چین: 95 افسران پلیس, 46 کادر پزشکی درگذشت Coronavirus

پکن: نود و پنج چینی مقامات پلیس و 46 پزشکی کارگران درگذشت در مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس, چینی, رسمی, رسانه های گزارش شده در شنبه آشکار برای اولین بار تلفات از خط مقدم مقامات مبارزه با جنگ علیه بهداشت جهانی بحران. وحی از تلفات آمد به چین در روز شنبه برگزار شد و ملی یادبود برای شهدا و قربانیان شیوع کروناویروس.

چین گزارش کرده است 81,639 تایید COVID-19 موارد و 3,326 مرگ اکثر آنها از کانون هوبئی استان و پایتخت آن ووهان که در آن ویروس کشنده سرچشمه گرفته در اواخر سال گذشته. همانطور که از پنج شنبه در مجموع 60 خط مقدم افسران پلیس و 35 کمکی افسران پلیس تا به حال قربانی زندگی خود را در خط مقدم نبرد, رسمی, رسانه ها در اینجا به نقل از چینی وزارت امنیت عمومی.

از مارس 15, حداقل 46 پزشکی کارگران را قربانی کرده اند جان خود را در نبرد با خطر عفونت بیش از کار و یا حوادث دولتی گلوبال تایمز گزارش داد. قبلا مقامات چینی گفت: بیش از 3000 پزشکی کارگران قراردادی ویروس. چین مستقر 42,000 پزشکی کارگران در هوبئی و ساخته شده 14 موقت بیمارستان ها به جای افزایش موارد است. هوبئی استان است که تا کنون گزارش شده 67,803 تایید موارد از جمله 50,008 در ووهان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im