چین به اطلاعات ناقص در Coronavirus اپیدمی: Pompeo

چین تحویل ناقص اطلاعات جدید کروناویروس که پدید آمده در این کشور در اواخر سال 2019 قبل از گسترش به بیش از 50 کشور در سراسر جهان یک مقام آمریکایی روز جمعه گفت.

“به یاد داشته باشید این است که در ووهان کروناویروس که باعث این” وزیر امور خارجه مایک Pompeo گفت: با استفاده از یک محاوره نام برای SARS-CoV-2 ویروس جدید. “و اطلاعاتی که ما رو از این چیزی که بود کامل نیست و باعث شده است که ما در حال حاضر به یک محل که در آن بسیاری از چالش های ما قرار داده است ما در پشت منحنی.”

بیماری های عفونی پزشکان گفته اند Pompeo که چگونه وضعیت گشوده نیست و راه آن باید رفته اند, وزیر امور خارجه گفت: در طول یک ظاهر در CNBC.

“آن را ثابت کرده است که فوق العاده خسته کننده به کار با حزب کمونیست چین به گرفتن دست خود را در اطراف مجموعه که در نهایت راه حل برای گرفتن هر دو واکسن و حمله به این خطر” Pompeo گفت.

اخیر ادعا می کند از مقامات چینی که این ویروس ممکن است سرچشمه گرفته و در چین به طور مستقیم در تضاد با رژیم کمونیستی را زودتر اظهارات که این ویروس در آمد از ووهان شهر از برخی از 11 میلیون نفر در چین که در آن هزاران نفر از مردم آلوده شده است او اضافه شده است.

Epoch Times Photo
یک جامعه کارگر در دست کت و شلوار محافظ كشتن مسکونی ترکیب در ووهان کانون رمان coronavirus شیوع استان هوبئی چین در 6 مارس سال 2020 است. (Stringer/فردا نیوز)
Epoch Times Photo
یک مرد می پوشد یک ماسک در اطراف گردن خود را به عنوان او سوار مترو در منهتن در شهر نیویورک در تاریخ 5 مارس سال 2020 است. (یوهانس Eisele/خبرگزاری گتی ایماژ)

“ما بسیار بالا اعتماد به نفس که ما می دانیم که این آغاز شد و ما باید اعتماد به نفس بالا هم که وجود دارد اطلاعات است که می تواند در دسترس ساخته شده اند بیشتر به سرعت و اطلاعات است که می تواند ارائه شده و به اشتراک گذاشته شده در میان متخصصان بهداشت و درمان در سراسر جهان,” او گفت:. “این مایه تاسف است.”

Pompeo انتقاد چین از آخرین از کاخ سفید است. لری Kudlow بالا مشاور رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در ماه گذشته که آمریکا شد “نا امید” با راه چین به کار گرفته شده این بیماری همه گیر.

“من آرزو می کنم ما می دانیم ، شما می دانید این نباید در مورد سیاست یا برای آن موضوع ، این فقط ساده, معمولی, سلامت عمومی, سلامت برای کمک به مردم” Kudlow به خبرنگاران در واشنگتن است.

“ما بسیار خوب معامله تجارت با آنها و غیره. اما در این موضوع خاص ما کاملا نا امید در چین در پاسخ گفت:” Kudlow ملی اقتصادی شورای کارگردان است.

چین برای هفته مسدود کارشناسان ایالات متحده از ورود به کشور به مطالعه این ویروس در نهایت تنها اجازه می دهد یک به چند را وارد کنید به عنوان بخشی از سازمان بهداشت جهانی (WHO) تیم.

تیم تولید گزارش با مقامات بهداشتی است که تا حد زیادی در ستایش چینی در پاسخ به این ویروس که مقامات را حفظ کرده اند که اقدامات چین در زمان کمک به تاخیر گسترش ویروس به کشورهای دیگر است.

دنبال Zachary در توییتر: @zackstieber

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im