CDC برنامه های گسترده COVID-19 بادي مطالعه در 25 مناطق شهری

مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری (CDC) برنامه های مطالعه در سراسر کشور تا 325,000 مردم برای پیگیری چگونه کروناویروس جدید در حال گسترش در سراسر کشور به سال آینده و فراتر از آن یک CDC سخنگوی و محققان انجام تلاش و گفتگو کرد.

CDC مطالعه انتظار می رود برای راه اندازی در ماه ژوئن یا جولای را تست نمونه از اهدا کنندگان خون در 25 مناطق شهری برای آنتی بادی ایجاد شده که سیستم ایمنی بدن مبارزه با کروناویروس گفت: دکتر مایکل Busch, مدیر غیر انتفاعی Vitalant موسسه تحقیقات.

Busch رهبری یک نسخه اولیه از مطالعه بودجه ملی قلب ریه و خون موسسه و موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی—که در حال تست اولین 36,000 نمونه.

CDC-بودجه بخش به طور رسمی اعلام کرد در این هفته خواهد گسترش دامنه و قاب زمان گرفتن نمونه بیش از 18 ماه برای دیدن چگونه آنتی بادی تکامل در طول زمان گفت: CDC سخنگوی کریستن Nordlund.

Vitalant غیر انتفاعی اجرا می شود که اهدای خون به مراکز و آزمون نمونه ها منجر خواهد شد تلاش گسترده نیز هست.

محققان با هدف انتشار نتایج در یک نورد اساس Nordlund گفت.

آنتی بادی مطالعات همچنین به عنوان شناخته شده سرمی پژوهش در نظر گرفته شده بسیار مهم است به درک که در آن شیوع در حال گسترش است و می تواند کمک راهنمای تصمیم گیری در محدودیت های مورد نیاز به آن داشته باشد.

CDC مطالعه نیز باید کمک به دانشمندان در درک بهتر این که آیا پاسخ ایمنی به COVID دیگر کم در طول زمان است.

رمان coronavirus آلوده حدود 1.5 میلیون نفر در ایالات متحده کشته و نزدیک به 90,000 با توجه به همشهری چوب خط حساب کردن.

CDC مطالعه را تست خون از 1000 اهدا کنندگان در هر یک از 25 مناطق مترو ماهانه برای 12 ماه. محققان خواهد شد و سپس تست خون از دیگر 25,000 اهدا کنندگان در 18 ماه خوانده شده را علامت. نمونه را از “منظم و نوع دوستانه مردم” آمده است که به اهدای خون Busch گفت.

‘احساس در معرض’

برخی از مقامات بهداشت عمومی شکایت کرده است که CDC است عقب مانده در تحقیق و راهنمایی برای دولت های محلی در تلاش برای مقابله با این بیماری همه گیر. “ما احساس در معرض در سطح محلی در نظر نمی دیدن که نوع طرح سازمان یافته از CDC” دکتر Matt Willis, بهداشت عمومی افسر مارین کانتی کالیفرنیا در مصاحبه ای گفت: هفته گذشته است.

اخبار مطالعه آورده ویلیس برخی از اطمینان. “بخشی از پاسخ ها و نتایج اولیه بهتر از هیچ چیز هنگامی که شما را به تصمیم گیری” است که می تواند بر زندگی او گفت: “زمانی که برای بازگشایی پارک ها و کسب و کار.

CDC را Nordlund گفت: مطالعه “نشان دهنده این است چگونه رهبران در سراسر دولت فدرال در حال کار مشترک با همکاران در دانشگاه و در اهدای خون و تست صنایع” برای نظارت بر COVID-19.

او افزود که اهداکنندگان خون نتایج را می توان با استفاده از CDC به فرم تخمین می زند در مورد گسترده تر مردم از طریق روش های آماری. “این انجام شده است با ویروس نیل غربی, Zika و دیگر در حال ظهور بیماری های عفونی,” او گفت:.

شش مناطق شهری در حال بررسی در پیشرو مطالعه هستند نیویورک و سیاتل منطقه خلیج سان فرانسیسکو و لس آنجلس و بوستون و مینیاپولیس گفت: دکتر گراهام سیمونز یکی دیگر از Vitalant محقق درگیر در این پروژه است. “در تمام احتمال” مرحله بعدی اضافه خواهد شد و میامی و آتلانتا, New Orleans, دالاس, St. Louis, شیکاگو, دنور و دیگران سیمونز گفت.

“ما باید سایت های انتخاب شده را به یک جغرافیایی گسترده توزیع در سراسر کشور” سیمونز گفت: از جمله سایت های با عفونت نرخ و یا مکان های که در آن نرخ ممکن است افزایش یابد.

پژوهشگران دانشگاه جان هاپکینز در یک 2019 کاغذ در بر داشت اهداکنندگان خون هستند که به طور نامتناسبی سالم همیشه ایده آل جمعیت برای پژوهش است.

CDC مطالعه ممکن است نه “تولید نتایج است که generalizable به مردم” توماس McDade یک محقق در دانشگاه نورث وسترن در مصاحبه ای گفت:.

هنوز هم می تواند “قابل ملاحظه ای اضافه کردن به درک ما از (COVID-19) عفونت, گفت:” دکتر سوزان فیلیپ معاون بهداشت افسر در سان فرانسیسکو وزارت بهداشت.

“از آن خواهد شد یک نمونه بزرگ اندازه از لحاظ جغرافیایی متنوع … و سریع به راه اندازی” فیلیپ اضافه شده است.

برخی از دولت های محلی خود را انجام داده اند خود را سرمی پژوهش است. نیویورک در مارس یافت می شود آنتی بادی در بیش از 20 درصد از حدود 3000 افراد مورد آزمایش نشان می دهد تعدادی از ساکنان در معرض ویروس در سخت ترین آمار دولت بسیار بالاتر از 355,000 که تست مثبت است.

هفته گذشته یک آنتی بادی مطالعه توسط شهر بوستون و بیمارستان عمومی ماساچوست در بر داشت 10 درصد از جمعیت بود COVID-19 آنتی بادی است. دولت اسپانیا زد یک مطالعه نشان می دهد قرار گرفتن در معرض در 5 درصد از مردم—نشان می دهد 10 برابر تعداد تایید موارد مثبت.

با نیک براون

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de