مرکز گام به عایق هند Inc

دهلی نو: با این مستند در چین ناشی مرگبار coronavirus گرفتن طولانی مدت وزیر دارایی Nirmala Sitharaman روز سه شنبه گفت که دولت با اعلام احتمالی اقدامات پس از ارزیابی تاثیر این بیماری همه گیر در اقتصاد هند.

در این ملاقات وزیر صنعت نمایندگان را برای بررسی وضعیت پس نگرانی مطرح شد در مورد آینده نگر کمبود برخی کالاها و حاصل افزایش قیمت ها پس از واردات از چین متوقف شد بعد از شیوع بیماری همه گیر در کشور همسایه.

پرداختن رسانه ها افراد بعد Ms Sitharaman گفت: او را برگزاری یک جلسه با secretaires مختلف وزارتخانه در روز چهارشنبه و اعلام مراحل را برای مقابله با (ظهور) وضعیت در مشورت با نخست وزیر ،
صنعت بدن هشدار به دولت در مورد تاثیر اختلال در زنجیره تامین در اقتصاد هند که-se رشد سالانه در حال حاضر آهسته به 10 سال کم در پنج درصد است.

“ما مطلع شدند که این امکان وجود دارد که از افزایش قیمت ها با توجه به تغییر و واردات مواد اولیه از چین به خاورمیانه و یا اروپا. تقریبا تمام صنعت بدن هشدار داده اند ما در مورد افزایش قیمت ها در گیاهان و ماشین آلات پتروشیمی به دلیل تراکم در شرق هند بنادر” گفت: منبع.

وزیر اما رد هر گونه نگرانی در مورد افزایش قیمت. “وجود دارد هیچ نگرانی در مورد افزایش قیمت تا کنون با توجه به کروناویروس است و خیلی زود به بحث در مورد تاثیر Covid-19 شیوع در را در هند ابتکار” او گفت:.

Ms Sitharaman همچنین گزارش را رد کرده و از کمبود دارو یا تجهیزات پزشکی. “اما وجود دارد می تواند برخی از اختلال در تامین و نگرانی های ابراز شده توسط نماینده داروسازی خورشیدی و صنایع شیمیایی است.”

هند داروسازی داد (IPA) دبیر Sudarshan Jain به نام وضعیت تیره و تار و گفت که صنعت داروسازی کافی سهام از ماده فعال دارویی (APIs) تنها برای سه ماه.

چین اختصاص 67.56 درصد از کل واردات عمده مواد مخدر استفاده می شود که برای ساخت دارو در کشور است.

بسیاری از صنعت است که به دنبال یک کاهش در دوره قرنطینه برای مردم و محموله که از چین است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de