CCP ویروس درآوردن شکایات افزایش ما

یک فروشگاه تبلیغ ضد عفونی کننده دست در 60 $در یک بطری است. دیگر متهم شد که هاوکینگ از آن در $1 ، فروشگاه های زنجیره ای ارائه شده $26 دماسنج و ماسک صورت در “روزمره قیمت پایین” $39.95 یک جفت در حالی که یک فروشگاه تبلیغ کاغذ توالت در $10 رول بعدی به خواندن نشانه: “این یک شوخی نیست.”

بار عصر اشاره به رمان کروناویروس که باعث بیماری COVID-19 به عنوان CCP virus چرا که حزب کمونیست چین را coverup و سوء مدیریت مجاز ویروس به گسترش در سراسر چین و ایجاد یک جهانی همه گیر.

در سراسر یک کشور که در آن خطوط طولانی هستند و برخی از قفسه های خالی مقامات در حال دریافت موجی از گزارش در مورد تجار تلاش به پول نقد در coronavirus بحران با قیمت های ظالمانه ساختگی درمان و دیگر کلاهبرداری است. به طور کلی وکیل و یا سازمان حمایت از مصرف کننده در سراسر کشور پیدا کرده اند که گزارش در حال حاضر بیش از 5000 با صدها نفر بیشتر ورود روزانه.

“حرص و آز است که محرک قدرتمند برای برخی از مردم گفت:” جاش استین, North Carolina دادستان کل که در آن تعدادی از گزارش شروع به پریدن کرد از 72 به 131 یک روز در اوایل این هفته. “این غیر قابل توجیه است به شکار افراد در معرض خطر زمان برای ساختن یک جفتک سریع است.”

در همه 41 متحده در پاسخ با اعداد است که شامل هر دو نکات و به طور رسمی شکایت خود علیه mom-and-pop فروشگاه ها و جعبه بزرگ خرده فروشان به طور یکسان.

بسیاری از مردم شده اند در رسانه های اجتماعی به بیرون ریختن خشم و انزجار خود را.

“توقف خرید اینجا!!” یک زن نوشت: در Facebook بعدی به همراه عکس های از جنوب کالیفرنیا مواد غذایی دلار شارژ 6.98 برای یک گالن شیر و 14.99 $برای پنیر چدار. “خانواده ها وجود دارد خارج وجود دارد که واقعا نیاز به مواد غذایی و آنها overcharging.”

فردی شهرستانها در حال انجام تلاش ها برای جلوگیری از بهره برداری. شهر نیویورک به تنهایی دریافت کرده است بیش از 1000 شکایت صادر 550 نقض و تحمیل $275,000 جریمه برای قیمت سنگ آهن در بازار—از جمله یک مورد که در آن ذخیره شده بود متهم به فروش بطری Purell در 79 دلار در هر. در میان اقلام در سازمان دیده بان در حال آلوئه ورا و الکل, مواد تشکیل دهنده است که می تواند در ترکیب برای ایجاد ضد عفونی کننده دست.

سه ایالت از جمله کالیفرنیا حاضر برای به اشتراک گذاشتن چگونه بسیاری از گزارش های آنها را دریافت کرده ام و چند روستایی متحده گفت که آنها تا به حال هیچ کدام. کسانی که هنوز چک کردن بسیاری از ادعا می کند. در حالی که برخی از آنها به دادگاه رفته در برابر فروشندگان دیگران را تعیین موارد را برآورده نمی قانونی خود را استاندارد برای قیمت سنگ آهن در بازار که به طور کلی شامل افزایش بیش از 10 درصد است.

بسیاری از ایالت ها گفت: آنها سعی کنید به حل و فصل گزارش نه به دنبال جریمه و یا اتهامات جنایی اما در مقابله با خرده فروش است که به طور معمول معذرت خواهی کرده و قیمت را کاهش می دهد.

در مین محققان به شواهد عکاسی از یک خریدار نشان از $10 رول کاغذ توالت. در تنسی که در آن وکلای دولت مجبور دو برادر برای جلوگیری از فروش بیش از 17,000 بطری ضد عفونی کننده دست آنها تا به حال احتکار محققان بررسی یک نکته که یک فروشگاه شارژ 1 دلار برای هر سرنگ.

