شیکاگو زندان گزارش 450 CCP ویروس موارد در میان کارکنان زندانیان

برخی از 450 زندانیان و کارکنان باید آزمایش مثبت برای CCP ویروس در شیکاگو بزرگترین زندان شهرستان اصلاحات در انتخابات گفت: در 9 آوریل به نمایندگی از یک ملت بزرگترین شیوع بیماری تنفسی در یک سایت تا کنون در این بیماری همه گیر.

افزایش موارد در طبخ زندان شهرستان علائم آخرین عود COVID-19 در زندان و زندانها در شهرستانها عمده در سراسر ایالات متحده که در آن بازداشت شدگان اغلب زندگی در محله های نزدیک.

این وضعیت به دست آورد توجه ملی در اوایل این هفته هنگامی که زندانیان ارسال شده دستباف آیات شفاعت برای کمک در ویندوز از سلول های خود را مشرف به خیابان.

CORONAVIRUS-JAIL-USA
در میان CCP ویروس شیوع بیرونی طبخ زندان شهرستان در شیکاگو, ایلینوی در 9 آوریل سال 2020 است. (جیم Vondruska/فردا نیوز)

“کلانتر افسران و شهرستان های پزشکی حرفه ای به شدت کار round-the-clock برای مبارزه با بی سابقه جهانی coronavirus همه گیر” آشپز شهرستان کلانتر دفتر گفت: در یک بیانیه نوشته شده است در روز پنج شنبه.

آن اقدامات عبارتند از: باز کردن سایت 500 تخت “قرنطینه و مراقبت از تاسیسات” برای زندانیان تلاش برای حرکت به عنوان بسیاری از زندانیان که ممکن است از دو به تک سلول و باز شدن یک تست سایت در زندان است.

خط مقدم اعضای هیات بودند که برای بررسی تب در شروع هر شیفت و صادر تجهیزات حفاظتی اگر تعامل آنها با زندانیان با توجه به کلانتر.

در سراسر ایالات متحده بیش از 16600 نفر کشته شده اند از COVID-19 و 463,000 موارد مثبت تایید شده است با وجود بی سابقه “stay-at-home” سفارشات در اکثر متحده است.

JAIL-CHICAGO-VIRUS
نشانه شفاعت برای کمک به آویزان در یک پنجره در طبخ زندان شهرستان پیچیده در شیکاگو, Ill., در 9 آوریل سال 2020 است.(اسکات اولسون/گتی ایماژ)

در مونرو, واشنگتن, زندانیان حداقل امنیت زندان تخریب این تاسیسات در یک اعتراض در چهارشنبه شب پس از مقامات اعلام کرد که شش زندانی تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19 با توجه به واشنگتن وزارت اصلاحات است. دولت و پلیس محلی و اصلاحات افسران quelled اختلال در زندان 24 مایلی شمال شرقی سیاتل با استفاده از اسپری فلفل sting توپ و گلوله های لاستیکی به اصلاحات اداره گفت.

با وجود شواهدی که از گسترش این بیماری کاهش پیدا کرده است و در بزرگتر ایالات متحده جمعیت رویترز تحقیقات نشان داده است که زندان و محلی lockups گزارش کرده اند شتاب گسترش COVID-19 گرفته اند و متنوع با رویکرد حفاظت از زندانیان در خود را شارژ کنید.

هزاران نفر از زندانیان منتشر شده از بازداشت در برخی موارد با کمی و یا بدون غربالگری پزشکی برای تعیین اگر آنها ممکن است آلوده به CCP (دیروز) ویروس و خطر گسترش آن به جامعه رویترز یافت.

ایالات متحده دادستان کل ویلیام بر اعلام روز جمعه که اداره فدرال زندانها بود در مواجهه با شرایط اضطراری که باعث شده بود این سازمان شروع به انتشار بیشتر زندانیان در خارج از زندان و به خانه بردهاند.

توسط Dan Whitcomb

عصر بار ستاد کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im