CCP ویروس به ارمغان می آورد نگرانی و انتظار در نیویورک معروف ترین Eateries

آنها برخی از نیویورک بیشتر یاد eateries تغذیه نیویورکی و بازدید کنندگان باید ببینید لیست برای دهه—برخی برای بیش از یک قرن است.

آنها بوده است از طریق بسیاری در آن سال—جنگ مالی, بحران خاموشی یک حمله تروریستی است. اما این همه گیر و مراحل نیویورک و جاهای دیگر در حال به مبارزه با آن مانند خاموش شدن ناگهانی و اجتماعی فاصله است مثل هیچ چیز آنها تا کنون دیده ام.

خاموش در پاسخ به شیوع ویروسی “به نظر می رسید مانند یک بهمن, سرعت که در آن همه چیز را تغییر داد” به گفته دیوید برسون مدیر کل در پیتر Luger بروکلین steakhouse که باز در سال 1887 شده است و توسط خانواده اش پس از سال 1950.

دستور دولت برای رستوران ها برای توقف ناهار خوردن در خدمات و اجازه می دهد فقط برای تحویل و takeout شده است یک چالش بزرگ در Luger, ویژه مناسبت نوع محل با بالا پایان قیمت که خشک سنین خود استیک و دستور عرضه آن به خوبی در پیشبرد.

آن را به معنای به شدت کاهش در رستوران کارکنان را به یک اسکلت خدمه حدود نیم دوجین از عادی مشروط در مورد 100, برسون گفت. هر کس در حال پرداخت حقوق معمول خود را برای هم بودن.

این همچنین بدان معنی است بدانند برخی از موجودی نگرانی از آنجا که در حال حاضر “ما یک مقدار زیادی از خشک سالخورده meat,” او گفت:. “تحت اللفظی تن است.”

آنها راههایی را برای استفاده از برخی از آن را برای یک علت خوب است مانند آوردن ناهار برای کارگران بیمارستان.

آن را مانند یک مقابل از چه برسون به خاطر جو پس از حملات یازدهم سپتامبر ، حملات 11 هنگامی که از مردم خواسته شد به بیرون بروید و حمایت از کسب و کار.

در حال حاضر “بهترین کاری برای انجام این است که ماندن در خانه” او گفت:.

دولت را برای رستوران ها برای محدود کردن عملیات خود را یک بخش مرکزی از تلاش برای محدود کردن انتقال CCP ویروس.

بار عصر اشاره به رمان کروناویروس که باعث بیماری COVID-19 به عنوان CCP virus چرا که حزب کمونیست چین را coverup و سوء مدیریت مجاز ویروس به گسترش در سراسر چین و ایجاد یک جهانی همه گیر.

برای بسیاری از مردم coronavirus باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. اکثریت قریب به اتفاق مردم بهبود می یابند. اما برای برخی از, آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله پنومونی و یا مرگ.

در تاریخ را یکی دیگر از بروکلین تكیه معروف برای کیک پنیر, درهای بسته هستند.

صاحب آلن روزن, آخرین نسل از خانواده اش خود را به 70 موسسه در سال نمیفهمد بهترین راه برای زنده ماندن خاموش بود به تمرکز بر روی آن تجاری نانوایی در نیوجرسی که منابع هنوز هم-باز کردن فروشگاه های مواد غذایی و به شاتر محل اصلی و سه نفر دیگر از پاسگاه در منهتن و کانکتیکات است.

باز ماندن برای تحویل فقط نمی توانست پایدار روزن گفت.

که به معنای تخمگذار کردن 650 850 کارکنان برخی از آنها آمد به بروکلین نقطه در 19 مارس به انتخاب نهایی خود را در حقوق.

آن احساسی روزن گفت: “کارکنان ما انعطاف پذیر ترین مردم است. نگرش آنها بودند شگفت انگیز و نشاط بخشی به من.”

او متعهد شد برای گرفتن از طریق این و برگشت بالا و در حال اجرا و امیدوارم که قادر به بازگرداندن بسیاری از کارکنان او به اجازه رفتن.

“ما در حال رفتن به انجام,” او گفت: از تلاش ها برای مقابله با ویروس است.

“من قصد ندارم در هر نقطه,” او گفت:. “من متعهد به شرکت من و خانواده ام از کارکنان و خانواده من از مشتریان است.”

مایک Zoulis صاحب تام رستوران در قسمت بالای منهتن نبود اعتماد به نفس. رستوران—که بیرونی است که به بسیاری از شناخته شده به عنوان رستوران در “Seinfeld” و به عنوان تنظیم سوزان وگا آمار آهنگ “tom’s Diner”—بوده است اجرا شده توسط خانواده اش پس از افتتاح آن در 1940s.

آن را باز برای تحویل و وانت اما “اگر آن را همچنان شبیه به این چه من می خواهم به انجام?” او گفت:.

در حال حاضر آن را فقط او و دو طرف در رستوران با بسیاری از کارکنان از 25 به 30 نفر گذاشته.

“تام دیده می شود تعدادی از حوادث و از آن جان سالم به در برد و از آن جان سالم به در برد و از آن جان سالم به در برد,” او گفت:. “در حال حاضر این اولین بار است که من در واقع فکر می کنم که ما ممکن است نزدیک به پایین.”

در کاتز را در مغازه اغذیه فروشی در منهتن پایین سمت شرق آنها هنوز ساخت سوپ و گوشت دلی از جمله معروف pastrami به آنها شده است پس از افتتاح آن در سال 1888.

همه از 200 یا بیشتر کارگران هستند که هنوز هم پرداخت می شود, حتی اگر فقط یک کسری در واقع کار در فروشگاه و انبار در نیوجرسی که در آن دلی می کشد مراقبت از آن حمل و نقل کسب و کار گفت: جیک دل پنجمین نسل از خانواده خود را به اجرا کاتز را که در آن Meg Ryan معروف به حال فوران در “When Harry Met Sally.”

“ما می دانیم ما باید به نگاه کردن به محله” او گفت: “ما باز بماند چرا که ما باید به” به دیگران است که احساس راحتی و آشنایی.

کارکنان شاهد است که در دستورات هستند که در آینده برای حمل و نقل با پیام ها از فرستندگان گفتن چیزهایی مانند “در اینجا کمی در راحتی از خانه” Dell گفت.

آنها را از این طریق دریافت کنید آخرین چیزی که او گفت.

“هر آنچه در آن است شما کشف راه را از آنجا که شما باید به. شما آن را یک روز در یک زمان شما را در انجام آنچه شما باید انجام دهید برای محافظت از همه” دل گفت. “ما اب و هوای هر طوفان که می آید از هر کس به دنبال هر یک از دیگر.”

توسط Deepti Hajela

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de