OUTBREAK. People wearing protective masks walk outside Beijing railway station in Beijing on January 22, 2020. Photo by Nicolas Asfouri/AFP

شیوع. مردم با پوشیدن ماسک محافظ پیاده روی در خارج از ایستگاه راه آهن پکن در پکن در روز 22 ژانویه سال 2020 است. عکس نیکولاس Asfouri/AFP

پکن – چین رهبری در دوشنبه, فوریه 3, بستری “کاستی ها و مشکلات” در پاسخ به coronavirus شیوع و دولت گفت که “فوری” نیاز تجهیزات پزشکی به مبارزه با شیوع بیماری که به کشته شدن بیش از 360 نفر است.

به نظر آمد که 57 جدید مرگ تایید شد دوشنبه – تک-بزرگترین افزایش روزانه از این ویروس شناسایی شد در اواخر سال گذشته در مرکز شهر ووهان که در آن اعتقاد بر این است که شروع به پریدن کرد از حیوانات در یک بازار به انسان است.

این ویروس پس از گسترش به بیش از 20 کشور با وجود بسیاری از دولت ها تحمیل بی سابقه سفر ممنوعیت ورود که از چین است.

سازمان بهداشت جهانی اعلام کرده است بحران جهانی بهداشت اورژانس و خارجی مرگ و میر ناشی از این ویروس تایید شد در فیلیپین در روز شنبه, مه 2.

چین نخبگان دفتر سیاسی کمیته دائمی نامیده می شود برای بهبود به “اضطراری ملی مدیریت سیستم” پس از “ضعف و مشکلات در پاسخ به اپیدمی” با توجه به رسمی, Xinhua news agency.

“لازم است برای تقویت بازار نظارت قاطعانه با بان کی مون و به شدت سرکوب غیر قانونی حیات وحش, بازار و تجارت” به آن اضافه شده است.

دولت همچنین گفت: آن را “ضروری” مورد نیاز تجهیزات پزشکی و جراحی و ماسک و لباس محافظ و عینک ایمنی آن را به عنوان جنگ برای کنترل شیوع.

مقامات در ولایت است که خانه را به بیش از 300 میلیون نفر – از جمله گوانگ دونگ, این کشور پرجمعیت ترین – دستور داده اند که هر کس به پوشیدن ماسک در تلاش برای مهار این ویروس.

اما کارخانه قادر به تولید حدود 20 میلیون ماسک یک روز تنها عامل 60 درصد به 70 درصد از ظرفیت صنعت, سخنگوی وزارت تیان Yulong گفت که عرضه و تقاضا در “تنگ تعادل” به عنوان یک نتیجه از سال جدید قمری ،

تیان گفت: مقامات در نظر گرفتن مراحل را در ماسک از اروپا و ژاپن و آمریکا در حالی که وزارت امور خارجه گفت: کشورها از جمله کره جنوبی و ژاپن و قزاقستان و مجارستان بود اهدا لوازم پزشکی.

اما یکی از 57 جدید مرگ و میر گزارش روز دوشنبه در ووهان و بقیه از استان هوبی که بیشتر آن شده است تحت مستند برای تقریبا دو هفته است.

ملی تلفات رسیده 361 بیش از 349 سرزمین اصلی مرگ و میر ناشی از سندرم حاد تنفسی (سارس) شیوع 2002-2003. سارس کشته در مجموع 774 مردم با بسیاری دیگر مرگ و میر در هنگ کنگ.

با 17,200 تایید عفونت های مرگ و مير جدید کروناویروس در حدود 2.1 درصد در مقایسه با 9.6% برای سارس.

اقتصادی

این ویروس است که مصرف فزاینده اقتصادی تلفات تعطیل کسب و کار مهار مسافرت های بین المللی و تأثیر خطوط تولید عمده مارک های جهانی است.

شانگهای بازار سهام سقوط تقریبا 8% روز دوشنبه در اولین روز معاملاتی پس از تعطیلات به عنوان سرمایه گذاران بازی گرفتن تا با آخرین هفته جهانی عقب نشینی است.

در ووهان است که تغییر کرده است از شلوغ صنعتی hub به نزدیکی-شهر ارواح ساکنان شده در ترس از ابتلا به ویروس.

این شهر امکانات پزشکی غرق شده اند با ایسنا گزارش داد که 68 پزشکی تیم 8,300 کارکنان فرستاده شده بود به هوبئی.

و در میان فشار دولت شده است مسابقه به ساخت دو بیمارستان برای درمان آلوده.

اول از کسانی که 1000-تخت تسهیلات بود که با توجه به باز در دوشنبه فقط 10 روز پس از ساخت و ساز آغاز شد اگر چه هیچ افتتاحیه تا به حال گزارش شده توسط رسانه های دولتی در اواخر شب.

با تعداد عفونت های فزاینده در ووهان و دیگر مناطق هوبئی آن را بلافاصله روشن است که چه تاثیر کلی این بیمارستان را در حاوی این بیماری همه گیر.

شهر صنعتی Wenzhou 800 کیلومتر (500 مایل) در شرق قرار داده شد تحت مشابه مستند به ووهان در روز یکشنبه و در آن 9 میلیون نفر دستور به ماندن در خانه.

محدودیت سفر

ظهور این ویروس را همزمان با سال جدید قمری هنگامی که صدها میلیون نفر سفر در سراسر کشور برای هويدا.

در اصل برنامه ریزی شده برای پایان دادن به آخرین چهار شنبه, ژانویه 31 تعطیلات تمدید شد 3 روز به مقامات وقت بیشتری برای مقابله با بحران.

اما برخی از شهرهای بزرگ از جمله شانگهای – تمدید دوباره آن و بسیاری از مدارس و دانشگاه ها باید با تاخیر شروع شرایط جدید.

ترافیک جاده روز یکشنبه هنگامی که صدها میلیون نفر از مردم شده اند که انتظار می رود به بازگشت به شهرهای خود از کار پایین بود 80 درصد حمل و نقل وزارت گفت.

سفر با قطار بودند پایین 74% در سال گذشته با توجه به انتخاب و هواپیما سفر یک پنجم.

بسیاری از شرکت ها ارائه شده کارکنان این گزینه برای کار از خانه و یا تاخیر, سفر و یا به سادگی باقی مانده بسته شده است.

توقف گسترش

بسیاری از کشورهای تخلیه صدها نفر از شهروندان خود را از چین – با برخی از آنها را مجبور به قرنطینه در بازگشت خود را – و بیشتر شرکت های هواپیمایی لغو خدمات به سرزمین اصلی است.

چین وزارت امور خارجه روز شنبه با انتقاد از آمریکا برای اولین بار برای تخلیه اتباع بدون ارائه “کمک قابل توجهی” به چین است.

ایالات متحده اقدامات باعث شده بود “وحشت” گفت: سخنگوی Hua Chunying.

مغولستان و روسیه و نپال بسته اند زمین های خود را به مرزهای, در حالی که نیمه خودمختار هنگ کنگ روز دوشنبه اعلام کرد این بسته شد اما دو گذرگاه زمین.

همچنین در روز دوشنبه خطوط کروز انجمن بین المللی است که نشان دهنده برخی از بزرگترین اپراتورهای گفت عروق را انکار شبانه روزی به مسافران و خدمه که به تازگی از سفر به چین است. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im