مرکز نکات در بیشتر مستند تسهیلات بسته covid وضعیت

دهلی نو: یک روز قبل از یک میزبان از تسهیلات برای افزایش فعالیت های اقتصادی و پا زدن در میان سراسر کشور مستند, اتحادیه وزیر Prakash Javadekar گفت: بیشتر اقدامات امداد است اگر هند همچنان به مدیریت coronavirus بحران به خوبی این ادعا که “شما نمی تواند (باید) مستند به طور دائم”.

در مصاحبه با PTI اطلاعات و رادیو و تلویزیون وزیر نیز به طور کامل رعایت نخست وزیر نارندرا مودی به درخواست مردم برای ماندن هر کجا که هستند در میان یک ردیف بیش از بالا تصمیم دولت برای ارسال اتوبوس به کوتا در راجستان به دانش آموزان گیر وجود دارد.

“من نمی خواهد به هر حادثه خاص, اما اجازه دهید من آن را روشن است که نخست وزیر صحبت کرده است در مورد افراد در مواجهه با مشکلات زمانی که آنها دور از خانه. او توصیه کرده است آنها را به ماندن هر کجا که شما هستند. که نقطه واقعی او گفت:” وقتی پرسیده شد که در مورد این حادثه.

بیهار وزیر Nitish Kumar دهکدهای اعتراض به توسعه گفت: آن را در برابر روح مستند و برخی از رهبران اپوزیسیون باید سوال که چرا پس از آن دولت مرکزی است نه مقررات برای رشته کارگران مهاجر برای بازگشت به خانه های خود.

“سیاست ما این است که ماندن هر کجا که شما هستند و کمک به یکدیگر” Javadekar گفت که مودی به درخواست تجدید نظر در این زمینه باید رعایت شود 100 درصد است.

یک عضو از گروه وزیران برای نظارت بر اقدامات برای مبارزه با این بیماری همه گیر او گفت: بر خلاف رهبران برخی از کشورهای دیگر که “اشتباه” بین گزینه های خاموش کردن و اجازه دادن به فعالیت های اقتصادی تا ساعت مودی است “نه در دو ذهن” در مورد راه رو به جلو و می داند چه چیزی مورد نیاز برای انجام شود و هنگامی که.

“او به ندای مستند در زمان مناسب و در حال حاضر تا حدی اجازه می دهد فعالیت های اقتصادی در حالی که این مستند همچنان ادامه دارد. با چنین یک (بزرگ) جمعیت ما موفق شده اند اگر این همچنان ما را بیشتر تسکین,” او گفت:.

در حالی که این تسهیلات با شروع از آوریل 20 درجه اول با هدف تقویت روستایی اقتصاد Javadekar ابراز اطمینان کرد که فعالیت های اقتصادی شروع خواهد شد و در شهرستانها نیز “دیر یا زود”.

“این مستند با موفقیت انجام شده است. جهان است و ستایش از آن به دلیل این است که راه برای مبارزه با کروناویروس. اما حتی پس از این شما نمی تواند (باید) مستند به طور دائم. آن را مورد نیاز برای شروع فعالیت های اقتصادی.

“جهان دیده است که در چنین یک بیماری همه گیر در کشور است که موجب صرفه جویی در زندگی در واقع پس از آن بهتر می شود… ما باید زندگی را نجات داد و در همان زمان ما باید شروع به فعالیت های اقتصادی. به این منظور نخست وزیر است تا حدی باز فعالیت های اقتصادی,” او گفت:.

به یک سوال در مورد راهول گاندی ادعا می کنند که مستند است و نه یک راه حل برای این بیماری همه گیر او در زمان حفاری در او گفت که کنگره رهبر باید “بیشتر معلومات” در مورد COVID-19 بیش از دیگران است.

“جهان ستایش هند به موقع مستند و اجرای خوب. در مقایسه با آنچه که ما شاهد در کشورهای غربی ما انجام می دهند خیلی بهتر است” این رهبر ارشد بی جی پی گفت: در اشاره آشکار به هزاران مرگ و میر در کشورهای توسعه یافته مانند آمریکا و فرانسه و ایتالیا.

تلفات با توجه به COVID-19 در هند بود که در 507 و تعداد موارد در 15,712 روز یکشنبه با توجه به اتحادیه های وزارت بهداشت.

نخست وزیر Javadekar گفت: نگهداری یک چشم مشتاق در COVID گسترش خارج از هند حتی زمانی که وجود دارد نه تنها یک مورد در اینجا و خود را بگویید کابینه همکاران در مورد آن خطر بالقوه و جدی.

هند در حال حاضر دارای 700 COVID-19 بیمارستان بیش از یک لاخ جداسازی تخت بیش از 11,000 ويژه برای coronavirus بیماران را آغاز کرده است و تولید تجهیزات حفاظت شخصی (PPE), rapid test, کیت و ماسک است که آن را نه قبل او اضافه شده است.

این اتحادیه گفت: بخشی از سرگیری فعالیت های اقتصادی از جمله کشاورزی کار مربوط به شیلات و لبنی آثار علاوه بر صنایع فعال در مناطق روستایی تحت تجویز راهنمای خوبی خواهد بود کمک به اقتصاد روستایی است.

کار تحت MNREGA (مهاتما گاندی ملی روستایی تضمین اشتغال عمل می کنند) نیز شروع به او اشاره کرد و اضافه کرد که بیش از 13 کرور خانواده بهره مند خواهند شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im