیدن یک دست کت و شلوار محافظ حمل اسپری دستگاه به دیگران آماده سازی برای ضد عفونی کردن یک کسب و کار استقرار در شانگهای چین در فوریه 9 سال 2020 است. Photo by Noel Celis/AFP

پکن – بانک مرکزی چین روز جمعه گفت: فوریه 9, آن ارائه خواهد شد 300 میلیارد یوان ($43 میلیارد دلار) افزایش در هفته آینده برای کمک به کسب و کار درگیر در مبارزه با ویروس بیماری همه گیر است که جاروب چین و آلوده به هزاران نفر.

شیوع این بیماری آغاز شده است که در مرکز شهر ووهان آورده swathes بزرگی از این کشور را متوقف کند و تهدید به تعدیل این کشور در حال حاضر رکود اقتصاد است.

بانک خلق چین (PBOC) گفت: از آن ارائه خواهد شد tranche اول از ویژه relending بودجه در دوشنبه 10 فوریه که در آن گفت: حمایت از موسسات مالی برای دادن وام به شرکت های کلیدی درگیر در پیشگیری و کنترل این بیماری همه گیر.

PBOC معاون فرماندار لیو Guoqiang گفت که 9 عمده بانک ملی به عنوان بانک های محلی در 10 استان و شهرستانها واجد شرایط به صورت ویژه در بودجه با توجه به گفتار ارسال شده در وب سایت بانک در روز یکشنبه ،

این مناطق 10 شامل هوبئی – کانون شیوع ویروس – و همچنین ژجیانگ گوانگدونگ شهر پکن و مالی hub شانگهای.

مالی افزایش است و با هدف کمک به شرکت ها در هر دو سطح ملی و محلی لیو گفت.

او تاکید کرد که “موسسات مالی نیاز به بررسی و صدور وام به سرعت” و که آنها باید همچنین انتشار بودجه ظرف دو روز.

معاون فرماندار افزود که بانک مرکزی پیگیری خواهد شد استفاده از وجوه و هر گونه یافت, به دست انداختن قوانین جریمه خواهند شد.

او همچنین گفت: این حوزه از شرکت های کلیدی “نباید بیش از حد گسترده است.”

مرگبار coronavirus ادعا کرده بیش از 800 زندگی در چین و در سراسر جهان گسترش. (بخوانید: رمان coronavirus همچنین می تواند سلامت اقتصاد جهانی)

برای جلوگیری از این بیماری همه گیر شهرستانها در چین را به اعمال محدودیت های مسافرتی و خواست شهروندان را به ماندن در خانه و شرکت های تاخیر در از سرگیری کار – حرکت می کند که می تواند تلفات در درآمد. (بخوانید: چگونه شرکت های جهانی در پاسخ به رمان coronavirus)

تحلیلگران انتظار وقوع به اصلاح تا دو درصد از چین را در سه ماهه 1 رشد و مقامات اعلام کرده اند طیف وسیعی از اقدامات برای تقویت پشتیبانی می کند. (بخوانید: چین لکنت اقتصاد پرانتز برای تاثیر ویروس کشنده)

بانک مرکزی نام موسسات مالی برای جلوگیری از “کورکورانه” قطع وام از صنایع و همچنین کوچک و میکرو شرکت.

همچنین اعلام کرد که پمپ 1.2 تریلیون یوان ($173 میلیارد دلار به بازارهای مالی آن را به عنوان ramped تا پشتیبانی برای مبارزه با ویروس. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im