چین معاف بیشتر ایالات متحده کالا از تعرفه ها به عنوان ویروس بازدید اقتصاد

TARIFFS SUSPENDED. Containers are shown at the foreign trade container terminal in Qingdao, in China's eastern Shandong province, on November 21, 2019. File photo by AFP

تعرفه ها به حالت تعلیق درآمد. ظروف نشان داده شده در تجارت خارجی ترمینال کانتینر در چینگدائو در چین در شرق استان شاندونگ در نوامبر 21, 2019. فایل عکس از AFP

پکن – چین روز شنبه, مارس 12 منتشر شده یک لیست از 79 مورد از ایالات متحده خواهد شد که معاف از جنگ تجارت تعرفه یک روز پس از ما رد renegotiating قبلی خود را معامله.

لیست کالاهای ارسال شده از سوی گمرک تعرفه کمیسیون امور خارجه شورای پزشکی شامل مواد ضد عفونی کننده نادر زمین سنگ معدن فلزی و برخی از ویفر سیلیکون مورد استفاده در صنعت الکترونیک.

آنها را معاف از تلافی جویانه تعرفه ها برای یک سال از مارس 19 و تعرفه شده اند که وضع را می توان به بازگشت این شورا گفت.

آن را می گویند نیست چقدر از این محصولات وارد شد توسط چین در سال گذشته است.

چین پیشتر اعلام کرد یک سال معافیت ابتدا در فوریه 28 شامل 65 محصول از ما از جمله قطعات هواپیما و تجهیزات پزشکی.

این حرکت به عنوان چین هایش با زنجیره عرضه اختلالات و اقتصادی خرید اینترنتی از coronavirus همه گیر که باعث شده است که در حال حاضر پر تنش با آمریکا به سنبله.

دو طرف معامله کرده اند اتهامات بیش از coronavirus پاسخ, طرح سوال در بیش از سرنوشت بخشی از معامله تجاری امضا در ماه ژانویه که تا به حال مشخص شده آتش بس در کبودی جنگ اقتصادی.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در چهار شنبه, مارس 11 رد renegotiating که معامله وقتی پرسیده شد که در مورد گزارش می دهد که چین به دنبال بازگشایی شد.

بر اساس این توافق مغلوب ساختن پیشی جستن دولت توافق برای به تعویق انداختن هرگونه افزایش تعرفه در حالی که چین وعده داده شده که 200 میلیارد افزایش بیش از دو سال در خرید خود را از محصولات ما در مقایسه با سال 2017 سطوح.

تاریخ و زمان آخرین جمعه, مه 8, معاون نخست وزیر لیو او بود که رهبری چین در مذاکرات صحبت از طریق تلفن با ما تجارت نماینده رابرت Lighthizer و وزیر خزانه داری استیون Mnuchin و تایید کرد که هر دو طرف توافق کردند تا برای اجرای فاز اول این معامله است. – Rappler.com

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de