شهردار شیکاگو نشانه های اجرایی به منظور اجازه می دهد مهاجران غیر قانونی دسترسی به ویروس بودجه امداد

شهردار شیکاگو لری Lightfoot با صدور یک فرمان اجرایی مارس 7 اجازه می دهد مهاجران غیرقانونی و پناهندگان در شهر بدون در نظر گرفتن تولد کشور و یا تابعیت فعلی وضعیت دسترسی به امداد منافع میان CCP (دیروز) ویروس همه گیر.

این سفارش می گوید آن را “اطمینان حاصل شود که تمام Chicagoans باید عادلانه و دسترسی برابر به منافع و فرصت ها و خدمات ارائه شده توسط شهر” از جمله ارائه هر چیزی به عنوان امداد رسانی برای کمک به مبارزه با CCP ویروس همه گیر.

“منظور این است که بیش از فقط یک حکم رسمی آن است که یک بیانیه از ارزش های ما به عنوان یک شهرستان و به عنوان آمریکایی” Lightfoot در بیانیه ای گفت.

“پس از COVID-19 اول ما رسیده شهرستان آستان ما مشغول به کار در سراسر ساعت برای اطمینان از تمام ساکنان ما امن هستند و پشتیبانی از جمله ما جوامع مهاجر و پناهنده که در میان بیشتر در معرض تاثیر این بیماری همه گیر.”

“در اینجا در شیکاگو گفت:” ما همه در این با هم ” به این معنی است که در طول این بحران هیچ کس از چپ کردن و هیچ کس از پشت,” او گفت:.

مهاجران غیر قانونی که هیچ وضعیت حقوقی در ایالات متحده انجام معیارهای دولت برای بیمه بیکاری و یا دیگر کمک های اقتصادی و یا محرک چک به دولت فدرال ارسال به تمام ثبت نام مالیات دهندگان بخشی از 2 تریلیون دلار coronavirus امداد لایحه کنگره در ماه مارس ،

با توجه به ملی, بررسی حداقل 280,000 مهاجران غیر قانونی مشغول به کار بودند در ایلینوی در سال 2018 بر اساس یک WBEZ تجزیه و تحلیل داده های سرشماری. آنها عمدتا متمرکز در اطراف محراب در شهر شیکاگو است.

تحت نظم جدید مهاجران غیر قانونی خواهد بود قادر به دریافت مزایای از طریق شیکاگو مسکن کمک گرانت برنامه فراهم می کند امداد رسانی برای کمک به هزینه های مسکن با آن مواجه هستند آن نهفته فعلی CCP بحران است.

دانش آموزان نیز ارائه آنلاین غنی سازی منابع آموزشی از طریق مدارس عمومی شیکاگو و کسب و کارهای کوچک خواهد شد که دسترسی به 100 میلیون دلار شیکاگو کسب و کار کوچک تابآوری صندوق فراهم می کند امداد رسانی جریان نقدی برای هر کارآفرین از جمله مهاجر صاحبان کسب و کار.

مایکل رودریگز که به عنوان ارزیاب از 22 بخش در شیکاگو گفت: “این Chicagoans حیاتی اعضای جامعه که کار در صنایع مختلف و کمک به شهرستان بزرگ ما به رشد هر روز” و “اعضای خانواده و همکاران و همسایگان و دوستان.”

شیکاگو و ایلینوی در حال حاضر تحت یک ایالت در خانه بماند که صادر شد در 20 مارس حداقل تا مارس 30.

منظور مقرر تمام ساکنان خانه بمانند مگر اینکه سفر برای نیازهای ضروری و یا کسب و کار نیاز به کسب و کار مشغول است در فعالیت های ضروری به توقف همه فعالیت ها به جز حداقل عملیات اساسی.

با توجه به آخرین آمار منتشر شده رسمی در شهر شیکاگو سایت 5,511 موارد CCP ویروس تایید شده است در شیکاگو به عنوان از آوریل 7 و 13,549 در ایالت ایلینوی است. اکثر موارد شناخته شده در شیکاگو در افراد سنی 50-59 در حالی که اکثر مرگ و میر رخ داده است در افراد سالخورده 70 و یا بیش از.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de