چین ممکن است به زودی آسانسور قرنطینه ویروس-آمار هوبئی – official

CLOSED. A closed toll gate of the Jiujiang Changjiang bridge leading to Hubei province, is seen in Jiujiang in China's central Jiangxi province on March 6, 2020. Photo by Noel Celis/AFP

بسته شده است. یک بسته تلفات دروازه جیوجینگ Changjiang پل منجر به هوبئی استان دیده می شود در جیوجینگ در چین مرکزی استان جیانگشی در تاریخ 6 مارس سال 2020 است. Photo by Noel Celis/AFP

پکن – چین ممکن است به زودی آسانسور قرنطینه اعمال شده در استان در کانون شیوع کروناویروس است که تحت مستند برای بیش از یک ماه, یک مقام ارشد دولت, اشاره, جمعه, مارس 6.

در مورد سخت گیرانه اقدامات انجام شده در مرکز استان هوبی برای جلوگیری از گسترش ویروس دینگ خینگینگ معاون دبیر کل از دولت چین شورای خبرنگاران گفت: “روز همه منتظر نمی خواهد بیش از حد دور است.”

اما دینگ تاکید کرد که موارد در هوبئی – و پایتخت آن ووهان که در آن ویروس پدید آمده و هنوز هم ساخته شده تا نسبت زیادی از ملی تلفات.

برخی از 56 میلیون نفر در هوبئی شده اند به طور موثر قرنطینه از اواخر ژانویه برای جلوگیری از این ویروس از گسترش در سراسر کشور که مردم بازگشت به کار خود را از شهر محل زندگی پس از تمدید سال جدید قمری ،

اما موارد جدید در هوبئی و ووهان شده اند در یک روند رو به پایین برای چند هفته.

برای اولین بار از چین شروع به انتشار موارد جدید عفونت در روز جمعه وجود دارد و هیچ مورد جدید گزارش شده در هوبئی خارج ووهان با 126.

“من باور دارم روز همه منتظر نمی خواهد بیش از حد دور” دینگ گفت.

به عنوان این وضعیت را بهبود می بخشد مقامات را تنظیم کرد.

سخنان خود آخرین تعدادی از نشانه هایی است که زندگی در چین ممکن است به زودی آغاز خواهد شد به حالت عادی بازگشت.

کوچک هوبئی شهرستان Chibi جنوب ووهان حذف بلوک های جاده در روز جمعه پس از 19 روز بدون عفونت های جدید اجازه می دهد آزادانه حرکت ترافیک در داخل و نه در خارج از شهر است.

همچنین به عنوان برخی از مناطق آماده سازی برای بازگشایی مدارس از هفته آینده پس از بیش از یک ماه از تعطیلی در سراسر کشور است.

استان چینگهای گسترش در سراسر فلات تبت اعلام کرد در اواخر ماه فوریه که مدارس و مدارس فنی و حرفه ای خواهد سر به تدریج از مارس 9 تا 13.

راهنمايی خواهد بازگشایی بعد از آن در ماه.

کوهستانی استان گوئیژو در جنوب غرب چین نیز گفت: برخی از دانش آموزان در دبیرستان و مدرسه که سر کلاس از 16 مارس.

دینگ روز جمعه گفت که برخی از آنها سوال اگر لازم بود برای بسیاری از مردم در ووهان به قرنطینه می شود و در جوامع خود.

او تشبیه مبارزه با این بیماری همه گیر به “ارتش مبارزه در حالت جنگ” که در آن مردم برای پنهان کردن در پناهگاه زیرزمینی و یا خطر تلفات.

Coronavirus کشته شدن بیش از 3000 نفر در چین و آلوده بیش از 80,500.

اما مقامات با اشاره به وضعیت بهبود و هوبئی در حال حاضر به اندازه کافی پزشکی مواد حفاظت کلید درمان مواد مخدر و تجهیزات – پس از مواجهه با کمبود شدید پیش از آن. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im