مرکز ذخایر شغل در J&K برای مساکن پس از خشم بیش از آوریل 1 سفارش

دهلی نو: دولت مرکزی اصلاح آن دو روز سفارش و متعلق به همه مشاغل در جامو و کشمیر برای مساکن از قلمرو اتحادیه — افرادی که در آنجا اقامت برای حداقل 15 سال.

روز چهارشنبه در حالی که تخمگذار قوانین برای مساکن دولت تا به حال محفوظ شغل تا گروه 4 تنها.

اما بعد عصبانی واکنش های محلی و احزاب سیاسی یک روزنامه اصلاح, اطلاع رسانی — با عنوان جامو و کشمیر ساماندهی (اقتباس از قوانین ایالتی) سفارش-2020 — که از قرار معلوم در شب جمعه, رزرو شغل برای مساکن از دانشگاه تهران تشکیل شد و در اکتبر سال گذشته پس از مرکز انصراف ویژه وضعیت سابق دولت و اعلام آن انشعاب.

“هر کسی که برآورده شرایط زیر باید یک اقامتگاه قلمرو اتحادیه جامو و کشمیر برای اهداف انتصاب به هر پست تحت قلمرو اتحادیه جامو و کشمیر” تجدید نظر اطلاع رسانی گفت.

“….هیچ فرد باید واجد شرایط برای انتصاب به هر پست مگر اینکه او یک اقامتگاه قلمرو اتحادیه جامو و کشمیر” اصلاح جامو و کشمیر خدمات ملکی (تمرکز زدایی و استخدام) عمل می کنند که بخشی از اطلاع رسانی گفت.

در مارس 1, اطلاع رسانی, این شغل شدند محفوظ است تنها تا گروه 4 در دولت است که معادل رتبه پاسبان در پلیس طرز سخن گفتن و چند tasking کارکنان در ادارات دولتی.

تحت اقامتگاه قانون هر کسی که اقامت برای 15 سال در جامو و کشمیر و یا مطالعه کرده است و به هفت سال و به نظر می رسد در کلاس 10 و کلاس 12 امتحانات در یک موسسه آموزشی واقع در قلمرو اتحادیه یک اقامتگاه است.

هر کسی که ثبت شده است به عنوان یک مهاجر توسط امداد رسانی و توانبخشی کمیسر (مهاجران) را نیز تلقی می شود به یک اقامتگاه است. کودکان از همه-هند خدمات پرسنلی که خدمت کرده اند وجود دارد به مدت 10 سال نیز تحت دسته.

دیگران که می تواند تلقی شود یک اقامتگاه شامل کودکان از آن مقامات دولت مرکزی همه-هند خدمات افسران مقامات PSU و مستقل از دولت مرکزی بخش دولتی و بانک ها و مقامات قانونی نهادهای مرکزی دانشگاه مسئولان و کسانی که از به رسمیت شناخته موسسات تحقیقاتی از دولت مرکزی که خدمت کرده اند در جامو و کشمیر برای 10 سال.

فرزندان کسانی که تحقق هر یک از شرایط و یا کودکان از جمله ساکنان جامو و کشمیر که اقامت در خارج از قلمرو اتحادیه در ارتباط با اشتغال خود و یا کسب و کار یا حرفه ای دیگر و یا دلایل فنی و حرفه ای, اما پدر و مادر خود را تحقق هر یک از شرایط ارائه شده در زیر بخش نیز در نظر گرفته مساکن اطلاع رسانی گفت.

این حرکت تا به حال برانگيخته یک واکنش شدید از احزاب سیاسی از جمله به تازگی شکل گرفته جامو و کشمیر Apni که تا به حال ملاقات کرد نارندرا نخست وزیر و وزیر Amit Shah ماه گذشته.

این حزب تا به حال سوال از زمان سفارش و گفت: این مایه تاسف است که این مهم سفارش صادر شد در زمانی که این کشور به مبارزه برای بقا خود و تحت سخت مستند برای متوقف کردن گسترش مرگبار coronavirus.

“بحث در مورد مشکوک زمان. در زمانی که تمام تلاش های ما و باید توجه متمرکز بر COVID شیوع دولت ورقه جدید در اقامتگاه قانون برای JK. توهین نشانه رفته است در آسیب هنگامی که ما می بینیم این قانون ارائه می دهد هیچ یک از حمایت های که وعده داده شده بود,” کنفرانس ملی معاون رئیس جمهور عمر عبدالله گفته بود در یک سری از توییت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im