CDC گسترش ‘هیچ بادبان نظم” برای تمام کشتی های کروز تا 100 روز

مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) در روز پنج شنبه اعلام کرد آن است که گسترش یک “هیچ بادبان سفارش” برای تمام کشتی های کروز در میان CCP ویروس همه گیر.

“ما در حال کار با خط کروز صنعت به آدرس سلامت و ایمنی خدمه در دریا و همچنین جوامع اطراف آمریکا و کشتی کروز نقاط مطلب” CDC مدیر رابرت Redfield در بیانیه ای گفت.

“اقدامات ما در حال بدست گرفتن امروز به متوقف کردن گسترش COVID-19 لازم برای محافظت از آمریکایی ها و ما ادامه خواهد داد به ارائه مهم بهداشت عمومی ارشاد به صنعت برای محدود کردن اثرات COVID-19 در نیروی کار خود را در طول باقی مانده از این بیماری همه گیر.”

سفارش اول صادر شده در مارس 14 (pdf), توقف کشتی های کروز از عامل در آب در زیر ایالات متحده صلاحیت و مستلزم آن است که کشتی های کروز توسعه “به طور کامل پیاده سازی طرح پاسخ با محدود تکیه بر دولت های محلی و دولت فدرال حمایت می کند” به آدرس COVID-19 بیماری همه گیر.

این طرح نیاز به تایید شده توسط CDC و گارد ساحلی ایالات متحده آمریکا و شامل “نظارت از مسافران و خدمه پزشکی نمایش; آموزش خدمه در COVID-19 پیشگیری; [و] مدیریت و پاسخ به شیوع در هیئت مدیره است.”

با توجه به سفارش مسافران یا خدمه مجاز به پیاده در بنادر و یا ایستگاه مگر اینکه مجاز توسط USCG و نمی تواند سوار یا دوباره سوار یک کشتی کروز بدون USCG تصویب.

حدود 100 کشتی های کروز در حال حاضر در دریای خاموش ایالات متحده, East Coast, West Coast و سواحل خلیج فارس, برگزاری, در مجموع حدود 80,000 خدمه.

“علاوه بر این CDC آگاه است از 20 کشتی های کروز در بندر یا لنگرگاه در ایالات متحده شناخته شده و یا مشکوک به COVID-19 عفونت در میان خدمه که باقی می ماند پردازنده” CDC اعلام کرد.

آژانس گفت که حداقل 10 کشتی های کروز در هفته های اخیر گزارش داده اند که مردم را تایید کرد به CCP (دیروز) ویروس—همچنین شناخته شده به عنوان رمان coronavirus—و یا موارد علائم تنفسی آنفولانزا مانند بیماری است. این شامل کاستاریکا Magia, Costa Favolosa, افراد مشهور, گرفتگی, دیزنی, تعجب, Holland America زاندم و مشهور مرجان شاهزاده خانم.

CDC به ذکر است که حداقل 20 کشتی های کروز در بندر و یا لنگر در ایالات متحده در آب های شناخته شده و یا مورد مشکوک به CCP ویروس در میان خدمه که باقی می ماند پردازنده.

در مارس 13, کروز دریایی با خطوط بین المللی انجمن (CLIA) که اعضای آن شامل بیش از 95 درصد از جهانی کروز ظرفیت به طور داوطلبانه به حالت تعلیق کشتی کروز عملیات از بنادر ایالات متحده برای 30 روز. به طور مشابه, چند آستر کروز نیز به حالت تعلیق عملیات خود را به طور داوطلبانه.

گروه صنعت کار کرده است در بیماری و پاسخ برنامه ای برای کمک به جلوگیری از گسترش این ویروس در میان بین المللی خدمه هنوز در هیئت مدیره کشتی خود را در دریا.

“بدون بادبان سفارش” خواهد بود و در اثر تا COVID-19 ملی بهداشت عمومی اورژانس منقضی منظور این است که لغو و یا پس از 100 روز.

دنبال میمی در توییتر: @MimiNguyenLy

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im