سرزنش دولت و بانک مرکزی اروپا به ارمغان می آورد بزرگ اسلحه برای مبارزه با ویروس

CORONAVIRUS IN EUROPE. Tourists wearing protective masks visit Venice, Italy, on February 25, 2020. Photo by Andrea Pattaro/AFP

کروناویروس در اروپا است. گردشگران با پوشیدن ماسک محافظ بازدید از ونیز ایتالیا, در فوریه 25 سال 2020 است. عکس آندریا Pattaro/AFP

فرانکفورت, آلمان – بانک مرکزی اروپا (ECB) رئیس صندوق بین المللی پول هشدار داد در پنج شنبه, مارس 12 که coronavirus شد ارائه “عمده شوک” به اقتصاد جهانی است که مورد نیاز فوری اقدام هماهنگ از دولت بالاتر از همه او به عنوان پرده برداری کرد تازه محرک برای حفظ اعتبار در جریان است.

آخرین عمده بانک مرکزی برای پرش به نزاع بانک مرکزی اروپا راه اندازی یک سراسیمگی از اقدامات برای کوسن تاثیر این ویروس از جمله افزایش خرید اوراق قرضه و وام های ارزان قیمت به بانک ها.

اما تعجب ناظران با ترک های کلیدی نرخ بهره را تغییر نداد در حالی که لاگارد گفت: پاسخ را باید “مالی, اولین و مهمترین” به جای بسته به بانک مرکزی.

پاریس و فرانکفورت بورس تمدید زودتر زیان پس از پایان این اطلاعیه برای ارسال قطره از بیش از 10% در اوایل بعد از ظهر.

Coronavirus ” گسترش دهنده “عمده شوک به چشم انداز رشد اقتصاد جهانی و منطقه یورو” لاگارد گفت.

“حتی اگر در نهایت موقت طبیعت آن خواهد شد که تاثیر قابل توجهی در فعالیت های اقتصادی است.”

وی تاکید کرد: دولت به مرحله و انجام کمی خود را کنار سیاستگذاران پولی به عنوان ترس کوه از یک بحران اعتباری است که می تواند بی ثبات کردن بانک ها و صدمه زدن به کسب و کارهای کوچک.

“من به ویژه نگران…خوشنودی و حرکت آهسته روند خواهد بود که نشان داده شده توسط مقامات مالی منطقه یورو در خصوص” لاگارد گفت.

یک وزرای مالی منطقۀ یورو’ در جمع چهار شنبه, مارس 16 را باید “قاطع و مصمم حرکت در جهت این بلند پروازانه و جمعی مالی پاسخ ما را خواستار شده است برای” او خواست.

به عنوان لاگارد صحبت از “گسترش” در اوراق قرضه ایتالیا – تفاوت در عملکرد آنها در مقایسه با معیار یورو صادر کننده آلمان – clambered بیش از 0.3 درصد به عنوان سرمایه گذاران مضطرب بیش از هزینه های سراسر کشور virus-مبارزه با خاموش کردن.

بانک مرکزی اتحادیۀ اروپا است “در اینجا نه به اسپرد” لاگارد به خبرنگاران گفت: در فرانکفورت با صراحت.

“توپ بیشتر از همیشه در دولت “دادگاه” اظهار نظر Nicolas جنگل از asset manager Candriam.

فوق العاده ارزان وام

به عنوان بخشی از بسته محرک اقتصادی بانک مرکزی اروپا به شورای حکام توافق یک سری جدید از وام های ارزان قیمت برای بانک شناخته شده به عنوان طولانی مدت عملیات refinancing (LTROs) و کاسته شرایط موجود “هدفمند” برنامه اعطای وام.

وام دهندگان که وام پول نقد از آنها دریافت از بانک مرکزی به اقتصاد واقعی خواهد شد و در حال حاضر لذت بردن از نرخ بهره به طور بالقوه به عنوان کم به عنوان -0.75%.

0.25 درصد کمتر از نرخ بانک مرکزی اتحادیۀ اروپا اتهامات در سپرده های بانک ها در فرانکفورت تفاوت نشان دهنده موثر یارانه به سیستم مالی است.

“ما در حال ساخت در دسترس به تمام شرکت با تمرکز بر کوچک و متوسط شرکت های عظیم بهره این معنی است که در نرخ های ترجیحی و در مقادیر قابل توجهی” لاگارد گفت.

و بانک مرکزی اروپا خواهد شد شمع اضافی 120 میلیارد یورو ($135 میلیارد دلار) از “کاهش کمی” (QE) خرید دارایی ها در این سال در بالای آن در حال حاضر 20 میلیارد دلار در هر ماه.

تزریق پول به اقتصاد طرح شامل “مشارکت قوی از بخش خصوصی” بانک مرکزی اروپا گفت: به عنوان اتاق به خرید اوراق بدهی در حالی که احترام به خود تحمیل محدودیت رشد کرده است ،

اما لاگارد افزود که دولت به احتمال زیاد موضوع بدهی بیشتر به سوخت هر اقتصادی مداخلات آزاد بانک مرکزی اروپا دست به خرید اوراق قرضه بیشتر.

در بالای پولی اقدامات بانک مرکزی اروپا نظارت بانکی بازوی گفت: این امر اجازه می دهد بانک ها به اجرا کردن برخی از سرمایه بافر آنها باید ساخت تا در زمان خوب به آب و بحران و لذت بردن از انعطاف پذیری بیشتری در ترکیب خود نیاز به سرمایه.

در همین حال بانک مرکزی توزیع با آنچه انتظار می رود بسیاری شده اند صرفا نمادین کاهش نرخ بهره فقط 0.1 یا 0.2 درصد است.

ایالات متحده فدرال رزرو در هفته گذشته و بانک مرکزی انگلستان در روز سه شنبه, مارس 10, حال فضا به کاهش نرخ بهره توسط نیم درصد هر یک به سهولت شرایط مالی.

دولت در قلاب

لاگارد دوباره تصریح کرد بانک مرکزی اروپا دیرینه تماس در دولت به انجام بیشتر با قدرت مالی خود را به حفاظت از اقتصاد منطقه یورو.

در یک کنفرانس تلفنی روز سه شنبه با سران دولت سابق صندوق بین المللی پول سر “درو مقایسه با بحران های گذشته” مانند بحران مالی 2008 و یک منبع اروپایی گفت: Agence France-Presse.

مانند گذشته محاکمه شدند با غلبه بر بانک مرکزی و دولت کاری در کنسرت.

اتحادیه اروپا تا کنون بسیج تا 25 میلیارد یورو برای کمک به کشورهای عضو در حالی که ایتالیا اعلام کرد از 25 میلیارد یورو برای حمایت از اقتصاد آن است.

عطف به ایتالیا را ترک که در آن کل کشور است که در مستند لاگارد گفت: بانک مرکزی اروپا محرک افزایش می کوسن ،

“بانک ایتالیایی, ایتالیایی, خانواده شرکت خواهد بود به طور کامل بهره مند و واجد شرایط به تمام ابزار” پرده برداری کرد روز پنج شنبه او گفت:. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de