CDC اعلام کرد برای اولین بار ما در مورد کوروناویروس با ‘ناشناخته’ منشاء

مقامات بهداشتی اعلام کرد در فوریه. 26 که آخرین مورد تایید شده از COVID-19 در یک فرد در شمال کالیفرنیا ممکن است کشور در مورد انسان به انسان انتقال از یک منبع ناشناخته.

مراکز کنترل و پیشگیری بیماری در بیانیه ای گفت در شب چهارشنبه که بیمار هیچ منابع شناخته شده از قرار گرفتن در معرض مانند تماس نزدیک با تایید حامل ویروس.
آن اضافه شده است که فرد تا به حال “هیچ مربوط به سفر تاریخ” قبل از این مورد شناسایی شده از طریق بهداشت عمومی آمریکا سیستم.

“در این زمان بیمار قرار گرفتن در معرض ناشناخته است” آژانس گفت. “این امکان وجود دارد این می تواند یک نمونه از جامعه گسترش COVID-19 خواهد بود که اولین بار این اتفاق در ایالات متحده است. جامعه گسترش به معنی گسترش یک بیماری که منبع عفونت ناشناخته است.”

این سازمان افزود این امکان وجود دارد که فرد ممکن است “در معرض بازگشت مسافر بود که آلوده” و به روز رسانی خواهد شد به عنوان آنها دریافت اطلاعات بیشتر.

The California Department Of Public Health گفت که نام فردی است ساکن Solano County و دریافت مراقبت های پزشکی در دانشگاه UC Davis مرکز پزشکی در Sacramento County است.

یک ایمیل به دست آمده توسط دیویس شرکت از بیمارستان نشان داد که بیمار منتقل شده است UC Davis مرکز پزشکی به عنوان یک مشکوک به ویروس بیمار در فوریه. 19. اما CDC را بلافاصله تست بیمار به آنها متناسب نیست “موجود CDC معیارهای COVID-19.” به جای سی دی تست آغاز شد و چهار روز بعد در روز یکشنبه.

بیمارستان گفت که با توجه به اقدامات احتیاطی در محل قرار داده برای بیمار وجود دارد حداقل خطر برای بیماران و کارکنان در مرکز.

در صورت تایید این مورد جدید را برای اولین بار شناخته شده به عنوان مثال از انسان به انسان انتقال این ویروس در میان عموم مردم در ایالات متحده—چیزی مقامات بهداشت هشدار داد ممکن است رخ دهد.

دکتر نانسی r. schultze ، مدیر CDC مرکز ملی ایمن سازی و بیماری های تنفسی گفت: اوایل این هفته بود که “نه آنقدر یک سوال اگر این اتفاق خواهد افتاد کنه بلکه بیشتر یک سوال دقیقا در زمانی که این اتفاق خواهد افتاد و چگونه بسیاری از مردم در این کشور خواهد شد که بیماری شدید.”

مقامات در کالیفرنیا گفت که با وجود اعلام “خطر سلامت از رمان coronavirus به عموم مردم باقی می ماند در این زمان است.”

“در حالی که COVID-19 به بالا نرخ انتقال آن به پايين مرگ و مير” این گروه در بیانیه ای گفت:. “از داده های بین المللی ما باید از کسانی که تست مثبت برای COVID-19 حدود 80 درصد نه نمایشگاه نشانه های که نیاز به بستری شدن در بیمارستان.

“کالیفرنیا است که با دقت ارزیابی وضعیت آن را به عنوان تکامل می یابد” به آن اضافه شده است.

مورد نشانه 60 در ایالات متحده از جمله 42 که در بازگشت از الماس شاهزاده کشتی کروز که باقی مانده برگزار شد در سواحل یوکوهاما ژاپن و سه که تخلیه شدند از ووهان—کانون این ویروس در چین است.

CDC بیانیه می آید پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نام معاون رئیس جمهور مایک پنس به عنوان رهبر coronavirus نیروی کار. او گفت: “هر چه اتفاق می افتد. ما کاملا آماده شده است. ما آماده, مایل و قادر است.”

پنس در حال حاضر خواهد شد کار با بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر در “همه از دولت” تلاش برای هماهنگ کردن دولت coronavirus پاسخ.

وقتی پرسیده شد که در مورد به روز رسانی بر روی ممکن است واکسن مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ داد: “این واکسن در حال آمدن است همراه هست و ما فکر می کنم این چیزی است که ما می تواند نسبتا به سرعت.

“از 15 نفر [به قرارداد این ویروس] … هشت نفر از آنها بازگشته اند به خانه های خود را به ماندن در خانه های خود را تا زمانی که آنها به طور کامل بهبود یافتند. یکی در بیمارستان است. و پنج باید به طور کامل بهبود یافتند. و یکی از ما فکر می کنم در شکل بسیار خوبی,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im