کیتنو اصرار گوشت گاو با DBM رئیس بیش از مادون بودجه در مورد گوشت خوک بشکه

HOUSE LEADER. Speaker Alan Peter Cayetano presides over the special session on March 23, 2020. Photo by Darren Langit/Rappler

خانه رهبر. سخنران آلن پیتر کیتنو ریاست بر جلسه ویژه در 23 مارس سال 2020 است. عکس توسط Darren Langit/Rappler

مانیل فیلیپین – سخنران آلن پیتر کیتنو را تکذیب کرد که گفته گوشت خوک بشکه مانند درج در زیرساخت تخصیص تحت P4.1 تریلیون دلار بودجه در سال 2020 است که علت ریشه ای خود را “دم اختلاف” با بودجه وزیر وندل Avisado.

کیتنو خواسته شده بود در یک مصاحبه رادیویی در پنج شنبه, مارس 26 به اظهار نظر در مورد اتهامات که او مخالف Avisado را دایره ای به طور موقت متوقف کردن بودجه راه اندازی ساخت و ساز و تعمیرات ساختمان های دولتی.

منتقدان بر این باورند که زیرساخت های تبدیل شده برای بدنام متعدد غیر قانونی بودجه درج در طول سال و این ممکن است دلیل کیتنو گوشت گاو با اداره بودجه و مدیریت (DBM).

“هندی po گوشت خوک در هر بشکه به. Ang گوشت خوک بشکه ay ممکن است تعریف ang دیوان عالی کشور na ‘یونگ پو ay یکجا tapos pipiliin نمین کونگ saan nakalagay. لحاط ng پروژه های na ‘به ay در تایید ng اجرایی در تایید ‘به ng Senado در تایید ‘به ng و خیلی خاص پروژه است. و ما حتی با اشاره به پروژه های خاص و در عین حال ‘di ba?” کیتنو گفت dzBB.

(این نیست گوشت خوک در هر بشکه رسید. تعریف از دیوان عالی کشور, گوشت خوک بشکه توده مبالغ و شما می توانید در هر کجا از آن استفاده خواهد شد. همه این پروژه ها شده اند و تایید شده توسط هیئت اجرایی سنا و مجلس و این بسیار پروژه های خاص. ما حتی با اشاره به پروژه های خاص و در عین حال درست است؟)

دادگاه عالی تا به حال تلقی اولویت کمک های توسعه ای صندوق یا گوشت خوک در هر بشکه به عنوان خلاف قانون اساسی در سال 2013 پس از آن آشکار شد که بودجه بودند که coursed جعلی از طریق سازمان های غیر دولتی به جیب نمایندگان مجلس.

کیتنو استدلال کرد که وقتی 18 کنگره تصویب جمهوری قانون شماره 114469 یا Bayanihan به درمان به عنوان یک قانونآنها مجاز جمهور رودریگو Duterte به افزایش بودجه برای برنامه های با استفاده از پس انداز از همه موجود تخصیص بودجه در سال 2020 بودجه.

“کونگ ang iniisip ng iba na ممکن است pinoprotektahan dito ‘یونگ tinuturing مونگ گوشت خوک بشکه eh ‘di sana nilagay na نمین sa batas na bawal kunin ‘یونگ مادون. Eh کامی nga naglagay sa batas na آیا موظف o هندی, آیا منتشر o hindi puwedeng galawin eh” کیتنو گفت.

(اگر مردم دیگر به فکر ما حفاظت از آنچه که ما در نظر ما به عنوان گوشت خوک در هر بشکه پس از آن ما باید نشان داد در قانون است که آنها را نمی توان لمس زیرساخت ها است. اما ما کسانی بودند که قرار داده شده در قانون است که آنها را لمس می تواند موارد که آیا موظف یا نه, آیا منتشر شده یا نه.)

بالا خانه رهبر قبلا اعتراف کرد او در جریان درگیری با Avisado با توجه به دومی تسمه سفت دایره, دعوت از سازمان های دولتی بخشی از COVID-19 پاسخ به کاهش در هزینه های مربوط به شیوع.

خانه کمیته تخصیص بودجه معاون رئیس جوی Salceda قبلا پذیرفته هر قانونگذار اخذ خواهد شد P100 میلیون نفر تحت 2020 بودجه به صندوق حیوان خانگی خود پروژه. کیتنو بعد از تایید این مقدار را تکذیب کرد اما این شکل است که در حال حاضر بر خلاف قانون اساسی گوشت خوک در هر بشکه رسید.

‘ساخت, ساخت, ساخت’ برای پاسخ به COVID-19

کیتنو گفت که زیرساخت های بودجه باید لمس حتی در حالی که این کشور در تلاش بود به بنیادی COVID-19 مواردی که ایستاده بود در 7,294 از شنبه, مارس 25.

وی با ذکر استدلال قبلی ساخته شده توسط رئیس جمهور رودریگو Duterte اقتصادی مدیران و دیگر قانونگذاران در مورد نیاز به افزایش “ساخت, ساخت, ساخت برنامه” برای کمک به نجات اقتصاد از اثرات COVID-19. (بخوانید: P370 میلیارد بسته محرک برای کوسن coronavirus تاثیر تحت فشار قرار دادند در خانه)

“اگر من ممکن است اضافه کردن نه تنها [مالی] وزیر [کارلوس] Dominguez سوم اما تیم اقتصادی در pati sa خانه در pati mga اقتصاددان ang اجماع ang pag-asa natin, kapag tumagal ‘یونگ COVID-19 ay magkaroon tayo ng پیشرفته ساخت, ساخت, ساخت para ممکن است محرک اقتصادی,” کیتنو گفت.

(اگر من ممکن است اضافه کردن نه تنها امور مالی, منشی, کارلوس Dominguez سوم و همچنین تیم اقتصادی و حتی مجلس و چند تن از اقتصاددانان به حال اجماع است که ما امیدواریم که متکی بر افزایش ساخت, ساخت, ساخت برنامه, بنابراین ما باید یک محرک اقتصادی باید COVID-19 همه گیر باقی بماند.)

این فقط آخرین درگیری بین خانه و DBM بیش از بودجه ملی.

در ماه مارس DBM تصمیم به خودداری از انتشار P80 میلیارد دلار از بودجه وفراهم توسط قانونگذاران تحت 2020 بودجه در انتظار بررسی تخصیص.

رییس خانه کمیته تخصیص صندلی ایسیدرو Ungab گزارش به اطلاع رئیس جمهور و DBM رئیس در مورد اتهام میلیارد-پزوی غیر قانونی درج در بودجه سال 2020 باعث Avisado به بررسی نگران اقلام بودجه.

Ungab بود بعد از بوت خارج از خانه رهبری به دلیل کیتنو گفت که او “بیشتر علاقه مند [در کاشت] توطئه.” – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de