چین در دفاع از دست زدن به کروناویروس همانطور که رهبر وعده مستقل نظر خود را اعمال

رئیس سازمان بهداشت جهانی روز دوشنبه گفت: یک ارزیابی مستقل از جهانی coronavirus پاسخ خواهد بود راه اندازی شد و به زودی به عنوان امکان پذیر است و چین حمایت چنین یک بررسی.

مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus ساخته شده وعده خود را در طول یک مجازی دو روز نشست که با تصمیم سازمان بهداشت جهانی که در آن رئیس جمهور چین در دفاع از خود و کشور خود از دست زدن به بحران است.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به شدت مورد سوال است که عملکرد آن در طول همه گیر و چراغ های بین المللی انتقاد از چین را از دست داده و مراحل اولیه بحران است.

Tedros که همیشه وعده داده شده پس از بررسی همه گیر گفت: این امر می آیند “در اولین لحظه مناسب” و ارائه توصیه هایی برای آینده آمادگی.

“همه ما باید درس بگیرند از این بیماری همه گیر” Tedros گفت. “هر کشور و هر سازمان باید به بررسی خود را پاسخ و یادگیری از تجربه خود را. که متعهد به شفافیت و پاسخگویی و بهبود مستمر.”

این بررسی باید شامل مسئولیت “همه بازیگران در ایمان خوب است,” او گفت:.

با توجه به Tedros اولیه آزمون در برخی از کشورها نشان داد که در اکثر 20 درصد از جمعیت بود قرارداد این بیماری است. بسیاری از مکان او گفت: این رقم کمتر از 10 درصد است.

اما Tedros گفت: “خطر بالا باقی می ماند و ما باید یک راه طولانی به سفر.”

الکس آذر مغلوب ساختن پیشی جستن وزیر بهداشت گفت: مجمع که همه گیر بود “چرخید خارج از کنترل” در بخشی به دلیل پر هزینه “شکست” توسط سازمان بهداشت جهانی و به نام برای یک موثر تر است که.

“وجود دارد یک شکست توسط این سازمان برای به دست آوردن اطلاعات است که جهان نیاز و عدم هزینه های بسیاری از زندگی,” او گفت:.

آذر و بدون نام بردن چین گفت: “در یک تلاش آشکار برای پنهان کردن این بیماری حداقل یک عضو دولت ساخته شده مسخره از خود شفافیت تعهدات با هزینه های فوق العاده ای برای کل جهان است.

“ما دیدیم که شکست در آن ماموریت اصلی از به اشتراک گذاری اطلاعات و شفافیت زمانی که عضو نمی کنند در ایمان خوب است. این نمی تواند هرگز دوباره اتفاق می افتد.”

Pompeo میاد تایوان

طولانی نیست قبل از آذر صحبت کرد, وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo ستایش تایوان برای پاسخ به همه گیر برای نصب “یکی از موفق ترین تلاش های حاوی COVID به تاریخ.”

“شفاف و پر جنب و جوش و ابتکاری دموکراسی مانند تایوان همیشه پاسخ سریع تر و موثر تر به بیماری های همه گیر از رژیم های اقتدارگرا” او گفت:.

ایالات متحده بارها و بارها به درگیری با چین بیش از امتناع خود را به اجازه می دهد تایوان دسترسی کامل به کسی که کمک به سوخت بیشتر تنش بین واشنگتن و پکن است.

تایوان با حضور در مجلس به عنوان یک ناظر از سال 2009 تا سال 2016 است اما چین مسدود شده بیشتر مشارکت پس از انتخابات از رئیس جمهور تایوان Tsai و نشستند ون که چین به عنوان دیدگاه یک تجزیه طلب — اتهام او را رد کرد.

تایوان بوده و لابی برای شرکت در یک جلسه بعد در روز دوشنبه در مجمع فایده ای نداشت.

