شهر سبو زندان گزارش 63 جدید عفونت ویروس

CEBU CITY JAIL. The Cebu City Jail has the most number of coronavirus infections among Philippine jails. Photo by Gelo Litonjua/Rappler

سبو (شهر زندان است. این سبو زندان شهرستان دارای بیشترین تعداد coronavirus عفونت در میان فیلیپین برگزار شود. عکس Gelo Litonjua/Rappler

شهر سبو, فیلیپین – 63 افرادی که آزمایش مثبت برای coronavirus چهار شنبه, مارس 25 در سبو سیتی زندان بودند تمام موارد جدید در این شهرستان در بخش بهداشت و درمان گفت: در Facebook post.

با توجه به سبو (شهر) وزارت بهداشت آن موارد جدید در زندان شهرستان مطرح شده به 210 به COVID-19 بيمار در زندان است. وزارت بهداشت مشخص نیست که چگونه بسیاری از در آن شمارش شد و زندانیان و چگونه بسیاری از آنها در زندان به کارکنان.

همسایه مندو سیتی زندان نیز گزارش اول خود را coronavirus مورد سهشنبه, مارس 24. (بخوانید: مندو سیتی زندانی زندان تست مثبت برای coronavirus)

به دلیل ازدحام در داخل زندان محل مستعد ابتلا به شیوع بیماری های ویروسی. سازمان های حمایتی هستند و خواستار آزادی افراد مسن و بیمار بیماران برای کاهش خطر آلوده کردن زندانیان با شرایط از پیش موجود و به آزاد کردن فضا در بازداشتگاه. (بخوانید: DOJ: آزادی های اولیه از بیمار, سالمند زندانیان دستور داد قبل از ویروس بحران)

این عفونت های جدید در سبو سیتی زندان نیز حساب برای همه تازگی شناسایی موارد در Central Visayas در روز شنبه.

جدید تعداد کل تایید coronavirus موارد در منطقه عبارتند از:

  • Bohol 1
  • سبو, 3
  • Negros Oriental, 4
  • سبو (شهر) 412
  • Lapu-Lapu City 28
  • مندو سیتی, 11

مجموع: 459

تعداد کل مرگ و میر در منطقه است, در 10, در حالی که 25 نفر دیگر بازیافت.

وزارت بهداشت, Central Visayas گفت: در یک یادداشت که اعداد تا به حال به تنظیم کردن 1 مورد تایید شده در سبو (شهر) از کل در روز جمعه با توجه به رمزگذاری خطا توسط یک تکنسین آزمایشگاه.

اصلاح در حال حاضر در امروز در مجموع 459 مورد تأیید.

دکتر جیمی Bernadas مدیر DOH-7 گفت: در پرداختن به موضوع اختلاف از شماره های محلی بودن اختصاص هنوز در روزانه و اطلاعیه ها توسط DOH-7.

“در آن آمده است به ما توجه است که اعداد ذکر شده محلی ما leadres و چهره های ملی گاهی اوقات مطابقت ندارد آمار رسمی از DOH Central Visayas,” Bernadas گفت: در این بیانیه است.

اغلب دفاتر منطقه ای بهداشت و درمان و دولت های محلی واحد خود را اعلام اعتبار آمار و ارقام به مردم قبل از آنها اختصاص و آشتی با خمیر بازی در مانیل.

Bernadas بستری اختلاف بین DOH-7 داده است که منتشر شده به صورت محلی و دفتر مرکزی در مانیل.

“ما می خواهیم برای اطمینان از عموم مردم که در منطقه ای شماره های ثبت شده در کشور آمار و ارقام اما نه در زمان واقعی” Bernadas گفت. “ما در حال حاضر ایجاد یک سیستم برای بهبود و کوتاه شدن تاخیر از انتشار ما منطقه ای آمار و ارقام و بازتابی از چهره هایی ملی شماره. ما از شما برای صبر و درک” او اضافه شده است.

به دلیل افزایش تعداد سبو (شهر) و سبو استان تلقی شده است “در معرض خطر” مناطق توسط Inter-Agency نیروی کار در بیماری های عفونی و در نتیجه تحمیل یک فرمت جامعه پیشرفته قرنطینه – یا مستند – در هر دو شهرستان و استان است. (بخوانید: سبو, Davao City, مناطق دیگر در VisMin در مستند تا زمانی که ممکن است 15)

Labella در حال حاضر preempted این اطلاعیه با گسترش شهر سبو را مستند تا زمانی که ممکن است 15.

در حالی که این مستند بیش از سبو استان شد و نامحدود به عنوان فرماندار گوئن گارسیا قرار نیست پایان-تاریخ سفارش.

Coronavirus موارد در سراسر کشور رسیده اند 7,294 با 494 مرگ و میر و 792 بهبود به عنوان روز شنبه, مارس 25. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de