چین در آفریقا: جاسازی شده و در حال رشد

گسترش و عمق چین و تعامل در تجارت, آموزش و پرورش, رسانه های نظامی و امنیتی و مخابراتی در 54 کشور از آفریقا به مراتب فراتر از محدوده این معدن از منافع که قدرت های خارجی باید هدفمند آفریقا برای قرن ها.

امروز “چین است قرار خود را به تبدیل شدن به یک شریک استراتژیک برای آفریقا” گفت: پل Nantulya از مرکز مطالعات استراتژیک به کمیسیون ایالات متحده-چین اقتصادی و امنیتی بررسی کمیسیون (USCC) در یک جلسه برگزار می شود ممکن است 8.

برای آفریقایی ها, همکاری با چین همراه با چند شرایط.

“چین ندارد, سیاسی, رشته های متصل از نظر معیار است که کشورهای آفریقایی باید به دیدار” گفت: Yun خورشید, مدیر چین برنامه در Stimson مرکز واشنگتن فکر می کنم تانک.

در واقع چین تاخت و تاز به آفریقا شده اند ایدئولوژیک و اقتصادی است Nantulya گفت.

“چین جلب آفریقا برای حمایت از” جامعه رایج سرنوشت,’ چین را جایگزین غربی به رهبری دولت ، آفریقا اولین منطقه به تعهد خود را به این جامعه تلاش نوشته شده در چین اساسی است.”

چین نظامی جاسازی شده در سراسر آفریقا

Nantulya مصور نقطه خود را با بررسی وقایع اخیر است.

“در شش ماه گذشته” Nantulya گفت: “چین تحویل تانک به نیجریه کمک اتیوپی و سودان راه اندازی ماهواره های [و] انجام تمرینات نظامی با آفریقای جنوبی و تانزانیا نظامی است.”

در زیمبابوه, چینی, نمایندگان “با حضور یک پاس کردن مراسم از افسران آموزش دیده توسط PLA در زیمبابوه بالا کالج.” PLA است افراد ارتش آزادی بخش چین است.

و در نامیبیا در چین PLA “افتتاح نامیبیا جدید فرماندهی و کارکنان دانشگاه. در آنگولا PLA راه اندازی آفریقا اولین یکپارچه امنیت عمومی مرکز Nantulya گزارش شده است.

این روابط نزدیک بین آفریقا و نیروهای مسلح و چین باید تاریخی ریشه Nantulya توضیح داد.

آفریقایی “آزادی حرکات…آموزش دیده بودند توسط PLA از آغاز به کار” او گفت:, و کسانی که روابط “باقی می ماند محوری به چین را استراتژیک نفوذ است.”

Nantulya با اشاره به استقلال جنبش در آفریقا که به دنبال در رابطه با نظامی خود را بال برای سرنگونی استعمار در سراسر این قاره در دوران پس از جنگ جهانی دوم دوران.

Nantulya گفت که بسیاری از کسانی که جنبش تبدیل به PLA “برای پایه ارتش ساختمان هنگامی که در قدرت است.”

به عنوان یک نتیجه “بسیاری از به اشتراک گذاری اساسی در سنت و ایدئولوژی و دکترین PLA.”

چینی فروش اسلحه به کشورهای آفریقایی می توان به راحتی با بهرهگیری از سه عامل کلیدی Nantulya پیشنهاد شده است.

برای اولین بار چین تبدیل چشم خود را به یک کشور “داخلی دینامیک از جمله تحریم.” دوم چین ارائه می دهد “قیمت دوستانه.” سوم “انعطاف پذیر تامین مالی” باعث می شود شرایط پرداخت آسان برای خریداران.

همراه با داخلی آموزش آفریقایی نیروهای مسلح “2,000 افسران در سراسر 40 کشورهای آفریقایی قطار در چین سالانه با اعداد از فرانسوی زبان غرب آفریقا کشورهای در حال رشد نمایی” Nantulya گفت.

در حالی که آفریقایی ها به نفع آموزش و پرورش در ایالات متحده برای “استراتژیک و ارشد سطوح” از نیروهای مسلح خود را با توجه به آن یک “کلید برای پیشرفت شغلی” آفریقایی فکر می کنم به خوبی از چین به عنوان منبع آموزش NCO و افسران راهنمایی و ویژگی های افراد Nantulya گفت.

آموزش عملی است تا حمایت ایدئولوژیک آموزش و پرورش در PLA سیاسی مدارس Nantulya گفت.

این مدارس تقویت این ایده که “یکنواخت در خدمت حزب قبل از دولت یک مفهوم به طور مستقیم مخالف غرب اصل از غیر سیاسی نظامی” او ادامه داد.

