چین باید مرطوب بازار برای محافظت انسان از انسان و دام بیماری: ما

واشنگتن: میان coronavirus گیر یک گروه دو حزبی از بالا نمایندگان کنگره آمریکا خواسته اند که چین به فوریت تعطیل کردن همه از آن عامل مرطوب بازار است که به عنوان یک پتانسیل برای افشای انسان به خطرات بهداشتی از طریق معرفی از بیماری زئونوز.

یک مرطوب بازار فروش گوشت تازه ماهی, تولید و دیگر کالاهای فاسد شدنی به عنوان متمایز از “خشک بازارهای”. آن را می شود نام خود را از این طبقه که به طور مداوم از اسپری و محصولات تازه و تمیز کردن گوشت و غذاهای دریایی اصطبل.

“ما ارسال فوری به درخواست چین که بلافاصله همه عامل مرطوب بازار که پتانسیل به افشای انسان به خطرات بهداشتی از طریق معرفی انسان و دام بیماری به جمعیت انسانی” را نوشت سناتور در نامه ای به سفیر جمهوری مردم چین به ایالات متحده Cui Tiankai.

یک بیماری زئونوز است یک بیماری است که می تواند از حیوان به انسان است.

گائو فو مدیر چین مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری است اذعان کرد که “منشاء جدید کروناویروس است که حیات وحش به فروش می رسد به طور غیر قانونی در ووهان (چین) غذاهای دریایی بازار” گفتند.

یک بازار در مرکز چینی ها در شهر ووهان است و اعتقاد بر این بود که منبع این بیماری همه گیر کوروناویروس آغاز شد که در ماه دسامبر سال گذشته عبور از حیوانات به انسان است.

“آن را به خوبی مستند شده است که مرطوب در بازار چین شده اند منبع تعدادی از مشکلات بهداشتی در سراسر جهان و عملیات خود را باید بلافاصله متوقف بنابراین به عنوان برای محافظت از مردم و جامعه بین المللی از اضافی خطرات بهداشتی” سناتور نوشت.

“ما اصرار چین را تعطیل خیس بازار است که اجازه می دهد تا برای تعامل بین انسان و حیوانات وحشی که مطرح سلامت عمومی خطرات” نمایندگان مجلس به این نتیجه رسیدند.

برجسته در میان این گروه از 11 سناتور شد و جمهوری خواه میت رامنی جمهوری خواه لیندزی گراهام و دموکراتیک کریس Coons.

“ما درک و احترام است که مرطوب بازار یک جزء مهم برای جامعه و راه زندگی, اما ما معتقدیم جریان لحظه ای است که اختلال در زندگی روزمره در سراسر جهان تماس بی احتیاطی.”

هفته گذشته چین منتشر شده رسمی زمانی که گفت که رمان کروناویروس اولین بار شناسایی شده در ووهان در اواخر ماه دسامبر که در آن ذکر شده بود به عنوان “ذات الریه علت ناشناخته”.

نامه سناتورها می آید پس از Dr Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماریهای عفونی (NIAID) در موسسه ملی بهداشت خواستار بسته شدن این بازار.

“آنها باید تعطیل (مرطوب بازار) حق دور. منظورم این boggles ذهن من زمانی که ما بسیاری از بیماری هایی که بیرون آمدن از آن غیر معمول انسان و رابط کاربری است که ما فقط آن را تعطیل کند. من نمی دانم چه چیز دیگری به رخ می دهد تا ما را به درک که” او گفت:.

“و من فکر می کنم که وجود دارد برخی کشورها در این است که یک مکان بسیار معمول است. من می خواهم برای دیدن بقیه جهان واقعا ناب با مقدار زیادی از فشار بر این کشور را که به دلیل آنچه که ما در حال رفتن را از طریق در حال حاضر یک نتیجه مستقیم از آن” Fauci گفت.

در اکتبر 2006 موضوع از زمان نظرات در بیماری های عفونی آن شد که “در چینی مرطوب-بازارهای منحصر به فرد فاصله برای انتقال بالقوه پاتوژن های ویروسی جدید ژن ممکن است به دست آورد و یا موجود ژن اصلاح شده از طریق مکانیسم های مختلف مانند ژنتیک reassortment, نوترکیبی و جهش.

مرطوب بازار در مجاورت نزدیک به انسان, با, بالا, بار ویروسی و یا گونه های بالاتر انتقال بهره وری و تسهیل انتقال ویروس به انسان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de