ALEXANDRIA, Va. (AP) — تحلیلگر اطلاعاتی سابق چلسی منینگ دوباره درخواست یک قاضی به او اجازه خروج از زندان است.

در یک حرکت ظ روز شنبه در دادگاه فدرال در اسکندریه منینگ وکلا استدلال می کنند که منینگ نشان داده در طول 11 ماه حبس که او را نمی توان وادار به شهادت قبل از هیئت منصفه.

منینگ شده است و در زندان پس ممکن است برای امتناع از شهادت قبل از هیئت منصفه بررسی Wikileaks. او صرف اضافی دو ماه در زندان پیش از آن در سال 2019 برای امتناع از شهادت به جدا هیئت منصفه.

منینگ می تواند یکی دیگر از هفت ماه از زمان زندان مگر اینکه او موافق به شهادت. مدنی تحقیر استناد طراحی شده است به اجبار شهادت او. اما وکلا استدلال می کنند که زندان باید در حال حاضر پایان از او نشان داده است که اصول را نمی خواهد اجازه می دهد او را به همراهی.

دادستان فدرال را حفظ کرده اند که منینگ به راحتی می توانید اثر خود را انتشار مطابق با هیئت منصفه حکم. آنها می گویند او همان وظیفه به ارائه شهادت است که همه شهروندان در صورت.

یک جلسه در منینگ را درخواست نشده است برنامه ریزی شده است.

منینگ نیز به دنبال رهایی از بیش از 250.000 دلار جریمه که در حال اعمال شده در نرخ از $1000 در روز برای او امتناع از شهادت. وکیل او می گویند که منینگ هیچ قدرت درآمد برای دیدار با این نوع جریمه و قصد دارد او را به نوشتن زندگینامه شده اند مختل او را حبس و ساخته شده است یک پروژه کتاب کمتر از نظر مالی قابل دوام.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im