CDC مدیر انتظار دارد 100,000 ویروس مرگ و میر در ایالات متحده در ماه ژوئن

مدیر مراکز کنترل و پیشگیری بیماری (CDC) رابرت Redfield گفت: آماری مدل های ردیابی توسط این سازمان نشان می دهد COVID-19 مرگ و میر در ایالات متحده آماده است به تصویب 100,000 علامت در عرض چند هفته.

“CDC آهنگ های 12 های مختلف مدل های پیش بینی ممکن است COVID-19 مرگ و میر در ایالات متحده” Redfield گفت: در یک صدای جیر جیر جمعه. “همانطور که از مه 11, همه, هوا و افزایش مرگ و میر در هفته های آینده و تجمعی در مجموع بیش از 100,000 ژوئن 1.”

تا کنون شیوع COVID-19 بیماری ناشی از حزب کمونیست چین (CCP) ویروس رمان coronavirus پدید آمده است که از ووهان چین در اواخر سال گذشته و جهانی شد همه گیر کشته شدن بیش از 87,500 آمریکایی جانز هاپکینز شمارش را نشان می دهد.

Redfield به اشتراک گذاشته شده لینک CDC اخیر COVID-19 مرگ پیش بینی که پیش بینی می کند که در مارس 30 تجمعی مرگ و میر خواهد رسید 105,605.

Epoch Times Photo
پیش بینی ها نشان تجمعی گزارش شده COVID-19 مرگ و میر پس از ماه فوریه و پیش بینی مرگ و میر برای چهار هفته در ایالات متحده است. (CDC)

CDC تخمین چند قابلیت بازیابی میکند. یکی این است که پیش بینی های متفاوت بر اساس مفروضات در مورد چگونه مردم سخت کوش هستند که در رعایت اجتماعی فاصله دستورالعمل. یکی دیگر این است که آمریکا با کم تعداد مرگ و میر گزارش شده به تاریخ بعید است برای دیدن یک افزایش سریع در هفته های آینده در حالی که کسانی که با تعداد زیاد مرگ و میر گزارش شده تا کنون “به احتمال زیاد برای دیدن قابل توجهی افزایش می دهد.”

پیش بینی شامل یک دولت توسط دولت تفکیک (pdf). یک گروه برآورد که کامپایل فردی پیش بینی به یکی از پیش بینی است که این تعداد از مجموع مرگ و میر در نیویورک, ملت COVID-19 کانون را بیش از 30000 تا پایان ماه.

Redfield را در این خبرنامه آمده است که بسیاری از کشورهای حرکت به سهولت مستند اقدامات است که باید پرتاب اقتصاد به سقوط در حالی که تلاش برای جلوگیری از شیوع بیماری است.

در این صورت از ویرانی اقتصادی که شامل سابقه کار زیان مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به دنبال تعادل ضروری صرفه جویی در زندگی می کند با حمایت از معیشت.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک رویداد در توسعه واکسن در روز جمعه که تقریبا در هر دولت اقداماتی را آغاز بازگشایی.

“مردم آمریکا در حال انجام یک کار فوق العاده ای از ادامه به اقدامات احتیاطی در حالی که در همان زمان مایل به شروع” او گفت:.

“و آنها شروع خواهد شد به رزومه کاری خود را به آمریکا راه زندگی” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “ما خواهد بود reigniting اقتصادی ما موتور,” او اضافه شده در حالی که “مراقبت از ما بیشتر آسیب پذیر است.”

در حالی که انتشار معیار برای “باز کردن امریکا دوباره” است که سه رویکرد مرحله به مرحله بر اساس توصیه های کارشناسان بهداشت عمومی کاخ سفید به سمت چپ تا حد زیادی تصمیم گیری در مورد بازگشایی دولت به استانداران است.

Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی هشدار داد کنگره در این هفته از “نیازی درد و رنج و مرگ” اگر متحده حرکت به بازگشایی بیش از حد ندارد ،

پیروی تام در توییتر: @OZImekTOM

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de