شده اند وجود دارد گزارش آسیا برنج در ویسکانسین و سیب زمینی در آیداهو. در کانکتیکات یک فروشنده بنا به گزارش متورم هزینه پزشکی ماسک ها 10 برابر بیشتر از حالت عادی ارزش. یک زن و شوهر در اوهایو گزارش داد که یک دماسنج آنها خریداری برای $8 در ملی فروشگاه های زنجیره ای هزینه $26 دو روز بعد.

“این است که اشتباه در زمان بحران” همسر نوشت: در گزارش او در مورد دماسنج. “با آنها تماس بگیرید و به آنها بگویید که آنها نمی تواند انجام این کار است.”

پنسیلوانیا, که با بیش از 1 ، 200 گزارش در اوایل این هفته بود که بسیاری در کشور ایجاد یک آدرس ایمیل اختصاصی به شکایات. اورگان راه اندازی شد قیمت سنگ آهن در بازار تلفن های این هفته است. اوکلاهما دادستان کل تغییر عوامل آن حمایت از مصرف کننده واحد است.

بخش کوچکی از گزارش های درگیر غلط ادعا می کند که محصولات و یا خدمات می تواند تشخیص و یا حتی درمان این ویروس که در بسیاری از افراد باعث می شود تنها خفیف یا متوسط علائم اما می تواند کشنده برای برخی از. سازمان غذا و داروی آمریکا تایید کرده است هیچ درمان یا واکسن و موسسه ملی بهداشت می گوید هیچ شواهد علمی وجود دارد که نشان می دهد درمان های جایگزین کمک کند.

در میشیگان که در آن گزارش مشخصی از 363 زودهنگام در 17 مارس به 572 مارس 18, دادستان کل دانا Nessel را صادر بس-و-دست برداشتن نامه آموزش کسب و کار و فروشندگان آنلاین برای اصلاح قیمت گذاری خود را و یا در معرض خطر بیشتر عمل.

یکی رفت و به یک آن آربور تمیز کردن فروشگاه که با استفاده از آن حساب کاربری توییتر برای تبلیغ Purell در قیمت افزایش یافت که از $7.50 برای یک بطری بزرگ به 60 دلار در صرف روز. پس از مشتری واکنش خرده فروش به نام توییتی تبلیغات یک “غلط پست” و کاهش قیمت ها.

یکی دیگر از نامه هشدار رفت به صفحه اصلی بهبود زنجیره ای Menards. برخی از فروشگاه های آن متهم شدند از دو برابر قیمت یک گالن Clorox سفید کننده برای $8.99 و ارائه دو نوع 3M ماسک ماسک برای “روزمره قیمت پایین” $39.95 یک جفت—بیش از چهار برابر آنچه Home Depot آگهی.

“من بسیار نا امید با Menards’ انتخاب اقدامات در طول این مضطرب زمان” یکی از افرادی که معتقد بودند او بسیارهزینه برای سفید نوشت: در یک استشهاد.

Menards سخنگوی جف ابوت در بیانیه ای گفت که ویسکانسین-بر اساس زنجیره ای در نظر گرفته Clorox قیمت مناسب چرا که بر خلاف دیگر کوزه گالن سفید کننده بود بیشتر متمرکز خواهد بود و آخرین مشتریان دو بار به عنوان طولانی است. این بیانیه آدرس نیست, ماسک ماسک.

“ما در حال نا امید هستند و این بسیار جدی” ابوت گفت.

مقامات متحده آمریکا از جمله فلوریدا شد حمل و نقل به کشور غول خرده فروشی آنلاین—از جمله آمازون خارج شده و eBay—گزارش می دهد که فروشندگان شخص ثالث در سایت های خود بودند overcharging.

در بیانیه ای خارج سخنگوی کوین گاردنر گفت: این شرکت است “با در نظر گرفتن موضع شرکت” در برابر قیمت ممکن درآوردن در آن بازار سایت. خارج شده و سیاست های تماس برای از بین بردن listings که ناعادلانه قیمت.

یک گروه دو حزبی از قانونگذاران مجلس این هفته خواست وزارت دادگستری به پلیس قیمت درآوردن بنابراین مردم می توانند “دسترسی به آیتم های آنها نیاز به محافظت از خود و خانواده و جوامع خود.”

دادستان کل ویلیام Barr متعهد شده است که وزارت دادگستری خواهد “پایین آمدن سخت” در سود به طوری که آنها نمی “بهره گیری بیشتر به صدمه زدن به مردم آمریکا.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de