چین تشدید کمپین دروغ با هدف قرار دادن ما در میان جهانی همه گیر

حزب کمونیست چین (CCP) است که در ادامه به هدف قرار دادن ایالات متحده به عنوان بخشی از به طور فزاینده ای متضاد کمپین دروغ برای پوشش خود را نادرست از این بیماری همه گیر — در حال حاضر تایید کرد که آلوده تقریبا 330,000 در سطح جهان است.

طی چند روز گذشته به عنوان بخشی از این ضد آمریکا, کمپین CCP شروع به هل دادن جدید تئوری توطئه یکی که ادعا ایالات متحده تا به حال دسترسی به این ویروس قبل از هر کسی دلیل آن خیلی سریع در توسعه آن از بالقوه واکسن.

حکومت و رسانه دولتی باید تقویت تئوری های توطئه در سیستم عامل رسانه های اجتماعی مانند توییتر به تازگی فشار ادعا می کند از جمله این که منشاء CCP ویروس مشخص نیست و یا از نظامی ایالات متحده. اکثریت شهروندان چینی لازم نیست دسترسی به توییتر است که مسدود شده است در این کشور کمونیستی.

“ما تحت فشار قرار دادند واکسن تا به سرعت که تنها وسیله آنها کار کرده اند در این راه قبل از همه گیر” یک مفسر ادعا کرد که در تلویزیون مرکزی چین (CCTV) بزرگترین دولت متعلق به شبکه تلویزیونی در این کشور بدون ارائه هیچ گونه شواهد است.

میزبان پاسخ داد:”بنابراین ما می توانیم نتیجه بگیریم که ما تا به حال این ویروس را در اختیار آنها مدتها پیش.”

در ضمن, مارس 20 پست توییتر از رسانه دولتی صدای آمریکا اشاره رسوایی از یک تعداد انگشت شماری از سناتور ایالات متحده آمریکا است که بنا به گزارش ها به فروش می رسد سهام پس از یادگیری در مورد CCP ویروس. ایسنا استفاده از آن به هدف رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن با هشتگ “#Trumpandemic.”

“سناتور می دانستم که به اندازه کافی برای تخلیه سهام” ایسنا پست گفت. “چطور رئیس جمهور تهمت به نظر می رسید به هیچ سرنخ در مورد شدت #COVID19? رئیس جمهور باید بدانید بیشتر و بهتر از سناتورهای. او تظاهر و یا شاید او بیش از حد سهام را به فروش می رسانند ؟ #Trumpandemic.”

یک همشهری, سرمقاله, در مارس 17, تهدید ایالات متحده به طور مستقیم بیان “از طرف ایالات متحده باید فورا اصلاح آن غیر قانونی و رفتارهای … قبل از اینکه خیلی دیر است.”

بار عصر اشاره به رمان coronavirus به عنوان CCP virus چرا که حزب کمونیست چین را coverup و نادرست مجاز ویروس به گسترش در سراسر چین و ایجاد یک جهانی همه گیر.

چینی, سخنگوی وزارت امور خارجه ژائو Lijian شده است به طور فزاینده ای آوازی طرفدار چینی رژیم جهانی تبلیغات انتخاباتی به طور مستمر برای تغییر سرزنش را بر روی ایالات متحده است. ژائو یکی از اولین مقامات عالی رتبه به فشار ادعا می کنند که CCP ویروس آورده بود به ووهان توسط ارتش ایالات متحده.

“چینی spox: چین مبارزه سخت & خریدم 2 ماه برای جهان” Lijian گفت: در 20 مارس. “متاسفانه ما از دولت حیف و میل چنین ارزش زمان و پس از آن از هیچ کوششی stigmatizing چین است. این غیر اخلاقی و ناعادلانه است. به آن خوب به ما خود را کنترل ویروس و نه همکاری های بین المللی.”

در مارس 22, Lijian اعلان مجدد یک کاربر توییتر را نوشته است که خواندن: “من واقعا فکر می کنم COVID-19 شده است در اینجا در امریکا برای مدتی. آیا شما بچه ها به یاد داشته باشید که چگونه بیمار هر کس در طول تعطیلات/اوایل ژانویه است؟”

یک مارس 13 مطالعه نشان داد که اگر چین تا به حال مداخله زودتر با غیر دارویی مداخلات (NPIs) گسترش CCP ویروس شده است می تواند به طور چشمگیری کاهش می یابد.

“اگر NPIs می تواند انجام شده یک هفته دو هفته یا سه هفته قبل در چین, موارد, می توانست با کاهش 66%, 86 درصد و 95 درصد هم به طور قابل توجهی کاهش تعداد مناطق آسیب دیده” این گزارش اعلام کرد.

Hua Chunying یک CCP سخنگوی وزارت خارجه و مدیر کل وزارت اطلاعات یکی دیگر رسمی است که ادامه این کمپین به هدف قرار دادن ایالات متحده است.

“اگر ما واقعا با اعتماد به نفس از برتری خود در نظام سیاسی, چرا آنها آنقدر ترس از حزب کمونیست چین و چینی رسانه ها؟!” او گفت: در مارس 20 توییتر ارسال.

“برخی از ما چهره های سیاسی نگه داشته اند بی اعتبار چین و چین پاسخ اپیدمی و stigmatizing چین,” او نوشت: در پست قبلی. “هر طرح به تهمت و لام چین هیچ شانسی برای موفقیت; هر گونه اقدام که به ضرر چین منافع خواهد بود به عقب رانده محکم و مصمم است.”

CCP را دروغ کمپین رفته از طریق چند مرحله: نادیده گرفتن و یا کم اهمیت جلوه دادن شدت شیوع مثبت ایجاد پوشش و اخیرا اقدام به تغییر سرزنش را بر روی ایالات متحده است.

به منظور رنگ تصویر است که آن را به طور موثر به کار گرفته شیوع چینی رژیم است که این ادعا هیچ محلی جدید عفونت CCP ویروس ادعای کارشناسان می گویند این است که معتبر نیست. در همین حال برخی از رسانه ها در ایالات متحده در حال انعکاس این روایت است.

پیتر Huessy رئیس و بنیانگذار ژئواستراتژیک تحلیل, دفاع و امنیت ملی شرکت در پوتوماک مریلند گفت: Epoch Times آن را خطرناک به این باور هر شماره و یا ادعا می کند که از حزب کمونیست چین.

“این [CCP است] بارها و بارها دروغ گفته در مورد همه چیز نیاز به انجام با ویروس; چرا هر کسی که فرض کنیم آنها به طور ناگهانی خود را تغییر راه راه؟” Huessy گفت: از طریق ایمیل. “به عنوان یک دولت توتالیتر ما می دانیم که آنها به طور خودکار در قدرت باقی بماند.”

Huessy به نام کمپین دروغ تعجب آور و اضافه کرد که این یک نمونه کمونیست تاکتیک است که تکرار شده است در “در هر منطقه از مهم سیاست در چین است.”

CCP است همچنین مجموعه ای برای اخراج آمریکا از روزنامه نگاران مستقر در چین که برای نیویورک تایمز وال استریت ژورنال و واشنگتن پست. قبلا وزارت امور خارجه ایالات متحده تعیین شده پنج چینی دولتی رسانه ها به عنوان “ماموریت خارجی” و کاهش تعداد کارکنان چینی مجاز به کار در رسانه ها و دفاتر در ایالات متحده است.

“ما کمی راه دانستن حقیقت در چین” Huessy گفت. “یک کلید گم شده و شواهد است که تعداد کل افراد آلوده است.”

دنبال بون در توییتر: @BowenXiao_

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de