چین هنوز تجلیل خرید تعهدات جدید تجارت داده ها نشان می دهد

واشنگتن—یک بیماری همه گیر نبود در رادار زمانی که ایالات متحده و چین امضا “فاز یک” موافقتنامه تجارت آزاد در اواسط ژانویه.

و تنها چند ماه به ایران, نصب اتهامات علیه چین برای قراضه شیوع ویروس و عدم تحقق خرید آن اهداف در توافق باید احیا ترس از دوم جنگ تجاری بین واشنگتن و پکن است.

فاز یک پیمان که رفت به اثر on Feb. 14, نیاز چین برای خرید $200 میلیارد دلار ارزش اضافی ایالات متحده کالا و خدمات در طول دو سال آینده.

این توافقنامه آمده است که چین را افزایش خرید دلار 76.7 میلیارد دلار در سال 2020 و توسط $123.3 میلیارد دلار در سال 2021 از مربوطه 2017 قبل از جنگ تجارت در سطح پایه.

تجارت داده ها را برای سه ماهه اول, اما نشان می دهد که پکن در حال سقوط کوتاه در وعده های خود و حتی در حال اجرا پشت 2017 ارزش.

“وقتی که قرارداد امضا شد و در ماه ژانویه هیچ کس به فکر چین خواهد بود قادر به خرید تعهدات سپس” رایلی والترز ارشد تحلیلگر سیاست و اقتصاد در بنیاد میراث گفت: بار عصر.

و با همه گیر احتمال خرید توافقنامه بودن ملاقات کرده است و حتی پایین تر ،

برخی از راه گریز وجود دارد در توافق زیرا هیچ واقعی وجود دارد متریک برای اندازه گیری چین پیشرفت نسبت به جلسه خرید آن تعهدات است.

“وجود دارد هیچ ماه به ماه سهمیه که آنها باید برای دیدار با. فاز یک معامله خطوط از خرید ملزومات در پایان سال در اساس با هدف بودن پایان دو سال.”

علاوه بر این معامله متن دارای یک بند است که اجازه می دهد تا برای تاخیر در انطباق با توجه به یک “فاجعه طبیعی و یا دیگر رویداد پیش بینی نشده.”

با توجه به والترز چین برای افزایش خرید نزدیک به 540 کالاهای مشخص شده در فاز یک معامله که شامل خاص تولید کالا و محصولات انرژی.

چین قرار است برای خرید $142.6 میلیارد ارزش این کالا در سال 2020 به تنهایی او اشاره کرد. و بر اساس تجزیه و تحلیل خود را چین تنها قادر به واردات 14 میلیارد دلار ارزش از آمریکا کالا در سه ماهه اول این سال است.

به منظور برآوردن مقابله پکن به سرعت خرید خود را به شدت در مانده و نه ماه.

والترز معتقد است که چین نمی خواهد بود قادر به آن را مگر یک چشم انداز مثبت.

و اگر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بخواهد به اعمال تعرفه های جدید, “فاز یک معامله با چین احتمالا پرتاب از پنجره بیرون را در آن نقطه است.”

President Trump holds a Virtual Town Hall
رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت می کند با اخبار مجریان Bret Baier و Martha MacCallum طی مجازی تاون هال داخل یادبود لینکلن در واشنگتن در آوریل 3 سال 2020 است. (الیور Contreras-استخر/گتی ایماژ)

‘مجازات نهایی’

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به تازگی به تصویب رسید بیشتر متهاجم تن با احترام به چین اولیه دست زدن به از شیوع کروناویروس. و برخی بر این باورند تهمت را علیه پکن قبل از انتخابات در میان نصب تماس از جمهوری خواهان به نگه چین پاسخگو باشد.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که در نظر گرفتن تعرفه های جدید بر روی کالاهای چینی به عقب بر گردیم در پکن.

“آن را نهایی مجازات او گفت:” در مارس 3 در یک شهر مجازی سالن جلسه عصر. او کاهش یافته است به ارائه اطلاعات در مورد تلافی جویانه برنامه های دیگر از تعرفه.

“من نمی خواهم بگویم” او گفت:. “از آنجا که شما می دانید همه ما در حال بازی یک بازی بسیار پیچیده شطرنج یا پوکر.”