تایوان گفته است که می خواستم برای به اشتراک گذاشتن با جهان آن تجربه موفق در مبارزه با کروناویروس داشتن تنها گزارش 440 موارد و هفت مرگ و میر با تشکر برای تشخیص زودرس و پیشگیری کار می کنند.

“با وجود تمام تلاش های ما و سطح بی سابقه ای از حمایت بین المللی تایوان دریافت کرده است و نه دعوت به شرکت” وزیر امور خارجه یوسف وو به خبرنگاران گفت:.

“وزارت امور خارجه مراتب تاسف عمیق و قوی نارضایتی که سازمان بهداشت جهانی دبیرخانه تسلیم به فشار از دولت چین و همچنان به بی اعتنایی به حق به سلامت از 23 میلیون نفر از تایوان است.”

تغییر در موقعیت

یک پیش نویس قطعنامه توسط اتحادیه اروپا به نام برای یک ارزیابی مستقل از این که عملکرد و به نظر می رسد که برنده پشتوانه اجماع میان سلامت بدن 194 عضو.

چین قبلا مخالف خواستار بررسی منشاء و گسترش coronavirus اما یازدهم حاکی از پکن خواهد بود متمایل به بی طرفانه بررسی واکنش جهانی پس از همه گیر تحت کنترل در آورده است.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تصویر با وزارت بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر در 14 ماه مه در واشنگتن است. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت متهم کرده است سازمان بهداشت جهانی بودن بیش از حد نزدیک به چین است. (Alex براندون/آسوشیتد پرس)

“این کار نیاز علمی و نگرش حرفه ای و نیاز به رهبری چه کسی است. و اصول بی طرفی و انصاف نیاز به حفظ شود,” او گفت: از طریق ویدئو.

تماس همه گیر ترین جدی جهانی بهداشت عمومی اورژانس پس از پایان جنگ جهانی دوم یازدهم گفت: “همه همراه ما عمل کرده با باز بودن و شفافیت و مسئولیت است.”

ریشه های حیات وحش

پیش نویس اتحادیه اروپا قطعنامه هیچ اشاره ای از چین است.

که اکثر کارشناسان می گویند این ویروس است که اعتقاد به ظهور در یک بازار فروش حیات وحش در مرکز چینی ها در شهر ووهان در اواخر سال گذشته. Pompeo گفت: در این ماه وجود دارد “مقدار قابل توجهی از شواهد” این ویروس از یک آزمایشگاه در ووهان چین شارژ رد.

سازمان دیده بان l فشار برای پرس و جو ” مهم ” میان آمریکا و چین اصطکاک:

Lynette Ong از مدرسه مانک از امور جهانی می گوید که جهان باید چین و ایالات متحده به همکاری با یکدیگر برای مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس. 6:37

پیش نویس متن قطعنامه اتحادیه اروپا خواستار Tedros به آغاز یک “بی طرف و مستقل و ارزیابی جامع” از پاسخ به COVID-19 زیر که “در اولین لحظه ای مناسب است.”

دیپلمات گفت که ایالات متحده که به حالت تعلیق کمک های مالی خود را که در طول بحران شد و بعید است برای جلوگیری از یک توافق پشتوانه قطعنامه.

اما آن می تواند “جدا” خود را از بخش با اشاره به حقوق مالکیت معنوی برای دارو و واکسن و ادامه داد: ارائه خدمات بهداشت جنسی و باروری در طول همه گیر به آنها گفت.

دبیرکل سازمان ملل متحده آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ به نام این که “غیر قابل تعویض است.” جمهوری آفریقای سیریل Ramaphosa گفت: آفریقا تأکید آن “حمایت کامل” اما کمک به این قاره باید شامل بدهی و کمک به تشخیص مواد مخدر و تجهیزات پزشکی.

باربادوس’ نخست وزیر گفت کارائیب متحده نیاز به یک تجدید ساختار بدهی و یا بدهی در مهلت قانونی به “یقین به هر دو وام گیرنده و وام دهنده” در طول بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de