در حال حاضر بیش از 2000 حزب و کادرهای نظامی از آفریقای قطار در چین سیاسی در مدارس در هر سال.

چین حضور

یون خورشید فارغ التحصیل از چینی خارجی وزارت امور خارجه در پکن شهادت دادند که “سطح توجه است که چین متصل به آفریقا است که به سادگی عظیم در مقایسه با ایالات متحده”

و مدل های پشتیبانی شده توسط این واقعیت است که چینی ها “وجود دارد.”

تاثیر چین جمعیت ساکن در سراسر آفریقا تقویت متعدد بازدیدکننده داشته است از دولت و مقامات نظامی هر سال خورشید گفت.

که چینی حضور شامل امنیت جزء.

چین محافظت از منافع خود دارایی و مردم در کشور از نزدیک ترین شرکای دیپلماتیک “از طریق استفاده از چین و سایر نیروهای مسلح از جمله افراد مسلح پلیس” Nantulya شهادت دادند.

مردم را مسلح پلیس و یا “wujing” در چینی هستند یک شبه نظامی نیروی امنیتی که مسئول هستند در سراسر چین برای امنیت داخلی و ضد تروریسم ضد شورش کنترل و دیگر تهدیدات عمده چین در ثبات است. نیروی گزارش به بالاترین سطح از چین نظامی مرکزی نظامی کمیسیون و پس از 2018 اصلاحات نظامی در چین به کمیته مرکزی حزب کمونیست چین.

اتیوپی و کنیا و نیجریه, نامیبیا, موزامبیک و آفریقای جنوبی در ردیف کشورهایی که چین می خواهد و ارسال آن شبه نظامی نیروی Nantulya اضافه شده است. اوگاندا در میان صفوف خود را انتخاب به خود را با استفاده از نیروهای امنیتی برای محافظت از دارایی های چینی را در خاک او اضافه شده است. در ردیف های پایین تر از روابط دیپلماتیک, “شرکت های امنیتی خصوصی هستند برجسته تر باشد.”

جذاب به نخبگان

یون خورشید پرسید که چگونه ایالات متحده می تواند متعادل نفوذ چینی در آفریقا گفت که “بسیاری از نخبگان پیدا چینی به روش کاملا جذاب است.”

“پس قدرت U. S طرف به دروغ با جامعه” او ادامه داد: نشان می دهد که امریکا را به نفع خود قلب و ذهن مردم آفریقا به منظور به دست آوردن نفوذ در این قاره است.

خورشید ادامه داد: “ما باید به درک آنچه اتفاق می افتد بین نخبگان و نخبگان [که] پیدا کردن چینی به روش مناسب و مصلحت.”

پرسید چقدر نقش فساد را در ارتباط, سفیر, دیوید Shinn, حرفه ای, خارجی, خدمات, افسر با دهه تجربه در آفریقا گفت: چین است که “فشار دادن بر روی یک درب باز شود.”

چه چین می خواهد

چین قریب به اتفاق علاقه در آفریقا است, البته تمایل خود را برای کنترل غنی و سرشار از منابع طبیعی این قاره شاهدان حاضر در جلسه موافقت کردند. در آن تلاش, چین به شرح زیر اروپایی بهره برداری از این قاره آغاز شد که در قرن 15.

سازمان ملل متحد برنامه محیط زیست (UNEP) آمده است که آفریقا “دارد نسبت زیادی از جهان را منابع طبیعی هر دو انرژیهای تجدید پذیر و غیر تجدید پذیر.”

“آفریقا است که به برخی از 30 درصد از جهان ذخایر معدنی” همراه با 12 درصد از نفت جهان, ذخایر UNEP می گوید. “همچنین 40 درصد از جهان طلا تا 90 درصد از آن کروم و پلاتین و دارای بزرگترین ذخایر کبالت, الماس, پلاتین و اورانیوم در جهان” با توجه به آمار سازمان ملل متحد.

انتقادی U. N. آمار و ارقام نشان می دهد که کسانی که منابع طبیعی شامل 30 تا 50 درصد از کل ثروت بسیاری از کشورهای آفریقایی.

یون خورشید گفت که دوم به چین تمایل برای به دست آوردن منابع طبیعی آفریقا در این کشور و همچنین “است که به دنبال مکان را تغییر زنجیره تامین.” همراه با آسیای جنوب شرقی و چین در نظر آفریقا به عنوان یک مقصد برای این جابجایی که هنوز رخ داده است.