تهمت نیز گفت: او را “خاتمه” فاز یک معامله اگر پکن موفق به تحقق وعده های خود.

“در حال حاضر آنها را مجبور به خرید و اگر آنها نمی خرید ما فسخ معامله. بسیار ساده است,” او گفت:.

روز بعد وزیر خزانه داری استیون Mnuchin هشدار داد پکن از “بسیار قابل توجهی عواقب” برای تجلیل معامله تجارت.

“من باید هر دلیلی برای انتظار داریم که به آنها افتخار این توافقنامه است. و اگر آنها نمی, وجود خواهد داشت بسیار عواقب قابل توجهی در این رابطه و در اقتصاد جهانی به عنوان به چگونه مردم انجام کسب و کار با آنها” Mnuchin گفته فاکس نیوز.

بالقوه چرا تولید نسل از تجارت اصطکاک ایجاد شده است “متعدد عدم قطعیت” برای کسب و کار با توجه به متی Luzzetti ارشد ایالات متحده اقتصاددان در دویچه بانک. او معتقد است پکن با شکست مواجه خواهد شد برای تحقق وعده های خود.

“نظر ما در شرایط معامله تجارت با چین که به اثر رفت در ابتدای سال غیر ممکن خواهد بود به پیاده سازی با توجه به سقوط جهانی در فعالیت های اقتصادی,” او نوشت: در گزارش تحقیق. “این می تواند به راحتی بیش از نشت به یکی دیگر از اختلافات تجاری به خصوص به عنوان رویکرد ما در انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده در نوامبر است.”

مزرعه خرید

ایالات متحده کشاورزی بوده و این محور از فاز یک توافقنامه تجارت به عنوان کشاورزان در میان سخت ترین ضربه در تعرفه اختلاف با چین است. از سال 2009 چین شده است آمریکا صادرات محصولات کشاورزی در بازار خارج از آمریکای شمالی است.

مغلوب ساختن پیشی جستن تبلیغ معامله در سال 2019 گفت “شده است وجود دارد هرگز یک معامله از این قدر برای کشاورز آمریکایی.” او پیشنهاد کرد کشاورزان “خرید زمین بیشتر و بزرگتر تراکتور.”

Epoch Times Photo
منبع: مرکز تجارت کشاورزی Virginia Tech

در سه ماهه اول تجارت داده ها نشان می دهد ایالات متحده صادرات محصولات کشاورزی به چین همچنان به اجرا در پشت 2017, ارزش, با توجه به Jason گرانت مدیر مرکز تجارت کشاورزی در ویرجینیا.

از طریق مارس سال 2020 چین کشاورزی خرید از ایالات متحده بود در $5.08 میلیارد دلار از سال 2017 ارزش $9.09 میلیارد و گفت: بار عصر.

توافق نیاز چین به افزایش خرید توسط $12.5 میلیارد دلار در سال جاری و توسط $19.5 میلیارد دلار در سال 2021 از سال 2017 در سطح پایه از نزدیک به 24 میلیارد دلار.

گرانت معتقد است این مزرعه خرید اهداف بلند پروازانه نیست.

“فکر می کنم در مورد سویا در بازار چین است. چین واردات 35 میلیارد دلار به $38 میلیارد دلار ارزش سویا یک سال,” او گفت:. “یک کالا می توانید حساب کاربری برای نیمی از افزایش بیشتر مقرر شده در فاز یک معامله است.”

با این حال او اشاره می کند که وجود دارد این است که فصلی عنصر در صادرات مزرعه.

“بخش عمده ای از ما عادی تجارت کشاورزی جریان رخ می دهد در پاییز دوره از سپتامبر تا دسامبر,” او گفت:.

“من فکر می کنم شما خواهید دید که بخش عمده ای از این محموله در آمده در سه ماهه سوم و چهارم و که می تواند آزمایش واقعی است.”

وزارت کشاورزی ایالات متحده و دفتر نماینده تجاری ایالات متحده نمی پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر در مورد چین پیشرفت نسبت به جلسه خود را فاز یک خرید تعهدات.

دنبال امل در توییتر: @mlakan

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de