شیکاگو مقامات را تهدید می کند, دستگیری بیش از, اجرا می شود, دوچرخه سواری, بازی بسکتبال میان COVID-19 همه گیر

شیکاگو شهردار گفت که ساکنان نباید رفتن طولانی اجرا می شود و یا دوچرخه سواری در میان COVID-19 pandemic, به عنوان او و پلیس شهر سرپرست تهدید مردم با دستگیری اگر آنها را نقض یک دولت دستور.

فرماندار ایلینویز J. B. پریتزکر گفته ساکنان دولت در هفته گذشته به ماندن در خانه با استثنا برای سفر, ملزومات مانند مواد غذایی و دارو.

لری Lightfoot, شهردار از دولت بزرگترین شهرستان, گفته ساکنان اجتماعی فاصله بسیار مهم است و تعداد زیادی از مردم در حال نقض دولت دستور به حفظ فاصله مناسب از دیگران است.

مردم شده اند در بازی بسکتبال و گروه های زیادی شده اند جمع آوری و در lakefront او گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی.

“این وضعیت مرگبار جدی است و ما باید آن را به طور جدی همه ما و ما به شما نیاز به آن را به طور جدی.”

مردم نادیده گرفتن اجتماعی فاصله دستورالعمل تاسیس مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری منجر به شیکاگو از دست دادن زمین خود را در برابر جدید CCP ویروس شهردار گفت.

Epoch Times Photo
یک افسر پلیس مراحل یک اتوبوس در حلقه منطقه کسب و کار در طول یک ساعت یک عجله در شیکاگو, ایلینوی در مارس 20, 2020. (اسکات اولسون/گتی ایماژ)

بار عصر اشاره به رمان کروناویروس که باعث بیماری COVID-19 به عنوان CCP virus چرا که حزب کمونیست چین را coverup و سوء مدیریت مجاز ویروس به گسترش در سراسر چین و ایجاد یک جهانی همه گیر.

مردم ورزش می تواند در انتخابات گفت: اما نیاز به حفظ فاصله اجتماعی تعریف شده توسط مقامات فدرال به عنوان حداقل شش فوت از دیگران است.

“شما نمی تواند در طولانی دوچرخه سواری, پیاده روی در امتداد lakefront که در آن شما در حال رفتن به تجمع تعداد زیادی از افراد دیگر است. همین امر در محله پارک ها و به خصوص زمین های بازی. زمین های بازی تحت رژیم صهیونیستی است. پریتزکر را در حال تعطیل مردمی. لطفا شما باید رعایت نظم. تحت هیچ شرایطی شما مجاز به جمع,” Lightfoot گفت.

“خارج است برای یک مهلت کوتاه برای 5Ks. من نمی تواند به اندازه کافی تاکید است که ما پایبند به قوانین است.”

اگر مردم نمی رعایت نظم شیکاگو افسران پلیس مستقر خواهد شد به تعطیل تجمعات و در نهایت پارک ها در شهر و lakefront. مقامات همچنین تهدید به اقدامات تنبیهی علیه افراد است.

Epoch Times Photo
عمدتا خالی, خیابان, در, شیکاگو, ایلینوی در 21 مارس سال 2020 است. (کمیل Krzaczynski/خبرگزاری گتی ایماژ)

“این آخرین چیزی است که من می خواهم به انجام به عنوان شهردار. اما اشتباه نکنید: اگر مردم را در این راه جدی است که در آن آنها باید از من دریغ به جلو و هر اهرم در اختیار من به زور انطباق در صورت لزوم” Lightfoot گفت.

“این منظور است که قابل اجرا توسط قانون است. ما قصد داریم به شما یک اندرز. و اگر شما لازم نیست به نوبه خود حق دور و سر خانه و سپس شما در حال رفتن به استناد. و اگر بدتر آره ما شما را به زندان. من امیدوارم که آن را نمی کند به آمده است که من امیدوارم که من لازم نیست که برای خاموش کردن lakefront و تعطیل تمام پارک اما من خواهد شد.”

“بهداشت عمومی سفارشات … نه مشاوره. آنها یک ماموریت داریم. … اگر شما را نقض و آن را منوط به استناد خوب تا $500. و اگر شما همچنان به نقض آن شما خواهد بود موضوع را به جسمی بازداشت” اضافه شده چارلی بک موقت سرپرست پلیس.

دکتر آلیسون Arwady کمیسر شهر وزارت بهداشت گفت: دستور به معنای پهن کردن منحنی یک اصطلاح است که به معنی کشش دوره از زمان که در آن جدید COVID-19 عفونت را در محل سعی کنید برای جلوگیری از قریب به اتفاق از یک منطقه را به سیستم بهداشت و درمان.

“ما لازم نیست که یک واکسن. ما لازم نیست که یک درمان است. شیکاگو دارای یک یک برای آمادگی. اما ما در حال برنامه ریزی برای برخی از املاک بدترین سناریو” Arwady گفت. “بعد از دو تا سه هفته خواهد بود که مهم ترین زمان برای انجام همه چیز ما می تواند به صاف که منحنی. انجام این چیزی است که ما را حفظ خواهد کرد و بیمارستان رفتن” او گفت:.

آزادی مطبوعات صادر شده توسط این شهرستان پس از کنفرانس مطبوعاتی گفت: ماموران را به تمرکز بر روی ارائه هشدارهای اما اگر لازم باشد آنها را موضوع استنادهای.

J.B. Pritzker
فرماندار ایلینویز J. B. پریتزکر, چپ, اعلام یک پناهگاه در محل قاعده برای مبارزه با گسترش COVID-19 طی یک کنفرانس خبری در شیکاگو در 20 مارس سال 2020 است. (چارلز رکس Arbogast/عکس از آسوشیتدپرس)

پریتزکر را سفارش

فرماندار سفارش (pdf) می گوید که مردم باید در خانه بماند به جز ضروری سفر.

اگر آنها در حال ترک محل اقامت خود ساکنان گفته شد که آنها باید “در تمام زمانها و تا آنجا که ممکن است منطقی” اجتماعی حفظ فاصله حداقل شش فوت از هر فرد دیگری.

عمومی و خصوصی تجمعات از هر تعداد از مردم اتفاق می افتد در خارج از خانواده ممنوع شد با چند استثنا.

یک نوع از سفر مجاز است “برای فعالیت در فضای باز.”

ساکنان می تواند “از طریق مثال و بدون محدودیت” راه رفتن, پیاده روی, دویدن یا دوچرخه سواری با توجه به سفارش. مردم می توانند به پارک های عمومی و باز کردن, هوای آزاد, مناطق تفریحی.

زمین بازی ممکن است افزایش گسترش COVID-19 و بنابراین دستور داد بسته شده است.

دنبال Zachary در توییتر: @zackstieber

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de