“چین برای اولین بار نیاز به زیرساخت” برای حمایت از این حرکت و از ظرفیت صنعتی و همچنین به عنوان دسترسی به و جنبش از منابع طبیعی است. در بحث و گفتگو با مقامات چینی خورشید گفت: او گفته شده است “به همین دلیل آنها در حال سرمایه گذاری در آن است.”

علاوه بر این چین می خواهد آفریقا بازار برای کالاها و خدمات و همچنین حمایت سیاسی است که بسیاری از کشورهای آفریقایی فراهم چین در نهادهای بین المللی, کارشناسان به توافق رسیدند.

یک محصول چینی سرمایه گذاری و حضور نظامی در حال انجام پروژه های زیربنایی و استخراج و فعالیت های دیگر در این قاره شده است هجوم حدود یک میلیون چینی به آفریقا. این امر منجر به خطرات امنیتی برای شهروندان چینی در کشورهای که در آن جرم آدم ربایی و جنگ داخلی و شیوع شایع هستند.

رسانه و ارتباطات

چین “گسترده رسانه های سازمانی تقویت آن پیام” در آفریقا کمیسیون شنیده از Nantulya.

“در نایروبی 500 روزنامه نگاران و کارکنان تولید 1,800 اخبار ماهانه از مهر آفریقا اداره,” او گفت:.

چین تلویزیونی جهانی (CGT) و چین رادیو بین المللی هر دو پخش از نایروبی, کنیا. بینندگان و شنوندگان می توانید دسترسی به محتوای آنها 19 ساعت در هر روز در زبان انگلیسی و سواحیلی Nantulya اضافه شده است.

دومین تلویزیون دیجیتال ارائه دهنده در این قاره چین ستاره بار, او گفت:. آن را توزیع چینی محتوا به 10 میلیون مشترک در 30 کشور با توجه به Nantulya.

شین هوا چین متعلق به دولت و عملکرد, اخبار آژانس دارای قرارداد با کنیا ملت رسانه ای است که به آن “دسترسی به 18 رسانه برندهای 28 میلیون رسانه های اجتماعی پیروان 11 میلیون multi-پرداخت انداز و 90,000 روزنامه گردش خون در شرق و مرکز آفریقا” او گزارش شده است.

چینی شرکت های مخابراتی Huawei و ZTE هر دو شرکت با روابط قوی برای دولت چین تسلط بر زیرساخت های ارتباطات از راه دور در سراسر چین و شهادت اوبری Hruby ارشد همکار در شورای آتلانتیک.

“Huawei ساخته شده تقریبا 70 درصد از این قاره را در شبکه 4G,” او اضافه شده است.

Transsion چینی تولید کننده تلفن همراه, غالب آفریقایی گوشی های هوشمند فضای Hruby ادامه داد. چین او گفت: نزدیک به جهانی نفوذ در رسانه ها در بازارهای آفریقا با 250 میلیون نفر—نزدیک به یک سوم از بازار—داشتن یک گوشی هوشمند است.

امریکا فرصت

“در حالی که من معتقدم برخی از چالش های چینی تجاری ردپا در بازارهای آفریقایی و با چه سرعتی آن را تکامل یافته, من نمی دانم که من دیدن جهان از مجموع سلطه” Hruby گفت. “به جای من می بینم که کشورهای آفریقایی را بیشتر انتخاب از آنها تا کنون به حال از نظر همکاران و نیازهای خود هستند بسیار زیاد است.”

Hruby گفت که ایالات متحده نیاز به “واقعا دو پایین در مناطق ما از رقابت است. ما نیاز به ادامه به یک رهبر جهانی در رسانه و سرگرمی است. هالیوود Nollywood (نیجریه صنعت فیلم)—آن نوع از مشارکت در شکل دادن به جهان مشاهده این قاب از ذهن میلیون ها و میلیون ها نفر از افراد جوان است. این نوع از چیزهایی که ما دارایی و ما شده ایم تنبل در مورد…پیدا کردن راه هایی برای همکاری کنند.”

“امریکا باید به شکل “چگونه به بسیج تامین مالی صنایع خلاق. چرا وجود ندارد هالیوود Nollywood نیروی کار است که برای به دنبال مشارکت بین فیلم صنایع در بازارهای آفریقایی و هالیوود است؟”

Hruby گفت که امریکا فرصت ها در آفریقا و تحقق آنها می تواند مقابله با نفوذ چینی او پیشنهاد شده است.

امریکا باید “چیزهایی که همسو با آرمان های جوانان آفریقا که در حال رفتن به یک میلیارد نفر جوان–یک چهارم کارگران در سطح جهانی—که چیزی است که ما همیشه به خوبی انجام می شود” Hruby گفت.

tinyurlis.gdulvis.net