CDC خواستار علیه تجمعات بیش از 50 نفر

این بررسی مرفولوژیکی مورفولوژی به نمایش گذاشته شده توسط 2019 رمان Coronavirus (2019-nCoV) که مشخص شد به علت شیوع بیماری تنفسی برای اولین بار شناسایی شده در ووهان چین دیده می شود در یک تصویر منتشر شده توسط مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) در آتلانتا Jan. 29, 2020. (Alissa اکرت MS; دن هیگینز MAM/CDC/جزوه طریق رادیو فردا)

آمریکا CDC اعلام کرد دستورالعمل جدید یکشنبه شب بلافاصله موثر اجتماعی, حوادث, درخواست آمریکایی ها برای “لغو و یا به تعویق انداختن” در گردهمایی با بیش از 50 نفر برای بعد از هشت هفته.

“مراسم بزرگ و تجمع جرم می تواند کمک به گسترش COVID-19 در ایالات متحده از طریق مسافران که حضور در این مراسم و معرفی ویروس به جامعه جدید اعلام این خبر گفت:.

آن ذکر شده زیر اجتماعی, حوادث برنامه ریزی شده توسط سازمان ها و جوامع یا افراد که در میان کسانی که ممکن است تحت تاثیر قرار: همایش ها و جشنواره ها, رژه, کنسرت, رویدادهای ورزشی, عروسی, و انواع دیگر از مجامع.

“این توصیه نمی شود روز به روز بهره برداری از سازمان ها از جمله مدارس و موسسات آموزش عالی و یا کسب و کار” CDC اضافه شده است.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه.

اکثریت قریب به اتفاق مردم بعد از بهبود از این ویروس جدید است. با توجه به سازمان بهداشت جهانی افراد مبتلا به بیماری خفیف بهبود می یابند در حدود دو هفته در حالی که کسانی که با شدیدتر بیماری ممکن است سه تا شش هفته بهبود می یابند.

رمان کروناویروس اولین ظهور در ووهان چین در اواخر سال 2019 قبل از آن به بیش از 100 کشور جهان است. سازمان های حقوق بشر را متهم به حزب کمونیست چین از درگیر شدن در یک پوشش برای پنهان کردن این درست است تعداد مرگ و میر و موارد نقض حقوق بشر به دست رژیم است.

جک فیلیپس کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im