BACK HOME. In this file photo, police officers and security guards stand outside the Huanan Seafood Wholesale Market where the coronavirus was detected in Wuhan on January 24, 2020. Photo by Hector Retamal/AFP

در بازگشت به خانه. در این فایل عکس افسران پلیس و ماموران امنیتی ایستاده در خارج از Huanan غذاهای دریایی عمده فروشی بازار که در آن coronavirus شناسایی شد در ووهان در تاریخ 24 ژانویه سال 2020 است. عکس هکتور Retamal/AFP

پکن – چین پرواز دو planeloads از شهروندان خود را بازگشت به خانه به هوبئی قفل شده-پایین استان در مرکز مرگبار شیوع کروناویروس که در آن آنها شد و مورد استقبال مقامات در تمام بدن محافظ مناسب.

یک Xiamen شرکت های هواپیمایی چارتر پرواز از بانکوک لمس اواخر روز شنبه 31 ژانویه در استان ووهان که در آن عفونت اعتقاد بر این است که منشأ در بازار که به فروش حیوانات وحشی.

مقامات بهداشتی در تمام بدن, دنده محافظ ایستاده درب کابین به عنوان هواپیما 73 مسافر متحرك خندان از طریق ماسک صورت و تکان دادن به عکاسان خبری.

دوم Xiamen پرواز فرود به زودی پس از آن حمل هوبئی ساکنان از کوتا کینابالو محبوب ساحلی مقصد توریستی در مالزی.

چین وزارت امور خارجه گفت: روز جمعه که این کشور را ووهان ساکنان را از خارج از کشور “در اسرع وقت” به دلیل “مشکلات عملی که شهروندان چینی از هوبئی به خصوص ووهان مواجه شده اند در خارج از کشور.”

حرکت در آمد و پس از بیش از 30 شرکت های هواپیمایی در سراسر جهان اعلام کرد که توقف یا کاهش پروازها به مقصد چین به عنوان کشور در تلاش برای جلوگیری از گسترش این بیماری همه گیر.

چین حمل و نقل هوایی آژانس گفته بود وجود دارد 117 اتباع از هوبئی استان در بانکوک و 100 در کوتا کینابالو که “مایل به اجاره پرواز بازگشت به ووهان به عنوان به زودی به عنوان ممکن است.”

با وجود این واقعیت است که ووهان و شهرهای اطراف آن قفل شده توسط مقامات برای بیش از یک هفته به طور موثر به دام انداختن بیش از 50 میلیون نفر از مردم در خانه های خود را پس از یک نزدیکی-پتو حمل و نقل بان.

تقریبا همه از 259 نفر در شیوع این بیماری تا کنون در هوبئی.

بیمارستان ها غرق شده اند در ووهان. Agence France Presse خبرنگاران شاهد صف های طولانی با برخی از بیماران گفت: آنها به انتظارنشسته بودند تا به مدت دو روز به دکتر مراجعه کنید.

پرواز چارتر باعث سراسیمگی از بحث و گفتگو در رسانه های اجتماعی چینی.

“این افراد احتمالا نمی خواهید برای رفتن به عقب گفت:” در حالی که یکی دیگر از سوال اگر ساکنان باید بازگشت به هوبئی اگر آنها آلوده نیست.

چین شهروندان خود توصیه کرده است برای به تعویق انداختن سفر خارج از کشور و خارج از کشور لغو تورهای گروهی.

چندین کشور از جمله ایالات متحده آمریکا و آلمان و انگلیس و ژاپن خواسته اند که شهروندان خود را برای جلوگیری از سفر وجود دارد.

آمریکا نیز اعلام اضطراری ملی به طور موقت قطع نظر از ورود به اتباع خارجی که در چین در دو هفته گذشته.

کشور همسایه میانمار تبدیل یک هواپیما به چین روز جمعه با بسیاری از مسافران هنوز در هیئت مدیره – از جمله فرانسوی و شهروندان آمریکایی – پس از یک مرد مظنون به ابتلا به کروناویروس به بیمارستان منتقل شد. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im