CCP ویروس: به روز رسانی ما بستری پیش بینی در حال حاضر مطابقت ندارد واقعیت دوباره

مدل به روز شده پروژه های کمتری تخت بیمارستان مورد نیاز خواهد بود برای مقابله با CCP ویروس بیماری همه گیر در ایالات متحده است. اما این مدل هنوز هم مطابقت ندارد واقعیت نیز وجود دارد به طور کلی کمتر CCP ویروس بستری شدن در بیمارستان از این مدل فرض بر این در حال حاضر روز به روز نسخه منتشر شد.

مدل توسعه داده شد توسط دانشگاه واشنگتن موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی (IHME). این به روز رسانی قبلی از 1 آوریل پیش بینی کرد این کشور نیاز 120,000 به 430,000 تخت بیمارستان برای بیماران مبتلا به ویروس در آوریل 16, هنگامی که آن را نشان داد این بیماری همه گیر شد و به اوج.

آنلاین برخی از کارشناسان و رسانه ها از جمله Epoch Times با اشاره به پیش بینی نمی گیری تا به واقعیت انبوه اغراق بیمارستان ظرفیت مورد نیاز در اکثر متحده است.

پیش بینی ها مهم است چرا که نقطه اصلی از زمان دقیق دخالت دولت است به “صاف منحنی” از عفونت های جدید به طوری که سیستم بهداشت و درمان نیست و با غرق یک هجوم ناگهانی از بیماران. اگر دولت انتظار دارد که غیر واقعی تعداد بیماران کاهش اقدامات ممکن است بیش از حد. در واقع این مدل بارها و بارها اشاره شده توسط دکتر دبورا Birx پاسخ هماهنگ کننده کاخ سفید coronavirus نیروی کار در طول جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن روزانه جلسات مطبوعاتی در این بیماری همه گیر.

در روز 5 آوریل IHME به روز شده مدل آن کاهش اوج انتظار بیمارستان ظرفیت نیاز به در مورد 73,000-285,000 تخت در حالی که در حال حرکت از اوج به 15 آوریل است.

این مدل به روز شده هنوز در انتظار این کشور خواهد نیاز به تقریبا بین 8000 و 96,000 اضافی تخت بیمارستان در اوج این بیماری همه گیر.

اما این مدل دوباره موفق به مطابقت با واقعیت است.

در حال حاضر در مارس 5 از 18 متحده در دسترس روزانه بستری شدن در بیمارستان دیتا مدل چیست برآورد overshot برای 15 از آنها. حتی کم و محدود از مدل برآورد شد بیش از حد بالا برای 10 متحده است.

مدل های از دست رفته علامت اکثر فجیع در داکوتای شمالی که در آن هوا نیاز به 126-2076 تخت در مارس 5. در واقع دولت تنها گزارش 19 در حال حاضر در بیمارستان بستری با ویروس.

از سوی دیگر برای لوئیزیانا حتی مدل بالا محدود نمیشود بیمارستان ظرفیت نیاز دارد. دولت قرار بود به نیاز بین 834 و 1714 تخت بیمارستان در مارس 5. در واقع آن را در حال حاضر گزارش 1,803 بستری که در آن روز.

IHME نمی پاسخ به یک درخواست برای نظر.

CCP ویروس, همچنین شناخته شده به عنوان رمان coronavirus شکست در ووهان چین در اطراف نوامبر و اجازه داده شد به گسترش در سراسر جهان با توجه به coverup و سوء مدیریت توسط حزب کمونیست چین (CCP).

در ایالات متحده بیش از 360,000 باید آزمایش مثبت برای این ویروس و بیش از 11000 نفر از 7 آوریل.

تعقیب بستری اعداد

این کار آسان نیست برای پیدا کردن چگونه بسیاری از مردم در حال حاضر در بیمارستان بستری با این ویروس در سراسر کشور است. برخی از ایالت ها انتشار اطلاعات در وب سایت های خود را سلامت بخش است. برخی از آن به نظر می رسد تنها ارائه آن در جلسات مطبوعاتی و یا وقتی از شما خواسته. برخی تنها انتشار تجمعی تعداد از مردم تا کنون در بیمارستان بستری است, اما آن را نیز شامل بيماران در حال ترخيص يا مرگ. برخی متحده هشدار می دهند که داده ها ممکن است ناقص و یا لیست جدا کردن اعداد به صورت تایید شده و مشکوک CCP ویروس موارد است. برخی حتی نمی داده.

“این اطلاعات است که ما خواسته بیمارستان ها برای ارائه اما تعداد قابل توجهی از بیمارستان های ارائه شده در آن گفت:” باب ویتون سخنگوی میشیگان وزارت بهداشت و خدمات انسانی در یک ایمیل به بار عصر.

میشیگان یکی از بدترین ضربه متحده با بیش از 17000 ویروس موارد و بیش از 700 مرگ و میر.

غرب ویرجینیا نیز نمی داده اما در حال همکاری با دولت انجمن بیمارستان به ارائه آن گفت: Allison آدلر, سخنگوی دولت, وزارت بهداشت و, منابع انسانی از طریق ایمیل.

از اطلاعات موجود در این Epoch Times قادر به تخمین می زنند که به طور کلی ملی میزان بستری شدن حدود 20 درصد هر چند آن متفاوت است به طور قابل توجهی وزارت امور خارجه به دولت کمتر از 10 درصد به بیش از 30 درصد است.

با استفاده از این شکل بار عصر برآورد زمان بستری شمارش متحده با از دست رفته و یا اطلاعات کافی.

بر اساس این محاسبه وجود دارد بیش از 52,000 بستری با CCP ویروس در ایالات متحده در مارس 5.

به روز شده در IHME مدل پیش بینی نیاز برای 69,000-117,000 تخت بیمارستان در آن روز.

دنبال پتر در توییتر: @petrsvab

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im