لامپ کم مصرف چشم سپتامبر بازگشت تغییرات خاکستری در قالب جام

در لیگ فوتبال کانادا در حال حرکت است به دور از سنتی آن خاکستری, جام, جشنواره, فرمت, در حالی که آن را نیز امیدوار به بازگشت در ماه سپتامبر به منظور نجات یک فصل زده توسط COVID-19 بیماری همه گیر.

در بیانیه ای ارسال به فصل دارندگان بلیط در سراسر کشور در روز چهارشنبه بعد از ظهر لیگ اعلام کرد رجینا دیگر خواهد بود میزبانی 2020 خاکستری جام بازی. باید کوتاه فصل را با قهرمانی بازی خواهد شد که توسط این تیم که واجد شرایط برای Grey Cup بازی و بهترین ها را به طور منظم فصل رکورد.

“این تمام نه CFL تیم یک شات در میزبانی خاکستری جام در این بی سابقه ای در سال” کمیسر سفت Ambrosie گفت.

لیگ نیز با توجه به حرکت, خاکستری, جام — معمولا بازی های برگزار شده در نوامبر — دسامبر به عنوان آن را به بررسی هر گزینه ای را برای بازی به عنوان بسیاری از بازی ها که ممکن است در این فصل است.

این همچنین بدان معنی رجینا در حال حاضر اعطا شده است 2022 خاکستری جام بازی در حالی که همیلتون برگزار خواهد شد عنوان بازی در 2021.

“این طرح به صورت خاکستری در جام حذفی در سال 2021 بدون تغییر باقی می ماند. همیلتون ببر-Cats برگزار خواهد شد برای اولین بار در 25 سال” Ambrosie گفت.

“به ما هواداران در ساسکاچوان ما نگاه به جلو به یک بار دیگر جشن شور و شوق خود را برای لامپ کم مصرف با یک خاکستری جام بازی و جشنواره فقط کمی پایین جاده ها است.”

این همه می آید در برابر یک پس زمینه از لیگ درخواست دولت فدرال برای تا $150 میلیون دلار در کمک های مالی — $30 میلیون خواسته شده است برای کمک فوری و 120 میلیون دلار درخواست شده است و باید در لیگ یک فصل در همه.

سازمان دیده بان | لیگ ‘بسیار در معرض خطر’ لامپ کم مصرف کمیسر مجلس می گوید:

شهادت قبل از مجلس عوام ایستاده کمیته امور مالی در پنجشنبه لامپ کم مصرف کمیسر سفت Ambrosie اظهار داشت: لیگ می تواند نیاز به 150 میلیون دلار از دولت فدرال اگر فصل خود را محو میشود با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر. 4:47

Eyeing یک سپتامبر شروع

برای اینکه آیا یا نه یک فصل خواهد شد در واقع رخ می دهد که همچنان یک علامت سوال بزرگ در این نقطه, اما Ambrosie گفت: باید در کوتاه فصل را در محل آن را شروع در ماه سپتامبر در اولین.

“دلایل متعددی وجود دارد از جمله ادامه محدودیت در مجامع سفر و عبور از مرز. قابل توجه چندین استان ها و شهرداری ها در حال حاضر تصمیم به منع تا سپتامبر. 1 تمام رویدادهای ورزشی شامل همایش بزرگ” Ambrosie گفت: در یک نسخه.

در حالی که وجود دارد این است که خوشبینی محتاطانه از لامپ کم مصرف است که با قرار دادن بازیکن و ایمنی بالا هر چیز دیگری.

“ما می دانیم که وجود دارد مقدار زیادی از علاقه در این که آیا ممکن است ما در بازی با یا بدون فن یا اجتماعی فاصله قوانین در محل” Ambrosie گفت.

“ما در حال بررسی تمام امکانات با امنیت عمومی و زنده ماندن مالی داشته باشید. آن را فقط بیش از حد به زودی به حدس و گمان در مورد آنچه بازگشت به بازی در ماه سپتامبر ممکن است مانند نگاه.”

لیگ است و آن را بسیار روشن در بیانیه خود که در حالی که آن چشم سپتامبر بازگشت یکی دیگر شوم سناریو باقی مانده است.

“لغو نجومی نیز امکان پذیر است. دوباره آن را بیش از حد به زودی به مطمئن شوید که تماس در این مرحله” Ambrosie گفت.

سازمان دیده بان | چگونه به فاصله فیزیکی در موقعیت های پیچیده:

فیزیکی فاصله کاملا تغییر کرده ما چگونه معاشرت. اما هنوز هم وجود دارد برخی از حالات که در آن آن را دشوار است به محدود کردن ما تماس فیزیکی با دیگران است. در اینجا این است که چگونه به بهترین آنها را حرکت. 3:23

زمین نشستن کامل هواپیما اطلس لغو

یکی از خیمه رویدادهای نجومی لغو شده است. تورنتو Argonauts و ساسکاچوان Roughriders شد تا برای بازی در یک فصل به طور منظم بازی برنامه ریزی شده در هالیفاکس در جولای 25.

اما روز چهارشنبه لامپ کم مصرف گفت: همه گیر و عدم اطمینان وجود دارد که مجبور است بازی لغو شود.

“تنها چیزی عمیق تر از ما پشیمان است و عزم ما برای بازگشت به آتلانتیک کانادا. این درد ما این است که این بیماری همه گیر است جلوگیری ما از نشان دادن دوستان ما در نوا اسکوشیا در فرد چقدر غمگین ما توسط بی معنی تراژدی آنها مجبور به تحمل و چقدر ما خود را تحسین قدرت” Ambrosie گفت.

لیگ خواهد بود رسیدن به طرفداران به طور مستقیم که خریداری بلیط. این بازی یک sellout.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de